Inside

Last edited by a moderator:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
دوستان من میخام این بازیا برا وان بگیرم ولی وقتی وارد سایت www.xbox.com میشم توی استورش نیس ولی وقتی با خود وان میرم تو استورش هست؟امکانش هست راهنمایی کنین چطور این بازیا بگیرم
INSIDE :think:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دمت گرم داداش .ولی من هرچی توی استورش سرچ کردم نیاورد.فقط یه سوال این بازیا تو وان قیمتشا به یورو زده ولی ازطریق خود سایت xboxکه میرم به دلار زده .توی قسمتbiling info هم که میرم کشور را زدهunited states.داداش دمت گرم اگه امکانش هس میشه راهنمایی کنی چطور این بازیا بگیرم بالاخره گیفت کارت دلار بگیرم یا یورو؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی خووب بود اون ۱۰دقیقه
شروعش چیز خاصی نداره و کاملا حس لیمبو میده اما میره جلوتر میبینی فقط اتمسفرش مثل اونه و کلا همه چیز فرق کرد ، خیلی خوشمان آمد
داستان و اتفاقات جالبی باید در انتظارمون باشد :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تاپیک این بازی چرا اینجاست؟
بازی در انحصار پلتفرم های مایکروسافت هست، باید تو بخش X1 و PC فقط تاپیک داشته باشه خواهشا منتقل کنید تاپیک رو.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تاپیک این بازی چرا اینجاست؟
بازی در انحصار پلتفرم های مایکروسافت هست، باید تو بخش X1 و PC فقط تاپیک داشته باشه خواهشا منتقل کنید تاپیک رو.

همون اول تایید کردند که بازی انحصاری زمانی هست و اول روی one میاد بعدش PC و به نوبت روی باقی پلتفرم ها عرضه میشه.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
در وصف این شاهکار چیزی نگم بهتره.از ثانیه ی اول بازی میخکوب جو و اتمسفر فوق العاده سرد و سنگین و افسرده ی بازی میشید و فکرش ولتون نمیکنه.
معماهای بازی هم خیلی خوبن و بازی از همه نظر عالیه.اتمسفر بازی هم سنگین تر و تاریک تر از لیمبو ـه.
بازی هم برای من رفت در کنار ori جزو بهترین های نسل.
به نظرتون اون تیکه که باید حرکت های بقیه رو تقلید کنیم و توسط نور کنترل میشیم.در حالی که یه سری آدم دارن نگاهمون میکنند.منظور از نور چیه؟اون آدم ها کین؟ من یه مفهومی ازش فهمیدم که خب یکم خلاف قوانین ـه و نمیشه گفت:D
EnLvAAT.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
واقعا تجربه خیلی خوب بود و از لیمبو هم خیلی کامل‌تر بود. برای من کامل کردنش ۶ ساعت زمان برد اما تو همین ۶ ساعت وقعا لذت بردم از اتمسفر فوق‌العاده بازی. نحوه روایت داستان بازی دقیقا مثل لیمبو با این تفاسیر که دنیا بازی خیلی تیره‌ و تاریک‌تره.
کلا تجربه که به همه توصیه میشه. راجع بعش هم نمیشه زیاد حرف زد چون تک‌تک لحظات بازی پر از رمز و راز و حتما باید خودتون تجربش کنید.

پ.ن:راستی یک ویدیو اختصاصی هم از ده دقیقه اول بازی تو صفحه اول بازی‌سنتر قرار دادم :d

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
فضا و اتمسفر بازی بشدت تاریک و سنگینه و بعضی وقتا احساس میکنی که داری له میشی!
تمام طول بازی این حس استرس کوفتی ولتون نمیکنه و همش می خوایین بفهمین بعدش چی میشه؟چه اتفاقی داره میفته؟قضیه چیه؟! تا شاید زودتر از دست این استرس راحت شین و به جواب سوالاتون برسین ولی پایان بازی تازه شروع فکر کردن و تجزیه تحلیل کردن هاست!
دفعه اول که نشستم فقط می خواستم ببینم بازی چیه!3 ساعت پاش بودم!همه چی عالیه، گیم پلی،داستان،معماها و ست پیس ها به بهترین نحو ممکن پیاده سازی شدن و پایان بندی هم خیلی عجیب غریبو درگیر کنندست!به معنای واقعی کلمه بازی mind blowing و تجربش برای همه الزامیه.بهترین بازی نسل بوده تا اینجا برای من و احتمالا اخر سال تو بخش جوایز حسابی میترکونه.
فکر کنم Playdead سه چهار سال روی بازی کار کرد که نشون از وسواس زیادشون داره و بخاطر همینه که میبینی روی همه ی عناصر بازی حسابی فکر و کار شده و هیچ چیزی اضافی نیست!واقعا خیلی سخته که 4-5 سال دیگه برای بازی جدیدشون صبر کنی،امیدوارم این سری زودتر بازی تولید کنند!:D
Well Done Playdead
پ.ن:منتظر نظرات دوستان در مورد داستان بازی هستیم:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
1 ساعت اول بازی بهترین شروعی بوده که تا حالا تو این نسل تجربه کردم :D فوق العاده هست بازی. اتمسفر و در کنار اون هیجانی که تو این بازی وجود داره اونقدر عالی طراحی شده که قشنگ خودتون رو جای شخصیت اصلی حس می کنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر