Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا حافظم یاری نمیده ولی یه نسخه از کرش بود که اول بازی تو یه جزیره بود و تو همین نسخه یه جا بود که زنبورها میریختن دور دکتر کورتکس دهنشو سرویس میکردن اخر خنده بود
اسم این نسخه چیه؟کسی یادش هست؟سه نسخه اول رو فول حفظم اما این یکی یادم نمیاد اسمش چی بود

• Like
Reactions: 235matin235

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوشحال شدیم اکتی از گروگان گیری کرش منصرف شده ولی نه بنده خدا مبحوس شده دست این بی کفایتا تازه رضایت دادن به ریمستر
من کرش ها رو به اسم نمیدونم چی به چیه ولی بهترینش همون کرش ماشین سواری و مسابقات بود که لذت دیگه ای داشت مخصوصا چند نفره
یک حالت چند تا بازی هم داشت جالب بود که شامل لی لی کی باید نقطه ها رو رنگ میکردی به نفع خودت و اون 4 تا دروازه و گل زدن میشد

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
فک کن خوزستان زندگی کنی بعد کارنامه ی دبستانت رو بگیری بیای خونه لباس در نیاورده طلب اون psone که تو کمد قایم شده رو بکنی از خانواده بعد بری زیر باد مستقیم کولر گازی دیسک کرش رو بزاری توش و تا اخر تابستون درگیرش باشی و هی تمومش کنی و باز از اول شروع کنی.اون کرش تیم ریسینگ رو رسما خودمو جر میدادم ولی نمیتونستم ۱۰۰% کنم :( اکثرا هممون واسه تجربه ی دوباره ی همین حس هاست که منتظر یه کرش جدید هستیم ولی خب فکر نکنم اون لذت قدیم رو دوباره بچشیم ...

اون سه گانه ی کرش + تیم ریسینگ رفتن گوشه ای از افتخارات صنعت گیم باقی موندن .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اسم اون بازی چند نفره که شما میگی crash bash بود خودمم اون بازی کردم دو نفرش قشنگ بود مخصوصآ مسابقه با خرس روی یخ
Bash کی ساخته بود ؟
بعد اون نسخه جنگل فکر کنم bandocoot بود درسته ؟ که جعبه ها رو میشکوندیم ماسک بولبودا میومد رو صورت کرش چقدرم سخت بود خداییش مخصوصا اونجا که باید رو ساختمون ها میرفتی با اون اهنگ هندی پخش میشد میافتادی پایین یک جونت کم میشد

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نمیدونم چرا بعضیا بعد این همه سال هنوز فکر میکنن
کرش روباه من خودم تازگیا فهمیدم کرش حیونی به
اسم bandicoot که تو استرالیا زندگی میکنه

به همین دلیل که شما هم نمی دونستی:D

استرالیا کلی حیوان داره که برای ما کاملا ناشناخته هست برای همین به نزدیک ترین چیز ممکن ربطش می دیم

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
توی وبلاگ اکتیویژن گفته بود 2017
حالا چه موقعی خدا میدونه!:D
از طرفی توی خود کنفرانس ام چیزی راجع به زمان عرضه نگفتن
بنابراین ممکنه حتی 2017 هم نیاد
یه سوال تاریخ عرضه بازی هنوز نا معلومه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند