بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد گیر دادی به این دمو :D بذار کورسوی امید برا بچه ها باقی بمونه :-"
اگه دست من باشه نمیذارم هیچ امیدی بوجود بیاد که بعدا از بین بره و مجددا افسوس و آه رو به دنبال خودش به همراه بیاره :D مرد حسابی اینا بهترین فرانچایزشون که استریت فایتر هست رو نتونستن درست مدیریت کنن. اونم استریت فایتری که در اوج بوده ... انتظار داری یک بازی لجن مال شده رو(سری اصلی) به اوج برگردونن؟

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
سلام بچه ها. ببخشید من یه مدتی نبودم. میومدم هم ارسال های جدیو نشون نمی داد نمی دونم چرا !! الان چند پست آخرو دیدم فقط

اگه دست من باشه نمیذارم هیچ امیدی بوجود بیاد که بعدا از بین بره و مجددا افسوس و آه رو به دنبال خودش به همراه بیاره :D مرد حسابی اینا بهترین فرانچایزشون که استریت فایتر هست رو نتونستن درست مدیریت کنن. اونم استریت فایتری که در اوج بوده ... انتظار داری یک بازی لجن مال شده رو(سری اصلی) به اوج برگردونن؟

بله کاملا درسته. RE7 هم می شه یکی بدتر از RE6. اصلا RE6 جلوش فوق العاده است. از دمویی که منتشر کردن هم می شه بهش پی برد !!
بازی هم که کرکتر های اصلی و قدیمی رزیدنتو نداشته باشه چه طور می خواد داستانی مرتبط با اصل رزیدنت داشته باشه ؟؟

گیم پلیش هم شباهتی به رزیدنت نداشت. این بازی SH خوبی می شه اما RE افتضاحیه. حتی ترس و محیطش هم مثل SH بود. من نمی دونم کپکام چی فکر کرده که چنین بازی رو به اسم RE معرفی کرده. وقتی تو E3 پخش می شد من گفتم این بازیه هر چی می تونه باشه جز RE !! اما وقتی رو صفحه نمایش لپ تاپم Resident Evil نوشت برق از سرم پرید. یعنی بازگشت به ریشه ها این بود ؟؟ :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توی آخرین مصاحبه ای که انجام شده گفتن این دمو جزئی از بازی نیست و بازی اصلی خیلی متفاوت تر از این دمو هست. به نظرم باید صبر کنیم و با تریلر گیم پلی بعدی که از بازی اصلی نمایش داده میشه، تصمیم نهایی رو بگیریم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
با همون امیدی که ما برای رزیدنت ایول 7 داریم و فکر میکنیم این دمو کلید حل مشکلات چند ساله رزیدنت ایول هست!
اما در مورد رزیدنت ایول 7 نمیشه قطعی نظر داد گفتن شاید گوست استوری باشه اما آخرش معنی پیدا میکنه. ویروس و روح اصلا باهم سنخیت ندارن حالا بازم باید صبر کرد من به رزیدنت ایول 7 امیدوارم هنوز درسته اول شخص شده اما اول شخصش مثل دوم و بازیهای دایینگ لایت نیست کلا سبکش یک سبک جدیدیه تو RE فرانچایز. بازم تکرار میکنم لذت واقعی بازی رو فقط با هدست های واقعیت مجاری میشه تجربه کرد. همونطورکه سازنده ها گفتن تمرکز بازی روی اتمسفره نه داستان!!!!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
بازی هم که کرکتر های اصلی و قدیمی رزیدنتو نداشته باشه چه طور می خواد داستانی مرتبط با اصل رزیدنت داشته باشه ؟؟
درسته.کاواتا گفته پروتاگونیست این بازی شخصیه که تاکنون توی نسخه های قبلی حضور نداشته.اما در مورد آنتاگونیست فعلا چنین چیزی نگفتن.آنتاگونیست اگه مرتبط با RE های قبلی باشه خیلی راحت میتونه داستانش به قبلیا مرتبط باشه.چون انتاگونیست در اصل میتونه داستان رو ربط بده.الان مثلا RE2 هم شخصیتهاش هیچکدوم توی 1 نبودن ولی بازی به 1 هیچ ربطی نداشت؟مگه فقط باید به شخصیت روایتگر داستان باید نگاه کرد؟
تازه هنوز خیلی چیزا معلوم نیست.بذارید اطلاعات بیشتر از بازی بدن بیرون اونوقت میشه با قطعیت بیشتر نظر داد.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
درسته.کاواتا گفته پروتاگونیست این بازی شخصیه که تاکنون توی نسخه های قبلی حضور نداشته.اما در مورد آنتاگونیست فعلا چنین چیزی نگفتن.آنتاگونیست اگه مرتبط با RE های قبلی باشه خیلی راحت میتونه داستانش به قبلیا مرتبط باشه.چون انتاگونیست در اصل میتونه داستان رو ربط بده.الان مثلا RE2 هم شخصیتهاش هیچکدوم توی 1 نبودن ولی بازی به 1 هیچ ربطی نداشت؟مگه فقط باید به شخصیت روایتگر داستان باید نگاه کرد؟
تازه هنوز خیلی چیزا معلوم نیست.بذارید اطلاعات بیشتر از بازی بدن بیرون اونوقت میشه با قطعیت بیشتر نظر داد.

آگر آلبرت وسکر باشه خراب کردن داستان رو! فقط خدا کنه این اشتباه وحشتناک رو نکنن! اگر هیچکدوم ازشخصیت های قبلی نیستن به نظرم این بازی ریبوت میشد خیلی بهتر بود حالا باید صبر کرد و دید. فعلا نقش ویروس C تایید شده تو داستان.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بدبختی اینها اینه که نمیدونن اصلا فلسفه ترس رزیدنت اویل چیه.یا حتی من شک دارم بدونن فلسفه ریزدنت اویل چیه به کل.:-?

بهترین سناریویی که برای RE7 رخ میده اینه که یک بازی میشه مثل Max Payne 3. آخر سر هم این عبارت رو مدام میشنویم : RE7 بازی خیلی خوبی بود ولی RE نبود.

حالت دوم هم که از سابقه اخیر RE سازی Capcom بیشتر میشه انتظار داشت اینه که کلا بازی اصلا کیفیت خوبی هم نداشته باشه.

یعنی به طور کل یکی از حالات بالا رخ خواهد داد.میشه حداقل امیدوار بود اون حالت اول بشه.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بدبختی اینها اینه که نمیدونن اصلا فلسفه ترس رزیدنت اویل چیه.یا حتی من شک دارم بدونن فلسفه ریزدنت اویل چیه به کل.:-?

بهترین سناریویی که برای RE7 رخ میده اینه که یک بازی میشه مثل Max Payne 3. آخر سر هم این عبارت رو مدام میشنویم : RE7 بازی خیلی خوبی بود ولی RE نبود.

حالت دوم هم که از سابقه اخیر RE سازی Capcom بیشتر میشه انتظار داشت اینه که کلا بازی اصلا کیفیت خوبی هم نداشته باشه.

یعنی به طور کل یکی از حالات بالا رخ خواهد داد.میشه حداقل امیدوار بود اون حالت اول بشه.

مشکل اینا اینه که دارن از اونور بوم میافتن و کلا اکشن رو از بازی حذف میکنند :| زدن تو فاز بازیهای ترسناک امروزی که اصلا با رزیدنت همخونی نداره

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna

آره آره لابد همون بحث حضور البرت وسکر در حالت مایع :|

شما هم دلتون خوشه ها !! کپکام ته کاری که بخواد بکنه آوردن الکس یا البرته. الکس که باشه قطعا باید یه جای داستان به ردفیلد ها ( مخصوصا کلر ) وصل شه

البرت هم باشه یعنی کریس هست.

ای وای یادم رفته بود خبری از کرکتر های اصلی نیست !! یعنی نه الکس می بینیم نه البرت. اگه ببینیم هم مسخره بازیه باز

دیگه چه کرکتر منفی درست حسابی قدیمی داریم ؟؟
آگر آلبرت وسکر باشه خراب کردن داستان رو! فقط خدا کنه این اشتباه وحشتناک رو نکنن! اگر هیچکدوم ازشخصیت های قبلی نیستن به نظرم این بازی ریبوت میشد خیلی بهتر بود حالا باید صبر کرد و دید. فعلا نقش ویروس C تایید شده تو داستان.

دقیقا !! بودن البرت وسکر یعنی خراب کردن اسمش. باشه هم قطعا جیکو میارن همو می بینن و ... !!

وای به حال بازی که به RE6 و C - Virus ربط داشته باشه :|

اما نه ... با توجه به چیزی که من از دمو دیدم RE6 جلوش شاهکاریه !!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
مشکل اینا اینه که دارن از اونور بوم میافتن و کلا اکشن رو از بازی حذف میکنند :| زدن تو فاز بازیهای ترسناک امروزی که اصلا با رزیدنت همخونی نداره

همون دیگه.از اولین نسخه RE این بازی اکشن داشته خوبم داشته.به خصوص از نسخه دوم این اکشنش بیشتر شده.منتهی دلیل ترسش با بازی های مثل Outlast و غیره تفاوت داره.اینا مشکلشون اینه که نمیدونن فلسفه بازی و ترسش توی چی بوده.

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149

شما هم دلتون خوشه ها !! کپکام ته کاری که بخواد بکنه آوردن الکس یا البرته. الکس که باشه قطعا باید یه جای داستان به ردفیلد ها ( مخصوصا کلر ) وصل شه

لازم نیست فقط الکس یا البرت باشن.یوقت دیدی انتاگونیست یکی از سران رده بالای آمبرلا باشه.بازگشت البرت فعلا در حده شایعه هم نیست.الکس هم احتمالا توی reV3 ادامه پیدا کنه.پس همه جور احتمال رو باید در نظر بگیرید.
خب من میگم اگرم الببرت باشه کپکام این دفعه دیگه به ردفیلد ها مربوط نمیکنه.واسه اینکه بازی از حالت یکنواختی بیاد بیرون با یکی دیگه روبرو میشه حالا چون شخصیتهای قدیمی نیستن.احتمالا با یه انتاگونیست یا پروتاگونیست جدید روبرو بشه.البته من کلا با اومدن وسکر مخالفم چون بازی از منطق خارج میشه و ضعف کپکام هم بیشتر هویدا میشه.چون مشخص میشه که از کشتن وسکر خیلی پشیمون بوده.چون تیو 5 وسکر واقعا کشته میشه.خودشون هم صراحتا گفته بودن

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

ای وای یادم رفته بود خبری از کرکتر های اصلی نیست !! یعنی نه الکس می بینیم نه البرت. اگه ببینیم هم مسخره بازیه باز

دیگه چه کرکتر منفی درست حسابی قدیمی داریم ؟؟

دقیقا !! بودن البرت وسکر یعنی خراب کردن اسمش. باشه هم قطعا جیکو میارن همو می بینن و ... !!

وای به حال بازی که به RE6 و C - Virus ربط داشته باشه :|

اما نه ... با توجه به چیزی که من از دمو دیدم RE6 جلوش شاهکاریه !!

من شنیدم که به C-Virus ربط داره اگر ربط داشته باشه باید منتظر جاوو ها و پرنده و چرنده باشیم اما بعید میدونم اینطوری باشه اتمسفر بازی کلا بهم میریزه اگهاینطوری باشه از اون حالت واقع گرایانه بودنبه کل خارج میشه! و عوض ترسناک بودن خنده دار میشه وقتی ببینی یک آدم تو آسمون داره پرواز میکنه!!!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
سلام برو بچ
بعد غیبت های متعدد :D بالاخره در باغ اویل اومدم و با خبر عجیبی رو به رو شدم!
اویل 7 :| اونم با چه وضعی!
میگم شخصیت های قدیمی درش دخیل نیستند
ریبوت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکته بعدی قضیه وجود روحه!
اونوقت اویله و چه به روح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا حالشون خوبه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر