برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بد بینی با واقع بینی زمین تا اسمون فرق داره که شما نمیتونی تشخیص بدی فرقشو ظاهرا
تعصب رو زبان چه ربطی داره به دنبال چیزای بیهوده بودن؟ شما بجای موارد مهم زبان فارسی در گیمینگ رفتی یک سری دنبال مواردی که اصلا فایده ای برای کسی نداره، توقع ... .
بحث کردن با کسی که نسبت به زبان و فرهنگش بی تفاوت هست فایده ای نداره
ترجیح میدم با شما بحثی نکنم چون رفتار و گفتار شما گویای همه چیز هست
برای ما هم تفاسیر عجیب و غریب نباف
همین کاری که دوستان دارن میکنن هر چقدر هم که از نظر شما کوچیک باشه ولی از نظر بقیه ارزش داره
شاید از نظر شما تایپ کردن انگلیسی برات نشانه با کلاسی باشه ولی برای خیلی از دوستان تایپ فارسی هر چقدر هم که از نظر شما بی ارزش باشه از نظر بقیه دوستان دارای ارزش هست
حالا شما هی بیا بگو این چیزا بی ارزشه
ظاهرا برای شما تایپ انگلیسی نشانه با کلاسی هست
ولی برای خیلی از دوستان همین تایپ زبان فارسی هم خیلی راحت هست و هم خیلی روون

• Like
Reactions: James Sunderland

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من میگم کم کم باید بریم سر اصل مطلب
نظر شخصی شما مهم و قابل احترام دوست عزیز
وقتی خود سیستم دستگاه از زبان پارسی پشتیبانی نمیکنه نمیشه از بازی سازها بخواهیم که زبان پارسی رو به بازی هاشون اضافه کنند . یه آلمانی 10 تا 15 ساله چجوری با منوی انگلیسی بفهمه تو منوی PS4 چی نوشته که ما از ایرانی بخواهیم که بفهمه . بودن زبان پارسی تو PS4 بهتر از نبودنشه . پس از اینکه زبان پارسی به PS4 افزوده بشه باید ازشون بخواهیم که زیرنویس زبان پارسی را به بازی هایی که تنها برای PS4 اند اضافه کنند .بعد اون باید از بقیه بازیساز های مولتی پلتفرم بخواهیم که زبان پارسی رو به بازیهاشون اضافه کنند .

شما به این موضوع دقت کردی که اضافه کردن منوی فارسی شاید ترجمه چند صد خط رو به همراه داشته باشه
ولی ترجمه اسکریپت هر بازی ترجمه ی چند صد هزار خط
بازی ساز باید برای ترجمه وقت و هزینه صرف کنه تا ترجمه صورت بگیره و به بازی اضافه بشه. الان شما میتونید چهار تا دلیل اقتصادی برای بازی ساز بیارید که افزودن زبان فارسی (چه دیالوگ چه زیرنویس) براش صرفه اقتصادی داره؟ با این وضعیت ایران معلومه که نه.

بله درست، افزودن زبان فارسی همه هست ولی کافی نیست و من هم امیدوارم و خوشحال میشم اگر این اتفاق بیوفتد.

پ.ن: این افراد تعصبی بی منطق نوشته های منو نقل قول نکنند و خودشون رو هم مایه تمسخر دیگران نکنند.
اگر فراموش کردید یکم به دانشتون اضافه کنید بد نیست، دفترچه راهنمای فارسی Gateway-3ds، Cobra Ode، 3Key Ode، MT card، Orange Card، Cobra Blackfin, 3dslink و یک سری موارد دیگه من جمله یک سری از گوشی های چینی اندرویدی و یک سری از ساعت های هوشمندی که دستتون میکنید به دست خود من ترجمه و منتشر شده
اسکریپت بازی IronFall کنسول 3ds توسط خود من ترجمه و برای نویسنده ارسال شده ولی هیچ وقت ازش استفاده نشد و پاسخشون فقط تنکس بود
http://uupload.ir/files/sotb_untitled-1.jpg
و همین طور برای بیشتر از صد بازی با بازی ساز در تماس بودم که اسکریپت انگلیسی بازی رو ارسال کنند و به صورت رایگان اسکریپت فارسی رو به بازی اضافه کنند. جواب همه ی اون ها منفی بوده یا به نحوی با لازم نبودن این زبان اشاره کردند یا به نحوی از با جواب های قلمبه سلمبه مبحث را منحرف کردند یا دائما بجای پاسخ گویی تشکر های الکی و پشت سرهم کردند.
نشستید تو خونتون یه تعصب الکی هم از خودتون نشون میدید فارسی باشه فارسی باشه، اگر مردید یه چند مورد مثل من از کارایی که کردید بیان کنید بعد بگید این داره اشتباه میگه.

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
پ.ن: اون نظر سنجی هم دستکاری شده است، نظر مثبت یک نظر منفی هم به همراه داره، برید تست کنید.
نظر سنجی دستکاری نشده و منظور از Votes تعداد کل رای ها است.

wu31ez6w5pugxx35jjom.jpg

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
اقا فقط یک موضوعی هست. پارسی؟!
واقعا نمیدونم جو میگرتون یا میخواید مردم رو خر کنید ولی شما فکر کردید الان این زبانی که دارید باهاش حرف میزنید پارسی هست؟! ما یک کلمه هم از پارسی بلد نیستیم. فکر کردید این زبان با این حجم از واژه های خارجی پارسی هست؟!
رو دلم مونده بود. شرمنده وسط بحثتون:|

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اقا فقط یک موضوعی هست. پارسی؟!
واقعا نمیدونم جو میگرتون یا میخواید مردم رو خر کنید ولی شما فکر کردید الان این زبانی که دارید باهاش حرف میزنید پارسی هست؟! ما یک کلمه هم از پارسی بلد نیستیم. فکر کردید این زبان با این حجم از واژه های خارجی پارسی هست؟!
رو دلم مونده بود. شرمنده وسط بحثتون:|
خوب گفتی انصافا ...ملت تو خوابن // بزار لذت ببرن از زبان پارسی :))
مردم جالبی داریم کلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
چرا همش ساز مخالف چرا همش بدبینی چرا فکز میکنید اکه مخالف چیزی باشید یعنی خاص هستید

ما رای رو میدیدم اگه اضافه شد چه بهتر اگه نشد هیچ اشکالی نداره

دوست عزیز که میگی این زبان پارسی نیست نباشه ولی هرچی باشه عربی هم نیست زبان کشور ایرانه اضافه بشه برا تو هم خوبه

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
دوستان میگم دروغه برنامه ریزی شده که اگه مثبت بدیم منفی هم ثبت بشه ابتدا که پست ایجاد شد 70 تا رای منفی بود حالا برین ببینی
توهم توطئه
-------------------------------------------------
من به شخصه رای دادم و چیز بدی ندونستم این کار رو

ولی دوستان منتظر زیرنویس یا دوبله فارسی داخل بازی ها و عرضه رسمیشون توی ایران و اضافه کردن پول ایران به استور نباشید به دل خودتون صابون نزنید
برای عملی شدن تمام این کار ها نیاز به قانونی شدن ورود بازیها به ایران هست این یعنی قانون کپی رایت که تعریف نشده برامون
نکته دیگه اگر به احتمال یک در هزار قانون کپی رایت اعمال شه باید تمام بازیهایی که قراره از نظر این دوستان نامحترم مجاز باشه و وارد ایران و استور مخصوص ایران بشه یا سانسور یا عرضشون در ایران لغو بشه که کلا من فکر میکنم اگر سانسور بشه از نظر این دوستان که کلا باید تیتراژ بازیها رو ببینیم پس انقد به خودتون زحمت ندید.من یکی که حتی اگر قانونی بشه بخاطر اعمال کارهای دلخواهشون روی بازیها به هیچ عنوان از نسخه ایرانی استفاده نخواهم کرد و از همون استور امریکا خریداری میکنم.میگید سونی اجازه نمیده بهشون؟اینا هم کلا اجازه ورود سونی به ایران رو نمیدن تا یوقت جووناشون گمراه نشن و از واقعیت های دنیوی و اخروی دور نشن.

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
توهم توطئه
-------------------------------------------------
من به شخصه رای دادم و چیز بدی ندونستم این کار رو

ولی دوستان منتظر زیرنویس یا دوبله فارسی داخل بازی ها و عرضه رسمیشون توی ایران و اضافه کردن پول ایران به استور نباشید به دل خودتون صابون نزنید
برای عملی شدن تمام این کار ها نیاز به قانونی شدن ورود بازیها به ایران هست این یعنی قانون کپی رایت که تعریف نشده برامون
نکته دیگه اگر به احتمال یک در هزار قانون کپی رایت اعمال شه باید تمام بازیهایی که قراره از نظر این دوستان نامحترم مجاز باشه و وارد ایران و استور مخصوص ایران بشه یا سانسور یا عرضشون در ایران لغو بشه که کلا من فکر میکنم اگر سانسور بشه از نظر این دوستان که کلا باید تیتراژ بازیها رو ببینیم پس انقد به خودتون زحمت ندید.من یکی که حتی اگر قانونی بشه بخاطر اعمال کارهای دلخواهشون روی بازیها به هیچ عنوان از نسخه ایرانی استفاده نخواهم کرد و از همون استور امریکا خریداری میکنم.میگید سونی اجازه نمیده بهشون؟اینا هم کلا اجازه ورود سونی به ایران رو نمیدن تا یوقت جووناشون گمراه نشن و از واقعیت های دنیوی و اخروی دور نشن.
شاید استور و مجوز ورود رسمی به بازی ندهند ولی زیرنویس و دوبله منو و صفحه کلید پارسی شدنیه . مثل زبان و روزشمار ایران تو ویندوز 10

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
شاید استور و مجوز ورود رسمی به بازی ندهند ولی زیرنویس و دوبله منو و صفحه کلید پارسی شدنیه . مثل زبان و روزشمار ایران تو ویندوز 10
بله اینی که بهش رای دادیم شدنیه و مشکل نیست
منم داخل متن گفتم دوبله و زیرنویس "داخل بازی" بعضی دوستان میگفتن بعنوان قدمهای بعدی اینا رو درخواست کنیم با اون دوستان بودم

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
در کمتر از دو هفته تونستیم 2000 رای مثبت به ثبت برسونیم دوستان همینجوری پیش بریم زبان پارسی افزوده میشه . متاسفانه سایت های ایرانی به هیچ عنوان این خبر رو منتشر نمیکنند دوستان شما به دوستان دیگر پیام بدید . از مدیران میخواهم که این تاپیک رو مهم کنند تا بیشتر به چشم بیاد . باسپاس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر