WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تنها کارگردان کاربلد سینمای دهه ی اخیر با اختلاف زیاد نسبت به کارگردان های دیگر , روحت شاد..

کارگردانی که به عقیده ی فراستی , بدترین کارگردان ایران بود , دوروز پیش از سوی آکادمی اسکار دعوتنامه ی حضور درتیم منتقدین اسکار سال جاری رو دریافت کرد و امروز در 78 سالگی مرد.. روحت شاد استاد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سال 2016 رو به خاطر بسپارید. سال مرگ سلبریتی هاست امسال. کاش میشد هر چه زودتر وارد 2017 بشیم. دیگه داره شور این قضیه در میاد :|

• Like
Reactions: Alkazar

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
یه صدای فریادی هست که احتمالاً زیاد توی فیلم ها شنیدین. صدایی که وقتی یکی تیر میخوره یا سقوط میکنه شنیده میشه و انقدر تکراری هست که بعیده براتون تازگی داشته باشه. :D
داشتم Batman V Superman رو می دیدم و یه دفعه این صدای زیبا به گوشم رسید! دیگه گفتم باید واقعاً ببینم قضیه چیه و چطوری توی همچین فیلم هایی با این بودجه ها میان از یه افکت تکراری و قدیمی استفاده میکنن. یه سرچی زدم و تازه فهمیدم ماجرا چی هست! :D بهش میگن Wilhelm Scream و انقدر در جاهای مختلف استفاده شده که حیرت میکنین! از Star Wars و Indiana Jones تا Toy Story و Batman Returns و Reservoir Dogs! مثل اینکه اولین بار از سال 1951 و فیلم Distant Drums شروع شده و از همون دوران با فیلم های دیگه مثل Them ادامه پیدا کرده تا امروز که هر سال در کلی فیلم استفاده میشه.
صدای مورد نظر رو میتونین اینجا بشنوین. انواع و اقسام ویدئوهاش هم وجود داره که این دو تا بد نیستن. یکی کوتاه تر هست و یکی خیلی بلندتر و کامل تر.
watch?v=cdbYsoEasio
watch?v=Zf8aBFTVNEU

آریا تو دیگه کی هستی،تا فی الخالدون رو در میاری... :D
این صدا زیاد برام آشنا نبود ولی یه افکت صدای در خیلی معروفی هست ، اولین باری که شنیدم توو نسخه اول بازی هیتمن بود،همون مرحله ای که مامور 47 توو تیمارستانه،صدای اون درای سلولا.....(جا داره یادی کنیم از جسپر کید،اسطوره زنده ی بی چون و چرای من توو صنعت موزیک)
خلاصه که واقعا افت داره اینجور صداها به وفور توو فیلما شنیده شه...حالا حساب کن این که صداس همه تشخیص میدن،توو تصویر چه کپی هایی که روو هوا نثار تماشاگر نمی کنن:D

مثلا من یه مدت با مایا کار می کردم،مایا یه نرم افزاریه که برخلاف تری دی مکس که باید روش پلاگین نصب شه(یعنی نرم افزار یه سری قابلیت هایی که نداره رو میان طی یه برنامه نویسی روی یه نرم افزار مکمل سوار نرم افزار اصلی می کنن) خودش مجهز به تجهیزات شگفت آوریه که کافیه چشمتون عادت کنه به همجین اسکریپت هایی،اون موقع اس که ماها بلا نسبت عین شاخک سوسک فرکانس های دزدیه اسکریپتارو عین عقاب رصد می کنیم :D
البته این قاعده قطعا عقلانی تره، چون اگر برای هر صدا یا جلووه ای افکت جدیدی بسازن،مشمول زمان،هزینه و انرژیه سرسام آوری میشه....

• Like
Reactions: Dinosaur

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
سال 2016 رو به خاطر بسپارید. سال مرگ سلبریتی هاست امسال. کاش میشد هر چه زودتر وارد 2017 بشیم. دیگه داره شور این قضیه در میاد :|
اینکه به طور نرمال هرساله یه سری از هنرمندا از دنیا میرن یه چیز عادیه:D و دیگه شورش دراومد همچین چیزی نداریم:D
سالیان پیش هم یادمه سر مرگ کریستوفر لی و Leonard Nimoy (:D) همین میگفتید 2015 بخاطر بسپارید چرا وارد 2016 نمیشیم.
البته هممون میدونیم این برای سرکوب کردن غم وارد شدس ولی اگه 100 نفر دیگه از هنرمندا امسال بمیرن سال دیگه سر 101 مین کلا 2016 یادمون میره

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
به گزارش دنياي تصوير آنلاين اسكورسيزي درپي فوت عباس كيارستمي به هاليوود ريپورتر گفت:

من به شدت از شنیدن خبر مرگ کیارستمی شوکه و ناراحت شدم.
او یکی از آن هنرمندان نادری بود که صاحب دانشی خاص در مورد جهان بود. آن طور که ژان رنوار می‌گوید: حقیقت همیشه به جادو می‌ماند. برای من این جمله خلاصه کارنامه درخشان کیارستمی است. برخی کارهای او را مینیمال می‌دانند، اما حقیقیت بر خلاف این است. هر صحنه‌ی "طعم گیلاس" یا خانه دوست کجاست سرشار از زیبایی و شگفتی است که با صبر و حوصله گرفته شده است.
من افتخار آشنایی با عباس را برای 10یا 15 سال اخیر داشتم. او انسان بسیار خاصی بود: آرام، دلپذیر، متواضع، شیوا و به شدت مشا‌هده‌گر (فکر نمی‌کنم چیزی از نظرش پنهان می‌ماند). راه ما کمتر به هم می‌رسید ولی وقتی این اتفاق می‌افتاد من همیشه خوشحال می‌شدم. او یک جنتلمن واقعی و یکی از هنرمند بزرگ دوران ما بود.
@dtonline

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
2016 از اون سالاش که نوه نتیجه ها مون تو کتاب تاریخ قطعا ازش خیلی چیز ها می شنون. نه تنها کیلو کیلو آدم معروف مرد، بلکه از لحاظ سی یا سی و اجتماعی هم سال به شدت پر اتفاقی بود:D کلا یک ان قلاب تو کره شمالی کم داره فقط امسال:D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
به گزارش دنياي تصوير آنلاين اسكورسيزي درپي فوت عباس كيارستمي به هاليوود ريپورتر گفت:

من به شدت از شنیدن خبر مرگ کیارستمی شوکه و ناراحت شدم.
او یکی از آن هنرمندان نادری بود که صاحب دانشی خاص در مورد جهان بود. آن طور که ژان رنوار می‌گوید: حقیقت همیشه به جادو می‌ماند. برای من این جمله خلاصه کارنامه درخشان کیارستمی است. برخی کارهای او را مینیمال می‌دانند، اما حقیقیت بر خلاف این است. هر صحنه‌ی "طعم گیلاس" یا خانه دوست کجاست سرشار از زیبایی و شگفتی است که با صبر و حوصله گرفته شده است.
من افتخار آشنایی با عباس را برای 10یا 15 سال اخیر داشتم. او انسان بسیار خاصی بود: آرام، دلپذیر، متواضع، شیوا و به شدت مشا‌هده‌گر (فکر نمی‌کنم چیزی از نظرش پنهان می‌ماند). راه ما کمتر به هم می‌رسید ولی وقتی این اتفاق می‌افتاد من همیشه خوشحال می‌شدم. او یک جنتلمن واقعی و یکی از هنرمند بزرگ دوران ما بود.
@dtonline

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
خدا رحمتش کنه بهترین کارگردان ایران بود.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
شرکت VRwerx با همکاری Autumn Productions درحال ساخت فیلمی براساس زندگی حضرت مسیح با فناوری هدست های واقعیت مجازی است. نام فیلم Jesus VR--The Story of Christ است.
این فیلم که داستان زندگی عیسی مسیح از تولد تا مرگ رانشان میدهد، باکیفیت 4K و ٣۶۰ درجه برای هدست های واقعیت مجازی ساخته می شود. سازندگان قصد دارند که این فیلم را در کریسمس عرضه کنند.

منبع

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نحوه ساخت cars

668aeeb1056b4e1f80c4d68cb42232cd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

" بَمـَن فقط یه بیسکیویت داشت " :

ژان لوک نانسی : موقع ساختن زندگی و دیگر هیچ، آیه های سوره زلزال تو ذهنت بود ؟
عباس کیارستمی( با بهت و حیرت) : مگه تو با قرآن آشنایی ؟!
نانسی : یه مدتی درباره توحید تحقیق میکردم، قرآن هم خوندم . وقتی فیلمو دیدم یاد این سوره افتادم.
[ کیارستمی شروع به خواندن سوره زلزال میکند، از حفظ ]
نانسی( با بهت و حیرت) : تو قرآن رو حفظی ؟!
کیارستمی : نه . خیلی سالا پیش به این سوره فکر میکردم . آیه هاش خیلی تصویری ان.

قسمتی از گفتگوی ژان لوک نانسی با عباس کیارستمی - بداهت فیلم

به هیچکی سواری نداد، نه این وَریا نه اون وَریا ... خوب یا بد، خودش بود ... اصل ...
به قولِ فراستی ؛ امیدواریم قبل از رفتنش، لبخند زده باشه .

iiTdr.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
نسخه سیاه-سفید فیلم Mad Max: Fury Road تایید شد نسخه اصلی این فیلم در سال 2015 به کارگردانی جرج میلر اکران شد

تصاویر نسخه سیاه-سفید
Fury-Road-BW.jpg mad max fury road black and white.jpg mad-max-fury-road-doof-warrior.jpg Mad-Max-Fury-Road-Furiosa-Black-and-White.jpg maxresdefault.jpg

دانلود تریلر نسخه سیاه-سفید

منبع

تاریخ عرضه نسخه سیاه-سفید 29 سپتامبر 2016
====================================================================

آخرین ویرایش:

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,093
نام
سالار
بعد از مدت ها دوباره 7گانه هری پاتر رو دیدم :D
یکی از چیزهایی که یکم ازار دهندس (حداقل به نظره من) اینه که شخصیت هری پاتر یکم خیلی ضعیفه . نه از جادوی خطرناک استفاده میکرد بیشتر مواقع هم اینو اون نجاتش میدادن :D
خدا کنه اگه قراره cursed child رو بسازن یکم شخصیت اصلیش که حالا یه پسرشه یا خوده هری پاتر قوی تر باشه :D

اقا ما این conjuring 2 رو دیدیم :|
ناموسا این کجاش ترسناک بود ؟ :|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بعد از مدت ها دوباره 7گانه هری پاتر رو دیدم :D
یکی از چیزهایی که یکم ازار دهندس (حداقل به نظره من) اینه که شخصیت هری پاتر یکم خیلی ضعیفه . نه از جادوی خطرناک استفاده میکرد بیشتر مواقع هم اینو اون نجاتش میدادن :D
خدا کنه اگه قراره cursed child رو بسازن یکم شخصیت اصلیش که حالا یه پسرشه یا خوده هری پاتر قوی تر باشه :D

اقا ما این conjuring 2 رو دیدیم :|
ناموسا این کجاش ترسناک بود ؟ :|
توقع داشتی چکارش کنه ؟ جاشو با ولدمورت عوض کنه ؟
شخصیتش تو کتاب اینجوری بیان شده دیگه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر