fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
مشکلات فیلم شخصیت پردازی نیس ...
به اندازه کافی همه ( به غیر از WM ) معرفی شده هستن ...
مشکل مثلا نحوه ایه ک سوپرمن و بتمن دست از جنگیدن میکشن یا با اینکه لوثر شخصیتش کاملا با اونی ک میشناسیم فرق داره ولی با این حال بازم خوب پرداخته شده.(ک ظاهرا تو ی دوره ای لکس این شکلی بوده:D)
در کل از نظرمن بیشتر مشکلاتی ک فیلم داره از سر اینه ک بش از حا حالت مقدمه ای داره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مشکلات فیلم شخصیت پردازی نیس ...
به اندازه کافی همه ( به غیر از WM ) معرفی شده هستن ...
مشکل مثلا نحوه ایه ک سوپرمن و بتمن دست از جنگیدن میکشن یا با اینکه لوثر شخصیتش کاملا با اونی ک میشناسیم فرق داره ولی با این حال بازم خوب پرداخته شده.(ک ظاهرا تو ی دوره ای لکس این شکلی بوده:D)
در کل از نظرمن بیشتر مشکلاتی ک فیلم داره از سر اینه ک بش از حا حالت مقدمه ای داره.
اتفاقا حالت مقدمه اى هم نداره! حالت مقدمه اى يعنى اينكه كل فيلم بشينن شخصيت پردازى كنن ، اينكه بخوان شخصيت هاى فيلم رو معرفى كنن بهش بپردازن و بالو پر بدن(!) و فرصتى براى اتفاق هاى ديگه نباشه ، كه اين هم نبود!!

• Like
Reactions: Red Ѵ

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
B v S
آقایون اونجایی که بتمن میخوابه یه نفر از آینده میاد بهش میگه ما رو پیدا کن،مگه سایبورگ نیست؟من احساس میکنم سایبورگه! شایدم اشتباه میگم.ولی سایبورگ!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Steven Spielberg تایید کرد Tintin 2 هنوز در حال ساخت است قسمت اول این فیلم به نام the adventures of tintin در سال 2011 به کارگردانی پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ ساخته شد.

SCCZEN_A_21122011SPLTINTIN03_620x310.jpg

منبع
============================================================

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بتمن سوپرمن
احتمال چیه قطعا خود فلشه دیگه :D
اون کمیکی که خوندی احتمالا آرک دارکساید وار جاستس لیگ بوده که به صندلی Metron هم مربوط میشده.
اما کلا انگار اون قسمت Knightmare بیشتر از سری کمیک Injustice الهام گرفته (که سوپرمن تبدیل به یه ویلن میشه و بتمن سردسته‌ی گروه مخالفاست) با این تفاوت که اینجا انگار سوپرمن زیر دست دارکسایده. از دیالوگ سوپرمن هم قبل کشتن بتمن میشه فهمید که انگار لوییس به خاطر یه اشتباهی از جانب بتمن کشته میشه و سوپرمن به همین خاطر تبدیل به ویلن میشه. (حتی ممکنه دقیقا مشابه اینجاستس باشه و مثلا جوکر به نحوی باعث مرگ لوییس بشه و سوپرمن بتمنو مقصر بدونه)
حالا این که فلش از آینده اومده و به بتمن هشدار میده که بیاد اعضای تیم رو پیدا کنه هم تقریبا مشابه یه صحنه از Crisis on infinite earth برداشته شده.
احتمالا یه جایی بعدا میبینیم که فلشو میفرستن و میگن برو به بروس گذشته خبر بده (که باعث شروع یه لوپ زمانی میشه) یه نکته‌ی مهمی که هست اینه که اونجا اگه بعد بیدار شدن بروس به کاغذا دقت کنی میبینی هنوز دارن تو هوا تکون میخورن، یعنی کلا اونجا خواب و رویا نیست :D
View attachment 61706
منم نظرم همین هست.با این فرق که به نظرم کار فلش باعث ایجاد لوپ زمانی‌ نمی‌شه،بلکه یه Alternate reality دیگه رو ایجاد می‌کنه.فلش از تایملاین Injustice فرستاده می‌شه که به بتمن اخطار بده که باعث کشته شدن lois نشه و یا جلوش رو بگیره که از وقوع اتفاقات Injustice و سقوط سوپرمن جلوگیری کنه.به نظرم با توجه به اون امگا و صحنه آخر فیلم (He found us,he's coming)،آمدن Darkseid حتمی هست.اما بروس می‌تونه با جلوگیری از مردن Lois از اتفاقات injustice و پیروزی مطلق Darkseid جلوگیری کنه.
راستی‌ یه نکته دیگه که البته ربطی‌ به داستان فیلم نداره: اون‌ "He found us,He's Hungry,He's coming"ای که آخر فیلم گفته می‌شه،دقیقا دیالوگ پایانی سری Dead space هم هست.:D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
b0979051598e878390ed91022087a6d8.jpg

پشت صحنه فيلم جن گير

Sent from my iPhone using Tapatalk

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
به نظر من که یک بیننده عادی هستم و کمیک ها رو هم پیگیری نمیکنم اساس این که بیان یه قهرمان سورئال مثل سوپرمن رو با بتمن قاطی کنن مسلما چیز جالبی در نمیاد این مشخصا هم اینکارو صرفا برای طرفدارا و فروش فیلم انجام دادن برای همین از داستان فیلم نمیشه چیزی بیشتر از این انتظار داشت از نظرمن بهترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ شوالیه تاریکی نولان بود و بس . ولی این فیلم هم جلوه های ویژه و جذابیت های بصری خوبی داشت صحنه های اکشن هم نسبتا خوب بودن همون چیزی که از این زانر انتظار میره میشه گفت مقدمه نسبتا خوبی برای justice league بود .

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
B v S
آقایون اونجایی که بتمن میخوابه یه نفر از آینده میاد بهش میگه ما رو پیدا کن،مگه سایبورگ نیست؟من احساس میکنم سایبورگه! شایدم اشتباه میگم.ولی سایبورگ!
خیر فلشه

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اقا ما هم این BvS رو دیدیم نسخه Extended عالی بود و مثل سینمایی اشفته نبود

یه استر اگ هم یافتم اگه کسی نگفته :

تو روزنامه ای که اخر سر عکس بروس وین و زندانی شدن لکس لوتر رو نشون میده متنی نوشته که میگه تو گاتهام مردان سبزی دیده شدن که ب واقعیت ما جور در نمیان

گرین لنترن تایید شد یعنی ؟

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
منم نظرم همین هست.با این فرق که به نظرم کار فلش باعث ایجاد لوپ زمانی‌ نمی‌شه،بلکه یه Alternate reality دیگه رو ایجاد می‌کنه.فلش از تایملاین Injustice فرستاده می‌شه که به بتمن اخطار بده که باعث کشته شدن lois نشه و یا جلوش رو بگیره که از وقوع اتفاقات Injustice و سقوط سوپرمن جلوگیری کنه.به نظرم با توجه به اون امگا و صحنه آخر فیلم (He found us,he's coming)،آمدن Darkseid حتمی هست.اما بروس می‌تونه با جلوگیری از مردن Lois از اتفاقات injustice و پیروزی مطلق Darkseid جلوگیری کنه.
راستی‌ یه نکته دیگه که البته ربطی‌ به داستان فیلم نداره: اون‌ "He found us,He's Hungry,He's coming"ای که آخر فیلم گفته می‌شه،دقیقا دیالوگ پایانی سری Dead space هم هست.:D

آره این حدس منطقی‌تریه. از طرف دیگه اومدن دارکساید که حتمیه ولی به نظرم هرچقدر دیرتر باشه بهتره. و خوشحالم که ویلن اصلی جاستس لیگ هم نیست. دارکساید با اون ابهت و قدرتش حیفه که بدون زمینه چینی و همین اول کاری استفاده بشه.
اون نکته راجه به Dead Space رو هم نمی‌دونستم. ممنون :D

به نظر من که یک بیننده عادی هستم و کمیک ها رو هم پیگیری نمیکنم اساس این که بیان یه قهرمان سورئال مثل سوپرمن رو با بتمن قاطی کنن مسلما چیز جالبی در نمیاد این مشخصا هم اینکارو صرفا برای طرفدارا و فروش فیلم انجام دادن برای همین از داستان فیلم نمیشه چیزی بیشتر از این انتظار داشت از نظرمن بهترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ شوالیه تاریکی نولان بود و بس . ولی این فیلم هم جلوه های ویژه و جذابیت های بصری خوبی داشت صحنه های اکشن هم نسبتا خوب بودن همون چیزی که از این زانر انتظار میره میشه گفت مقدمه نسبتا خوبی برای justice league بود .

بتمن همیشه با سوپرمن "قاطی" بوده و هست. این حرکت هم یه کار جدید و خاص نبوده از جانب سازنده‌ها. من حدسم اینه که شما احتمالا شروع شناختت از بتمن (یا حداقل علاقه‌مند شدنت) با تریلوژی نولان بوده و برا همین بتمنو اینقدر "رئال" میدونی وگرنه بتمن همیشه تو همون Mythos خودش هم مقدار زیادی المان‌های فانتزی و تخیلی زیادی داره و اصلا به اون محدودی و "رئالی" تریلوژی نولان نیست.
از نظر من هم دارک نایت شاید بهترین فیلم با حضور یه ابرقهرمان باشه اما اصلا بهترین فیلم "سوپرهیرویی" نیست.

اقا ما هم این BvS رو دیدیم نسخه Extended عالی بود و مثل سینمایی اشفته نبود

یه استر اگ هم یافتم اگه کسی نگفته :

تو روزنامه ای که اخر سر عکس بروس وین و زندانی شدن لکس لوتر رو نشون میده متنی نوشته که میگه تو گاتهام مردان سبزی دیده شدن که ب واقعیت ما جور در نمیان

گرین لنترن تایید شد یعنی ؟

فیلم Green Lantern Corps که برا 2020 تایید شده از خیلی وقت پیش، میشه تایم دقیق این صحنه‌ رو بگی؟چون روزنامه‌ای که پری وایت برمیداره توش فقط خبر دستگیری لکس هست و کشته شدن کلارک کنت. مگر این که تو اون یکی صفحه چیزی باشه که اونم با پاز زدن نمیشه دید :D

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
@Torch Bearer

اسپویل

تایم دقیقش 02:42:44 :D

من کل متن اون روزنامه رو در اوردم از نت خوندم اخه :)) بعد دیدم اونجا هم اشاره کردن به لنترن عکسشو الان پیدا کردم

Attachments

• Untitled2222.jpg
    Untitled2222.jpg
    277.7 KB · مشاهده: 65
  • photo_2016-07-02_12-50-54.jpg
    photo_2016-07-02_12-50-54.jpg
    217.9 KB · مشاهده: 71

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
@Torch Bearer

اسپویل

تایم دقیقش 02:42:44 :D

من کل متن اون روزنامه رو در اوردم از نت خوندم اخه :)) بعد دیدم اونجا هم اشاره کردن به لنترن عکسشو الان پیدا کردم

اوه اوه من فکر کردم یه ایستر اگی باشه که بشه با چشم غیر مسلح دیدش :D
و جالبش اینه که گفته آناتومیشون به آدما نمیخوره! (Abin Sur?)
از طرف دیگه یه زمانی خیلی موج شایعه‌های گرین لنترن درباره‌ی Dan Amboyer زیاد شده بود ولی فعلا نمی‌شه حدس دیگه‌ای زد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اگه کسی فیلم هاش توی فولدر مخصوص خودشون نیست و می خواد ببره توی فولدر خودشون ولی چون خیلی زیادن حال نداره، خوب منم همین مشکل رو داشتم و یه اسکریپت پایتون نوشتم که یه فولدر هم نام اسم فیلم درست می کنه و فیلم رو توش کپی می کنه. از اونجایی که خیلی به خودم و کلا زبان های برنامه نویسی اعتماد ندارم (:D) جرات نکردم که کاتش کنم و خودتون باید فیلم هایی که توی فولدر مخصوص نیستن رو پاک کنید.
چطور استفاده باید کنید؟ اول پایتون رو نصب کنید(نسخه 3، سرچ کنید آموزش زیاده) بعد فیلم هایی بی فولدر رو همه رو داخل یه فولدر خاص ببرید که فولدر دیگه ای توش نباشه. بعد روی آدرس بار کلیک کنید و آدرس رو کپی کنید. حالا اسکریپت رو اجرا کنید(ترجیحا با Command Line، اینم سرچ کنید زیاده. آموزش انگلیسی) و وقتی آدرس می خواد ازتون اون آدرس رو کپی کنید. صبر کنید تا بگه کار تمومه و خارج شید. قبل از اینکه بگه کار تمومه برنامه رو نبندید.
سورس پایتون
پ.ن: از زیرنویس پشتیبانی نمی کنه متاسفانه و واسه اونم یه فولدر جدا درست می کنه. خوب نه، الان که فکر می کنن می بینم اگه هم نام باشن فیلم و زیر نویس مشکلی پیش نمیاد:D

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
مایکل کیمینو کارگردان شکارچی گوزن درگذشت .واقعا حیف. هرچند دیگه به بدبخت میدون نمی دادن . مدت ها پیش دروازه بهشت که به عنوان بدترین شکست سینمایی ازش یاد می کنند رو دیدم و واقعا کار خوبی بود . از خیلی از کارهای موفق هم دوره خودش قابل قبول تر بود . حیف واقعا . روحش شاد و یادش گرامی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر