سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
خیلی خوبه اینجا.همه میان پیش بینی میکنن بعد این به اون می... بعد یکی میاد اعتراض میکنه چرا از کتاب اسپویل میکنین چرا از سریال...چرا اصن پیش بینی میکنین...بعد هر قسمت همینه بابا بشینین ببینین حالشو ببرین دیگه...یا حداقل اینقد به هم...مثلا طرف میاد در مورد کارگردانی ام حرف میزنه یه کلمه از مدیری میگه بقیه میان...بابا مثلا همین گیف و عکس کمدی و مسیقی متن و اینا بزارین یا مطالب مفید واسه بهتر فهمیدن داستان و ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
04694157876262177082.jpg

: )))))

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
اگه این دو قسمت دنریس رو مختون نبود،آخرای پشت صحنه قسمت آخر رو ببینید :D
نامردا تو این پشت صحنه دو قسمت آخر هیچ اشاره ای به رامین جوادی نکردن. انصافا درصد زیادی از جذابیت این دو قسمت مدیون موسیقی بود.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
امردا تو این پشت صحنه دو قسمت آخر هیچ اشاره ای به رامین جوادی نکردن. انصافا درصد زیادی از جذابیت این دو قسمت مدیون موسیقی بود.
عوضیا!. موسیقی همه چیز نیست ولی نقش پررنگی داره. شما Journey رو با صدای قطع بازی کنی نصفه بیشتره جذابیتش رو از دست میده!.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب بریم سر پیش بینی ها وانتظارات ...

خوب خیلی دلم میخواد که برن و اریا رو قسمت اول فصل بعد تو وینترفل ببینم ... تو فانتزی های دیگه قطعی بود همچین چیزی .. ولی تو این سریال تا به چیز خوری نندازه ادم رو اتفاق خوبی نمی افته ...
البته احتمالش هست اریا خودش رو جای این پیرمرده لرد فری جا بزنه و ارتششون رو تحت اختیار بگیره ...
برن هم اگه به وینتر فل برسه با توجه به شرایط پته جان رو نمیریزه رو اب ... ولی اخر فصل بعد احتمالش زیاده ...
سانسا به برادراش خیانت نمیکنه ... ولی اگه بفهمه جان برادرش نیست ممکنه دست به کار احمقانه بزنه ... ولی بعد از اشکار شدن هویت جان تنها کارکتری که با اطمینان میتونم بگم تا سکانس اخر زنده است خود جانه .. سکانس اخر رو تضمینی نمیدم ... دنریس هم خدای نکرده احتمال مرگش رفت بالا ...
جنگ بعدی سر وستروسه .. پس یعنی پرونده سرسی قطعا و جیمی احتمالا بسته میشه که فصل اخر برن سر جنگ نهایی ... ولی این سرسی تا یه چند ده تا از دشمناش رو با خودش به جهنم نبره کوتاه نمیاد .. احتمال اینکه به دست جیمی هم کشته بشه زیاده ...

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
این قسمت برای من بهترین Season Finale بین کل 6 فصل بود. و خدا رو شکر کاری به G+C-F*(H+A)/D = AKBAR و مابقی تئوری‌ها نداشتم و سر قضیه جان خیلی حال کردم! :D
تو یک جمع بندی مثبت:
- جان حاکم شمال شد.
- سانسا به لیتل‌فینگر یک عدد میدل‌فینگر اهدا کرد.
- هویت جان مشخص شد. یعنی می‌شه امیدوار بود که اژدها و تاج و تخت بهش برسه؟ البته احتمال ازدواجش با دنریس هم هست!!
- آریا. اون سکانس واقعا ارضا کننده بود!
- گنجشک اعظم و اصغر همه دود شدن و بالاخره از شرشون خلاص شدیم. با تشکر فراوان از سرسی...
- صحنه شکنجه Unella... این سکانس محشر بود. تنفری که نسبت به این داشتم، حتی به رمزی هم نداشتم!
- دنریس خانوم هم بالاخره لشکرکشی کرد و بعد از 6 فصل سخنرانی بی‌مزه و خنک، بالاخره دست به کار شد.

اما اگر یک جمع بندی واقع‌گرایانه تر هم بکنیم، به این نتیجه می‌رسیم که:
- احتمالا فصل بعد لیتل‌فینگر رابطه سانسا با جان رو خراب می‌کنه و سانسا به جان خیانت می‌کنه؟
- جیمی مجبور می‌شه سرسی رو بکشه، که احتمالا برای بقیه نکته مثبت باشه. اما از اونجا که سرسی کاراکتر مورد علاقه من هست، امیدوارم همچین اتفاقی نیافته.

یک نکته خنثی هم داشت این قسمت، اون هم مرگ تامن بود. کلا به نظر من این پسر رو باید کنار Varys و سربازهای Unsullied، تو دسته خواجه‌های سریال قرار بدیم!

اما نکته‌ای که کمتر بهش اشاره شد، سکانس مربوط به سم بود. تو کتابخونه با این صحنه مواجه می‌شید: GIF
تو تیتراژ هم همینطور: GIF
مثل اینکه این استادها توی کتابخونه، با استفاده از این لنزها روی 7 اقلیم تسلط پیدا می‌کنن؟ به هرحال این مورد رو هم باید تو قسمت نکات مثبت این قسمت قرار داد.

پ.ن اول: در کل یکی از بهترین فصل‌های سریال بود. از فصل 5 خیلی بهتر. امیدوارم 13 قسمت باقی مونده رو به بهترین نحو بسازن.
پ.ن دوم: Ramin Djawadi...
gesturing-hi-smiley-emoticon.gif

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این دو قسمت اخر واقعا عالی بود و همه چی بر وقف مراد پیش رفت گفتی ها را دیگه بچه ها گفتن ... سکانس رسیدن سموئل یه کتاب خونه را کمتر کسی بهش اشاره کرد به نظرم یکی از صحنه های جذاب سریال بود خیلی دلم میخواد بدونم این Master قراره چه نقشی را تو قسمت های بعدی ایفا کنه ... نگاه اخر این لیتل فینگر هم خیلی خطری بود احتمال اینکه یه گندکاری بزرگی انجام بده هست .

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این قسمت برای من بهترین Season Finale بین کل 6 فصل بود. و خدا رو شکر کاری به G+C-F*(H+A)/D = AKBAR و مابقی تئوری‌ها نداشتم و سر قضیه جان خیلی حال کردم! :D
تو یک جمع بندی مثبت:
- جان حاکم شمال شد.
- سانسا به لیتل‌فینگر یک عدد میدل‌فینگر اهدا کرد.
- هویت جان مشخص شد. یعنی می‌شه امیدوار بود که اژدها و تاج و تخت بهش برسه؟ البته احتمال ازدواجش با دنریس هم هست!!
- آریا. اون سکانس واقعا ارضا کننده بود!
- گنجشک اعظم و اصغر همه دود شدن و بالاخره از شرشون خلاص شدیم. با تشکر فراوان از سرسی...
- صحنه شکنجه Unella... این سکانس محشر بود. تنفری که نسبت به این داشتم، حتی به رمزی هم نداشتم!
- دنریس خانوم هم بالاخره لشکرکشی کرد و بعد از 6 فصل سخنرانی بی‌مزه و خنک، بالاخره دست به کار شد.

اما اگر یک جمع بندی واقع‌گرایانه تر هم بکنیم، به این نتیجه می‌رسیم که:
- احتمالا فصل بعد لیتل‌فینگر رابطه سانسا با جان رو خراب می‌کنه و سانسا به جان خیانت می‌کنه؟
- جیمی مجبور می‌شه سرسی رو بکشه، که احتمالا برای بقیه نکته مثبت باشه. اما از اونجا که سرسی کاراکتر مورد علاقه من هست، امیدوارم همچین اتفاقی نیافته.

یک نکته خنثی هم داشت این قسمت، اون هم مرگ تامن بود. کلا به نظر من این پسر رو باید کنار Varys و سربازهای Unsullied، تو دسته خواجه‌های سریال قرار بدیم!

اما نکته‌ای که کمتر بهش اشاره شد، سکانس مربوط به سم بود. تو کتابخونه با این صحنه مواجه می‌شید: GIF
تو تیتراژ هم همینطور: GIF
مثل اینکه این استادها توی کتابخونه، با استفاده از این لنزها روی 7 اقلیم تسلط پیدا می‌کنن؟ به هرحال این مورد رو هم باید تو قسمت نکات مثبت این قسمت قرار داد.

پ.ن اول: در کل یکی از بهترین فصل‌های سریال بود. از فصل 5 خیلی بهتر. امیدوارم 13 قسمت باقی مونده رو به بهترین نحو بسازن.
پ.ن دوم: Ramin Djawadi...
gesturing-hi-smiley-emoticon.gif
استادهای سیتادل بلدن چه طوری اژدها ها رو بکشن ؟
ممکنه یورون با سرسی وصلت کنه و با شیپورش جلوی دنریس فیام کنن؟
پ.ن:ی.رون کراکن تو دست و بالش نیست ؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
فصل ششم هم تمام شد!

متاسفانه يا خوشبختانه وقتي اين فصل کاشت هاي طولاني چند فصلي يا چند ساله ي اين سريال رو برداشت کرد و بک استوري ها رو شد، نشون مي ده که فصل 7 يا 8 فصل هاي نهايي سريال خواهند بود. از طرفي هم سايت independent اعلام کرده که فصل 7 و 8 به ترتيب 6 و 7 قسمتي فصل هاي نهايي خواهند بود. نمي شه انکار کرد که سريال در اين فصل با عجله اي بيشتر خط داستاني رو پيش برد خيلي از کاراکتر ها رو کشت و به خيلي دلايل ديگه فکر نمي کنم سريال بيش از 2سال بخواد ادامه بده.

اين فصل هم مثل هميشه خوب کار شده، پر زحمت و از همه مهمتر سرگرم کننده!
البته بعضي از پرشهاي زماني و طي العرض هاي شخصيتها ممکنه به مذاق طرفداران دو آتشه ي کتاب خوش نياد ولي من ترجيح ميدم اين سريال رو به جاي کتاب با سريال هاي ديگه مقايسه کنم که ثابت ميکنه يک اثر قابل احترامه
دست مريزاد به عوامل سريال به ويژه رامين جوادي که اشک مارو درآورد و در‌ود به مارتين که فانتزي نويسي رو به سطح جديدي رسوند.
اتفاقاي عجيب،بي نظير و مهم زيادي افتاد!

خطر لو رفتن داستان :(اسپویل)
زنده شدن جان اسنو ؛ مردن استنيس؛ مردن رمزي و خاندان بولتون ؛ پي بردن به ريشه وايت واکر ها ؛ بازگشت تئون گريجوي و داستان زاده هاي آهن ؛ دورگه بودن اسنو از نوع استارک-تارگرين ؛ داستان هودور؛ پيوستن تيريون به دنريس ؛ گنجشک اعظم و قضاياش ؛ آريا و خداي چند چهره ؛ ديوانگي سرسي و....

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یکی میشه منو روشن کنه جان اسنو با اون چیزی که قسمت آخر نشون دادن با کیا فامیل درومد؟:D
جان میشه برادر زاده دنی:D
خواهر زاده ند استارک:D

دوستان یادتونه که تو فصل اول رابرت خیلی اصرار داشت که دنریس رو به قتل برسونن ولی ند استارک همش مقاومت میکرد؟حتی از سمتش هم استعفا داد سر این قضیه:D معلومه حاظر نیست فامیلشو بکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر