Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
بچها الان فیلم بتمن علیه سوپرمن که تو سایتا هست نسخه سی دقیقه اضاف رو داره؟
اگه زده باشه Ultimate Cut یا Extended Cut که آره
ولی تا جایی که من دیدم همشون همین نسخه رو گذاشته بودن. با خیال راحت دانلود کن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچها الان فیلم بتمن علیه سوپرمن که تو سایتا هست نسخه سی دقیقه اضاف رو داره؟
اصلا نسخه سینمایی کیفیت خوب وجود نداره. باشه هم پرده ای هست. تمامی نسخه های رسمی کامل هستن.

• Like
Reactions: Adidas95

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
یه صدای فریادی هست که احتمالاً زیاد توی فیلم ها شنیدین. صدایی که وقتی یکی تیر میخوره یا سقوط میکنه شنیده میشه و انقدر تکراری هست که بعیده براتون تازگی داشته باشه. :D
داشتم Batman V Superman رو می دیدم و یه دفعه این صدای زیبا به گوشم رسید! دیگه گفتم باید واقعاً ببینم قضیه چیه و چطوری توی همچین فیلم هایی با این بودجه ها میان از یه افکت تکراری و قدیمی استفاده میکنن. یه سرچی زدم و تازه فهمیدم ماجرا چی هست! :D بهش میگن Wilhelm Scream و انقدر در جاهای مختلف استفاده شده که حیرت میکنین! از Star Wars و Indiana Jones تا Toy Story و Batman Returns و Reservoir Dogs! مثل اینکه اولین بار از سال 1951 و فیلم Distant Drums شروع شده و از همون دوران با فیلم های دیگه مثل Them ادامه پیدا کرده تا امروز که هر سال در کلی فیلم استفاده میشه.
صدای مورد نظر رو میتونین اینجا بشنوین. انواع و اقسام ویدئوهاش هم وجود داره که این دو تا بد نیستن. یکی کوتاه تر هست و یکی خیلی بلندتر و کامل تر.
watch?v=cdbYsoEasio
watch?v=Zf8aBFTVNEU

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
اصلا نسخه سینمایی کیفیت خوب وجود نداره. باشه هم پرده ای هست. تمامی نسخه های رسمی کامل هستن.

تو استور ویندوز رو چک کردم بود:D
آیتونز و بقیه استور ها رو نمیدونم
فقط مسئله اینه که تا الان هیچ‌جایی ندیدم که این نسخه رو آپلود کرده باشن :D

Image 004.jpg

• Like
Reactions: TheGodfather

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
این Ultimate Edition اصلیش(DVD یا حتی اونا که دیجیتالی از استور های مختلف گرفتن) هم نسخه سینمایی رو داره هم نسخه اکستندد تازه حدود 2 ساعت هم ویدیو از پشت صحنه فیلم داره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو استور ویندوز رو چک کردم بود:D
آیتونز و بقیه استور ها رو نمیدونم
فقط مسئله اینه که تا الان هیچ‌جایی ندیدم که این نسخه رو آپلود کرده باشن :D

View attachment 61845

این Ultimate Edition اصلیش(DVD یا حتی اونا که دیجیتالی از استور های مختلف گرفتن) هم نسخه سینمایی رو داره هم نسخه اکستندد تازه حدود 2 ساعت هم ویدیو از پشت صحنه فیلم داره
بابا من منظورم تمامی نسخه های پایریت روی اینترنت بودن :D نه نسخه های اصلی و قانونی. 99% پایرت ها همه نسخه کامل هستن. اصلا نسخه معمولی رو ارزش نداره بیارن پایریت کنن بذارن رو نت که :D

• Like
Reactions: amin hj

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
یه صدای فریادی هست که احتمالاً زیاد توی فیلم ها شنیدین. صدایی که وقتی یکی تیر میخوره یا سقوط میکنه شنیده میشه و انقدر تکراری هست که بعیده براتون تازگی داشته باشه. :D
داشتم Batman V Superman رو می دیدم و یه دفعه این صدای زیبا به گوشم رسید! دیگه گفتم باید واقعاً ببینم قضیه چیه و چطوری توی همچین فیلم هایی با این بودجه ها میان از یه افکت تکراری و قدیمی استفاده میکنن. یه سرچی زدم و تازه فهمیدم ماجرا چی هست! :D بهش میگن Wilhelm Scream و انقدر در جاهای مختلف استفاده شده که حیرت میکنین! از Star Wars و Indiana Jones تا Toy Story و Batman Returns و Reservoir Dogs! مثل اینکه اولین بار از سال 1951 و فیلم Distant Drums شروع شده و از همون دوران با فیلم های دیگه مثل Them ادامه پیدا کرده تا امروز که هر سال در کلی فیلم استفاده میشه.
صدای مورد نظر رو میتونین اینجا بشنوین. انواع و اقسام ویدئوهاش هم وجود داره که این دو تا بد نیستن. یکی کوتاه تر هست و یکی خیلی بلندتر و کامل تر.
watch?v=cdbYsoEasio
watch?v=Zf8aBFTVNEU
تو کلی گیم ها هم بوده بی خبر بودیم COD GOW ME...:D
watch?v=-gxy4eY0IUg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
پیرو دیدن تریلر فیلم why him ? با بازی بریان کرنستون و جیمز فرانکو

این جیمز فرانکو نمی خواد یکم به خودش زحمت بده نقش های متفاوت بازی کنه ؟ یکی در میون یک بار کمدی بازی می کنه یک بار درام و جدی . تو همه نقش های کمدی اش هم نقش یک آدم علاف و نئشه و ل.ا.ش.ی رو به شکل خمار و هپروتی بازی می کنه . این جا هم همون طوریه . فازشم مشخص نیست . میاد از فاکنر و مک کارتی اقتباس میسازه این ور میاد این نقش های مزخرف رو بازی می کنه . حیف واقعا

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
بابا من منظورم تمامی نسخه های پایریت روی اینترنت بودن :D نه نسخه های اصلی و قانونی. 99% پایرت ها همه نسخه کامل هستن. اصلا نسخه معمولی رو ارزش نداره بیارن پایریت کنن بذارن رو نت که :D
منظور شما رو گرفتم گفتم وسط بحث یه Fun Fact انداخته باشم :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
طرفدار سینمای کیارستمی نبودم و مثل خیلی ها براش گلو جر نمی دادم . ولی واقعا از مرگش ناراحت شدم . اگه درسته باشه روحش شاد و یادش گرامی . این چند ماهه پر از مرگ های مختلف بوده .

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر