بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه ها این devil may cry phantom suols جریانش چیه؟ dmc 5 خبری نشد
این مثل اینکه یه بازیه به اسم The Phantom Soul که به خاطر اینکه کرکتر اصلی خیلی شبیه ورجیله فک کردن بازی موبایل DMCاه :D کلا این E3 همه هرچی خواستن گرفتن فقط ما DMC فنا ترول شدیم :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها خبری از dmc جدید نشد تو e3 امسال؟
نُچ :| ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد TGS معرفی میشه. قبل از E3 دَن و روبن خیلی داشتن ترول میکردن ملت رو :D
===========
دارم DmC رو میرم دوباره. واقعا غیر قابل تحمله برام. 3 سال پیش که بازیش میکردم خیلی گیم پلیش رو دوست داشتم ولی الان نسبت به اونم دارم بیزار میشم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بچه ها یکی این خبر بازی devil may cry The Phantom Soul رو کار کنه تریلرشو دیدم خیلی باحال بود
اون فیکه.

اصلا بازی DMC نیست و یکی از شرکتای چینی اومده از روی DMC و شخصیت ورجیل اسکی رفته و بازیی به اسم The Phantom Souls برای موبایل درست کرده.

• Like
Reactions: milad dmc

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان چرا همه اینجا DmC: Devil May Cry رو قهوه ای میکنن ولی امتیازش از DMC 4 بیشتره ، الان من تجربه این بازی رو نداشتم و DmC رو زدم فعلا دانلود شه ، ایا نسخه 4 بهتره ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان چرا همه اینجا DmC: Devil May Cry رو قهوه ای میکنن ولی امتیازش از DMC 4 بیشتره ، الان من تجربه این بازی رو نداشتم و DmC رو زدم فعلا دانلود شه ، ایا نسخه 4 بهتره ؟
خب ببین از خیلی جنبه ها میشه به این موضوع نگاه کرد. اصلی ترین دلیلش توی معرفی بازی بود که دانته کاملا عوض شده بود یه ظاهر غربی و درب و داغون داشت که سیگار هم میکشید! به قدری طراحی فاجعه بود که در نهایت عوض کردن. بازی برای مخاطب غربی ساخته شده بود و کپکام گفته بود ریبوت هست و سری قدیمی دیگه تموم شده. همه اینا رو جمع بزنی میبینی که چه گندی زده بودن. خیلی از فن های نسخه های قدیمی هم بازی رو تحریم کردن و نخریدن.
مورد بعدی طراحی و گیم پلی هست. طراحی دیگه اون تم فانتزی قدیمی رو نداره. سعی شده دنیای بازی رو واقعی جلوه بدن که خب گند زدن توی این مورد و مراحل واقعا بد هستن.
گیم پلی خوبه و شاید تنها نقطه مثبت بازی باشه. بازی خیلی نرم و روون و خوش دست ساخته شده و افراد تازه وارد سریعا باهاش کنار میان و بهش تسلط پیدا میکنن. اما برای رسیدن به همچین چیزی یه سری چیزا رو قربانی کرده بودن. در عین اینکه گیم پلی خوبه، اما طراحی بد دشمن ها و وجود دشمن های آبی و قرمز که مجبور میشی فقط با سلاح های خاصی اینا رو بزنی، سرعت و روند بازی رو کند و بعضا مختل میکنه چون اصولا توی DMC دوست داری استایلیش بازی کنی و دوست نداری روند کمبو زدن قطع بشه.
داستانش هم در نگاه اول شاید خوب به نظر بیاد اما باز هم پلات هول داره و اصلا با شخصیت ها جور در نمیاد و انگار شخصیت ها متعلق به این دنیا نیستن.

از اونطرف DMC4 رو داریم. گیم پلی بینهایت منعطف و بی نظیر با قابلیت های وحشتناک متنوع! شخصیت شوخ دانته. باس فایت ها بی نظیر. طراحی مراحل با اینکه افت داشته اما همچنان خوب انجام شده. داستان هم طبق سنت این سری توی دیوار و پر از پلات هول :D

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
من نمیفهمم کلی سال گذشته اا یه خبر کوچیک از ادامه ددویل در دسترس نیست:|
جالبه کپکام قرار بود دویل رو قبل از اویل 7 معرفی کنه اما باز خبری نشد
امیدوارم حداقل tgs خبری بفهمیم
من هرچی برنامه پیش میاد منتظر دویلم اما بازم خبری نیس

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
من نمیفهمم کلی سال گذشته اا یه خبر کوچیک از ادامه ددویل در دسترس نیست:|
جالبه کپکام قرار بود دویل رو قبل از اویل 7 معرفی کنه اما باز خبری نشد
امیدوارم حداقل tgs خبری بفهمیم
من هرچی برنامه پیش میاد منتظر دویلم اما بازم خبری نیس
ممکنه نسخه جدید ادامه سری ریبوت DmC باشه ؟ :/

این DmC جدیده که اولین تجربه این بازی برام بود حالمو به هم زد سریع رفتم DMC:hd و نسخه 4 رو زدم دانلود .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام بچه ها یه خبری اومده از dmc5 کسی می تونه خبرشو کار کنه،فکر کنم نسخه بعدی رو نینجا تئوری بسازه
این رو میگی؟
'Devil May Cry 5': Capcom May Skip Ninja Theory's 'DmC' Reboot; Tokyo Game Show Announcement Possible?

این سایته تازه برداشته همون عکس روبن و جانی که مشخص شد برای DMC4 پاچی اسلات بوده رو خبر کرده. میلاد اگه واقعا خبری بشه خیالت راحت سه سوته توی کل نت صدا میکنه و خود من یا باقی بچه‌ها خبرش رو میزاریم :D

• Like
Reactions: ismael_73_hz

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستان کسی cd key نسخه اسپشیال شماره 3 رو داره؟ یدونه بعد عمری برا تجدید خاطره با هزار دردسر دانلود کردم ولی توش cd key نداشت:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر