Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که Beck Kustoms F132 رو خریدن ، ارزش خرید داره ؟(چون 40% آف خورده:D)

منم همین الان خریدم ، ماشین خاصیه ، قشنگه ، Customize نمیشه ، فقط میتونی Paint کنیم و Decals که به درد نمیشه ، آپگرید نمیشه ، حس NFS نداره بیشتر انگار به درد Track Mania میخوره :D ! ، دریفت خورش ـم خوب نیست ، در کل ضرر کردم! اینم یه سری عکس ازش :
ماشین فقط ماشین خودم:D:D:D :

سریع قبل از اینکه بیشتر ضرر کنم با 6750 تا ضرر فروختمش :D:D

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
منم همین الان خریدم ، ماشین خاصیه ، قشنگه ، Customize نمیشه ، فقط میتونی Paint کنیم و Decals که به درد نمیشه ، آپگرید نمیشه ، حس NFS نداره بیشتر انگار به درد Track Mania میخوره :D ! ، دریفت خورش ـم خوب نیست ، در کل ضرر کردم! اینم یه سری عکس ازش :
ماشین فقط ماشین خودم:D:D:D :

سریع قبل از اینکه بیشتر ضرر کنم با 6750 تا ضرر فروختمش :D:D

کلا واسه فان گذاشتتش!!

یعنی mustang ت از aventadorتم بهتره!:D من کلا با همون ماشین اول بازی رفتم هیچ کاستومی نگرفتم که فقط aventador رو بگیرم B-) یجورایی بازی ساده شد برام فقط یکم مسابقات هاردش اونم چون هنوز مپ رو حفظ نیستم بشه سخت گفت.

• Like
Reactions: A-L-I

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان خیلی دلم میخواد یک بازی ماشین بازی توپ بخرم:D الان با دلیل و منطق بگید بین NFS 2015 و the crew wild run کدو رو انتخاب کنم؟:Shocked: و یک چیز دیگه خیلی برایم مهمه اینکه واقعا طراحی محیط های the crew در چه حده؟ در حده این نید فرو اسپید جدیده هست؟ :boo:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان خیلی دلم میخواد یک بازی ماشین بازی توپ بخرم:D الان با دلیل و منطق بگید بین NFS 2015 و the crew wild run کدو رو انتخاب کنم؟:Shocked: و یک چیز دیگه خیلی برایم مهمه اینکه واقعا طراحی محیط های the crew در چه حده؟ در حده این نید فرو اسپید جدیده هست؟ :boo:
اگه اسپرت کردن و ماشین برات مهمه و اینکه همه چیه بازی رو تموم کنی راحت NFS اما اگه وسعت و زیبایی نقشه مهمه برات و اینکه زیاد تو این سمت نیستی که همه ماشینا رو بخری و اسپرت و ... برات مهم نیست Crew

به شخصه هم سرور های NFS رو به Crew ترجیح میدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوستان اگه کسی بخواد NFS رو فقط آفلاین بازی کنه، نیازی به اینترنت خفن هست یا همین که وصل بشه کافیه؟ یعنی کم و زیاد بودن کیفیت اینترنت فرقی به حال بخش تک نفره نمیکنه؟ بعد مثلاً اگه وسط مسابقه باشیم و اینترنت قطع بشه، باید با اون مسابقه خداحافظی کنیم؟ :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان اگه کسی بخواد NFS رو فقط آفلاین بازی کنه، نیازی به اینترنت خفن هست یا همین که وصل بشه کافیه؟ یعنی کم و زیاد بودن کیفیت اینترنت فرقی به حال بخش تک نفره نمیکنه؟ بعد مثلاً اگه وسط مسابقه باشیم و اینترنت قطع بشه، باید با اون مسابقه خداحافظی کنیم؟ :|

متاسفانه نت ضعیف باشه یا حتی نوسان داشته باشه قطع میشی و میری‌به Main Manu
اگر داخل مسابقه بوده باشی باید از اول بری
8-|

• Like
Reactions: Dinosaur

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
بیخیالش شو اریا، خیلی رو مخه.

حالا اگه یکم اون قابلیت های انلاینش بدربخور بود آدم دلش نمیسوخت. درست و غلط رو نمیدونم ولی مثل اینکه وقتی لاگین میشی سرور تو رو با اون سرعت میسنجه و اگه یکم سرعت کم بشه زارت پرتت میکنه بیرون. نبود Stop هم بخاطر همین قضیه تمام آنلاین بودنش یه مورد دیگه از رو مخ بودنش هست.

• Like
Reactions: Dinosaur

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
پینگ و سرعت زیاد مهم نیست(موقع کانکت اول و کاستومایز کردن شاید بیشتر طول بکشه) مهم پایدار بودن نته.
حالا مسابقه رو که میشه دوباره رفت،وسط طراحی ماشین باشی سکته رو زدی!

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من بازي را تازه خريدم و البته هنوز به دستم نرسيده. به خاطر همين ميخوام فعلا آپديتشو دانلود كنم.

سوالم اينه كه آخرين آپديت بازي حجمش چقدره؟ تو يه سايت خارجي خوندم كه طبق گفته EA، آپديتي كه تو ماه مي داده بودن بيرون ظاهرا قراره آخرين آپديت بازي باشه، درسته؟

و اگه فقط بخش تك نفرشو برم هر ساعت چقدر حجم برميداره؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايي.

آخرین ویرایش:

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام دوستان
برای استفاده از بخش سینگل یازی باید حتما قبل از اجرای بازی همه ابدیت هارو انجام داد ینی اجباری هست اگر اپدیت هارو انجام ندم اجازه دسترسی به سینگل رو نمیده ؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام دوستان
برای استفاده از بخش سینگل یازی باید حتما قبل از اجرای بازی همه ابدیت هارو انجام داد ینی اجباری هست اگر اپدیت هارو انجام ندم اجازه دسترسی به سینگل رو نمیده ؟
بله بازی باید حتما اپدیت باشه چون تماما آنلاینه.

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
دوستان من به تازگی این بازی رو بصورت دلوکس ادیشن خریدم...اما نمیدونم چرا گرافیکش تا اصلا اون چیزی که فکر میکردم نیست! خیلی انگار تاره..رزولیشن مانیتور هم 1600 در 900 هستش در کل ترفند خاصی داره برای افزایش گرافیک؟ ویندوزم هم 7 هست آیا فرقی داره 10 نصب کنم؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان من به تازگی این بازی رو بصورت دلوکس ادیشن خریدم...اما نمیدونم چرا گرافیکش تا اصلا اون چیزی که فکر میکردم نیست! خیلی انگار تاره..رزولیشن مانیتور هم 1600 در 900 هستش در کل ترفند خاصی داره برای افزایش گرافیک؟ ویندوزم هم 7 هست آیا فرقی داره 10 نصب کنم؟
اون تار بودن به خاطر یه افکت گرافیکی هست به اسم Film Grain برای غیر فعال کردنش --->
تو این آدرس :
.\Documents\Need For Speed\settings
فایل PROFILEOPTIONS_profile رو با نت پد باز کن و دنبال : FilmGrain بگرد تو خط اول باید باشه
عدد جلوش رو از یک به صفر تغییر بده و سیو کن

اینجوری :

axmm_nfs2016_filmgrain.png

به --->

fkb_nfs2016_filmgrain_off.png

بازی رو اجرا کن ، اون افکت خاموش میشه و خیلی شفاف تر میشه ، بازم تاره یه خورده اما دیگه ساختار بازی ـه کاریش نمیشه کرد.
نه ربطی نداره.

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
اون تار بودن به خاطر یه افکت گرافیکی هست به اسم Film Grain برای غیر فعال کردنش --->
تو این آدرس :
.\Documents\Need For Speed\settings
فایل PROFILEOPTIONS_profile رو با نت پد باز کن و دنبال : FilmGrain بگرد تو خط اول باید باشه
عدد جلوش رو از یک به صفر تغییر بده و سیو کن

اینجوری :

axmm_nfs2016_filmgrain.png

به --->

fkb_nfs2016_filmgrain_off.png

بازی رو اجرا کن ، اون افکت خاموش میشه و خیلی شفاف تر میشه ، بازم تاره یه خورده اما دیگه ساختار بازی ـه کاریش نمیشه کرد.
نه ربطی نداره.
تغییر خاصی نکرد(مال من 1 بود بعد 0 ش کردم)
در کل واقعا گرافیک و بافت هاش توی ذوقم زد رزولیشن رو وقتی 900p میزارم انگار دارم 720p بازی میکنم نمیدونم هم چرا! خیلی خیلی بی کیفیته از نظرت ممکنه توی PROFILEOPTIONS_profile مشکلی چیزی باشه که تغییر ندادم؟
پ.ن:راستی ایدیم rezanooralizadeh هستش اگه کسی خواست ادد کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر