Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
اونجا اول باید فیلمو عقب جلو کنین که سوژه برای اسکن پیدا شه و اینکه اسکن هم با همون ضربدر هست
اخه اصن همون فیلمو نمیاره همین که کنار ماشین میرسم میزنه این سه تارو بزن هرچی میزنم یا نگه هم میدارم نمیشه

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
اخه اصن همون فیلمو نمیاره همین که کنار ماشین میرسم میزنه این سه تارو بزن هرچی میزنم یا نگه هم میدارم نمیشه
4 تا کادر هست باید مسیر ارکام نایت رو چک کنین تو اخریش سوار ماشین میشه باید پلاک ماشین رو اسکن کنین

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
یکی از بهترین بازی هاس واقعا ...

داستان بازی ، آیتم ها ، افکت ها ، کمبت ها ، لباس خود بتمن ، تانکش :D همه چیش عالی بود خدایی ...

کسایی که بازی نکردن بگیرن حتما . از کم باگ ترین بازی هاس :x:x:x

===================

یه سوال در مورد داستان بازی داشتم که اصا نفهمیدم چی شد :|

اسپویل داستان
من اون قسمت که کاراکتر عوض میشه و از بتمن میشی جوکر رو نفهمیدم . خیلی گنگ و مبهم بود . تا جایی که یادم اون قسمت به بتمن سم یا دارویی نخورده بود :| ممنون میشم یکی از دوستان جریانشو توضیح بده

• Like
Reactions: arsenalmom

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
یکی از بهترین بازی هاس واقعا ...

داستان بازی ، آیتم ها ، افکت ها ، کمبت ها ، لباس خود بتمن ، تانکش :D همه چیش عالی بود خدایی ...

کسایی که بازی نکردن بگیرن حتما . از کم باگ ترین بازی هاس :x:x:x

===================

یه سوال در مورد داستان بازی داشتم که اصا نفهمیدم چی شد :|

اسپویل داستان
من اون قسمت که کاراکتر عوض میشه و از بتمن میشی جوکر رو نفهمیدم . خیلی گنگ و مبهم بود . تا جایی که یادم اون قسمت به بتمن سم یا دارویی نخورده بود :| ممنون میشم یکی از دوستان جریانشو توضیح بده
دقیقا همین طوره من با سری batman arkham زندگی کردم همین نسخه رو 5 بار تموم کردم و یه پروفایل 240 درصد دارم:D همین هفته پیش هم بازی یک سال از انتشارش گذشت (2تیر):(( البته یه مشکلاتی تو داستان داشت که اگه نبودن بازی شاهکار تر بود
منظورتون پایان بازیه ؟ در واقع همش تو مغز (فکر) بتمن داره اتفاق میفته و بتمن داره از تبدیل شدنش به جوکر مثل اون 4 تا جلوگیری میکنه البته اسکرکرو هم بهش سم زد

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دقیقا همین طوره من با سری batman arkham زندگی کردم همین نسخه رو 5 بار تموم کردم و یه پروفایل 240 درصد دارم:D همین هفته پیش هم بازی یک سال از انتشارش گذشت (2تیر):(( البته یه مشکلاتی تو داستان داشت که اگه نبودن بازی شاهکار تر بود
منظورتون پایان بازیه ؟ در واقع همش تو مغز (فکر) بتمن داره اتفاق میفته و بتمن داره از تبدیل شدنش به جوکر مثل اون 4 تا جلوگیری میکنه البته اسکرکرو هم بهش سم زد

خداییش ارزش 5 بار تموم کردن هم داره (البته فقط قسمت داستان اصلی) . قسمت های مختلف همون یه بار بستشه :D

داداش اسکیکرو اوایل بازی به بتمن سم زد که 24 ساعته جوکر رو اعصاب بتمن بود . ولی یه تیکه از بازی کلا شخصیت عوض میشه و ما تبدیل به جوکر میشیم . (البته دقیق دقیق یادم نمیاد ولی یه تیکه که با جوکر بودیم مجسمه های بتمن رو باید میزدیم میترکوندیم)

• Like
Reactions: Parsa.e

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
خداییش ارزش 5 بار تموم کردن هم داره (البته فقط قسمت داستان اصلی) . قسمت های مختلف همون یه بار بستشه :D

داداش اسکیکرو اوایل بازی به بتمن سم زد که 24 ساعته جوکر رو اعصاب بتمن بود . ولی یه تیکه از بازی کلا شخصیت عوض میشه و ما تبدیل به جوکر میشیم . (البته دقیق دقیق یادم نمیاد ولی یه تیکه که با جوکر بودیم مجسمه های بتمن رو باید میزدیم میترکوندیم)
دقیقا:D البته از 5 بار تموم کردن فقط دو بار 100 درصدش کردم + season of infamy شد 120 (تو new game plus نیاز نیست دوباره تروفی های ریدلر رو جمع کرد)
دقیقا اون قسمتی که میگی مال اخره بازیه که اسکرکرو یه بار سم زد بعد شدیم جوکر.
همش تو ذهن بتمنه و در واقع داره مبارزه ی بتمن و جوکر بر سر کنترل بدنش رو نشون میده که یه قسمتی رو از زاویه ی دید جوکر (برای فهم بهتر) دیدیم اگه بتمن کنترولشو از دست میداد میشد جوکر جدید تو این راه هم سم اسکیرکرو کار رو سخت تر کرد ولی دلیل اصلی دیدن جوکر در بازی همون خونیه که تو arkham city بهش تزریق شد
نمیدونم dlc ها رو گرفتی یا نه ولی حتما season of infamy رو بگیر 4 تا مرحله جانبی در مورد ras'al ghoul , killer croc , mad hater , mr freezمیده

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دقیقا:D البته از 5 بار تموم کردن فقط دو بار 100 درصدش کردم + season of infamy شد 120 (تو new game plus نیاز نیست دوباره تروفی های ریدلر رو جمع کرد)
دقیقا اون قسمتی که میگی مال اخره بازیه که اسکرکرو یه بار سم زد بعد شدیم جوکر.
همش تو ذهن بتمنه و در واقع داره مبارزه ی بتمن و جوکر بر سر کنترل بدنش رو نشون میده که یه قسمتی رو از زاویه ی دید جوکر (برای فهم بهتر) دیدیم اگه بتمن کنترولشو از دست میداد میشد جوکر جدید تو این راه هم سم اسکیرکرو کار رو سخت تر کرد ولی دلیل اصلی دیدن جوکر در بازی همون خونیه که تو arkham city بهش تزریق شد
نمیدونم dlc ها رو گرفتی یا نه ولی حتما season of infamy رو بگیر 4 تا مرحله جانبی در مورد ras'al ghoul , killer croc , mad hater , mr freezمیده

داداش ممنون بابت روشن کردن مفهوم داستان ♥

والا این جوری که شما تعریف کردی از بازی فک کنم مجبور شم یه بار دیگه بخرمش :D

داداش من وقتی PS4 رو خریدم همون موقع اولین بازی ای که گرفتم بتمن بود . راستشو بخوای زیاد نمیدونستم dlc چی هست و به چه درد میخوره .

ولی اگه بتونم دوباره میگیرم بازیو حتما ♥♥♥

• Like
Reactions: Parsa.e

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها آخرین نسخه اپدیتش چنده ممنون میشم جواب بدید. منظورم ورژنه. حجم کل اپدیتاشم بگید که دیگه عالیه.

فرستاده شده از T1-701uِ من با Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من Season Pass بازی رو گرفتم و چند تا DLC داستانی رو نصب کردم. فقط چطور باید توی بازی وارد داستان DLCها بشم؟ توی بخش Downloadable Contact هم روی DLCها زده نصب شده ولی چیزی نیست. باید کار خاصی کرد؟:D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
من Season Pass بازی رو گرفتم و چند تا DLC داستانی رو نصب کردم. فقط چطور باید توی بازی وارد داستان DLCها بشم؟ توی بخش Downloadable Contact هم روی DLCها زده نصب شده ولی چیزی نیست. باید کار خاصی کرد؟:D
تو Arkham Episodes هستش

• Like
Reactions: RedShift

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان نسخه Batman Arkham Game Of The Year Edition
اومده کسی گرفته ؟؟؟
میخاستم بدونم دی ال سی ها داخل دیسکه یا باید دانلود بشه کسی میدونه راهنمایی کنه با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر