مشکلات نرم افزاری

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من توی نرم افزار Nvidia control panel داخل قسمت manage 3D setting بازی فال اوت نیو وگاس رو اد کردم. الان هر کاری میکنم نمیتونم removesh کنم!!
تمام تنظیمات گرافیکی رو هم بهم ریخته!!
باید چیکار کنم؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم که حسابی برام دردسر درست کرده
من داشتم روی نرم افزار TextEdit مک او اس (چیزی مثل Notepad ویندوز) یه کتاب رو مینوشتم که یدفعه نرم افزار به شدت کند شد جوری که بعد از تایپ هر حرف حدود ۴-۵ ثانیه زمان میبره تا اون حرف نوشته بشه (در صورتی که خود سیستم مشکل نداره و سرعتش خوبه تو همون لحظه!) بعد تازه متوجه شدم چه اشتباهی کردم حالا هر چقدر سعی میکنم نوشته ها رو به Microsoft World انتقال بدم همه چیز بهم میریزه.
نسخه وردمم ورژن ۱۵.۱۱ هست که از زبان فارسی پشتیبانی میکنه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام
این ارور چند روزه پدر مارو درآوورده...
the application was unable to start correctly 0xc00007b
اولش برا اجرای gta v این مشکل بود بعد دستکاری رجیستری و فایل های dll تو win32 و sysWOW64 دیگه دامنگیر PES 16 و FIFA 16 هم شده...
دیگه کار از گوگلی اینا هم گذشته...~X(~X(~X(~X(
اگه موردی به نظرتون میاد درجریان بزارید
ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
این ارور چند روزه پدر مارو درآوورده...
the application was unable to start correctly 0xc00007b
اولش برا اجرای gta v این مشکل بود بعد دستکاری رجیستری و فایل های dll تو win32 و sysWOW64 دیگه دامنگیر PES 16 و FIFA 16 هم شده...
دیگه کار از گوگلی اینا هم گذشته...~X(~X(~X(~X(
اگه موردی به نظرتون میاد درجریان بزارید
ممنون

شاید آنتی ویروست به فایلهای بازیها گیر سه پیچ داده!

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
دوستان من یه ورژن آپدیت نشده از kmplayer دارم که چندساله خیلی عالی کار کرده (واسه همین آپدیت نکردمش) ولی از دیروز بعضی ویدیو های mkv رو اینجوری نشون میده:
3nzg_problem.png

روی یک پلیر دیگه هم انتخاب کردم و شد این:
ahlk_problem_2.png

بین فایلایی که امتحان کردم دیدم مشکل فقط برای فایلای 480p mkvـه....ویدیو های mkv HD و 720p رو درست نشون میده
پ.ن: الان دوباره چک کردم، ویدیو های mp4 خوبن ولی avi ها هم دیگه کلا نشون داده نمیشن تو kmplayer ولی تو پلیر دومیه (jetaudio) سالمن...

Attachments

• problem.png
    problem.png
    364.4 KB · مشاهده: 0
  • problem 2.png
    problem 2.png
    328.3 KB · مشاهده: 0
آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان من یه ورژن آپدیت نشده از kmplayer دارم که چندساله خیلی عالی کار کرده (واسه همین آپدیت نکردمش) ولی از دیروز بعضی ویدیو های mkv رو اینجوری نشون میده:
3nzg_problem.png

روی یک پلیر دیگه هم انتخاب کردم و شد این:
ahlk_problem_2.png

بین فایلایی که امتحان کردم دیدم مشکل فقط برای فایلای 480p mkvـه....ویدیو های mkv HD و 720p رو درست نشون میده
پ.ن: الان دوباره چک کردم، ویدیو های mp4 خوبن ولی avi ها هم دیگه کلا نشون داده نمیشن تو kmplayer ولی تو پلیر دومیه (jetaudio) سالمن...

آپدیت کن kmplayer رو. فکر کردی ورژن جدید الکی میزنن؟ خب همین باگها با آپدیت رفع میشه.
البته من potplayer رو پیشنهاد میدم. بهتره.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
این Km player ما یک دو هفته پیش آپدیت شد ولی الان یک سری مشکل به وجود آورده
یک راهنمایی میخوام
هر وقت یه ویدئو باز میکنی, این میاد! بعد5 ثانیه هم مرورگر اتومات باز میشه و میره تو یه سایت که فیلتره و ما فقط پیوند ها رو میبینیم!

یه مشکل دیگه هم دارم اینکه رزولوشن KM رو 1280*720 گیر کرده.چه ویدئو 1080p باز کنی چه 480p ؛ همه رو تو رزولوشن 720 نشون میده.
قبلا اینطوری نبود. هر ویدئویی که باز میکردی خود km متناسب با رزولوشن ویدئو خودش تنظیم میشد.
اگه میشه با جزییات توضیح بدید که چجوری تو تنظیمات درستش کنم اینا رو. خودم چند بار رفتم تو تنظیمات و باهاش ور رفتم ولی نشد! آخر سر هم گیج شدم اومدم بیرون.
ممنون.

• Like
Reactions: bazicon

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
این Km player ما یک دو هفته پیش آپدیت شد ولی الان یک سری مشکل به وجود آورده
یک راهنمایی میخوام
هر وقت یه ویدئو باز میکنی, این میاد! بعد5 ثانیه هم مرورگر اتومات باز میشه و میره تو یه سایت که فیلتره و ما فقط پیوند ها رو میبینیم!

یه مشکل دیگه هم دارم اینکه رزولوشن KM رو 1280*720 گیر کرده.چه ویدئو 1080p باز کنی چه 480p ؛ همه رو تو رزولوشن 720 نشون میده.
قبلا اینطوری نبود. هر ویدئویی که باز میکردی خود km متناسب با رزولوشن ویدئو خودش تنظیم میشد.
اگه میشه با جزییات توضیح بدید که چجوری تو تنظیمات درستش کنم اینا رو. خودم چند بار رفتم تو تنظیمات و باهاش ور رفتم ولی نشد! آخر سر هم گیج شدم اومدم بیرون.
ممنون.

مورد اول با فایروال حل میشه.
مورد دوم هم:
F2 -> reset current preset

• Like

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من ردی لپ تاپم که چهار گیگ رم داره یک ویندوز سون 32bit نصب کردم ولی فقط ۱.۸۵ گیگ رو استفاده میکنه!
مشکل بخاطر 32bit بودن ویندوز هست ؟؟ چون روی یک سیستم دیگه امتحان کردم با 4gb رم حدودا 3gb قابل استفاده داد!!

• Like

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام دوستان
من روی لپ تاپم که چهار گیگ رم داره یک ویندوز سون 32bit نصب کردم ولی فقط ۱.۸۵ گیگ رو استفاده میکنه!
مشکل بخاطر 32bit بودن ویندوز هست ؟؟ چون روی یک سیستم دیگه امتحان کردم با 4gb رم حدودا 3gb قابل استفاده داد!!
بله، کلا ویندوز 32بیتی بیشتر از دو گیگو نمیشناسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر