Cemu | Wii U Emulator

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
اگر سخت افزار قوی تر باشه بهتر فریم میده یا کلا بهینه نیست؟
بهینه نیست
مشکلی بابت سیستم نیست. بازی های با گرافیک رو همین الان هم اجرا میکنه مشکل اینه هنوز این بازی رو بهینه نکردن. انشالله به بزودی انجام بدن

• Like
Reactions: arsenalmom

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
دوستان توصیه میکنم
1 -خودتون رو خسته نکنید
2- تجربه ی بازی ها رو خراب نکنید

این شبیه ساز هنوز اول کار هستش و یه دو سه سالی کار داره حداقل بهتره تا اینکه پروسه به 50 درصد برسه صبر کنید بعد وگرنه تا اون وقت چیزی جز خراب شدن تجربه ی بازی ها نصیبتون نمیشه .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان توصیه میکنم
1 -خودتون رو خسته نکنید
2- تجربه ی بازی ها رو خراب نکنید

این شبیه ساز هنوز اول کار هستش و یه دو سه سالی کار داره حداقل بهتره تا اینکه پروسه به 50 درصد برسه صبر کنید بعد وگرنه تا اون وقت چیزی جز خراب شدن تجربه ی بازی ها نصیبتون نمیشه .

بازی ای که من اومدم با این شبیه ساز اجرا کنم (Marvel_Avengers_Battle_for_Earth) به منوی بازی هم نرسید, دیگه تجربه پیشکش!

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تازه اول کاره شبیه سازه و دارن رو Compatibility کار می کنن، نه بهینه سازی. به مرور زمان مولتی ترد و ... می شه و در نهایت یه چیزی مثل دلفین 5 در میاد ازش.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دلفین تقریبا هر بازی که بخواید فریم کامل بی هیچ مشکلی اجرا می کنه بهترین شبیه سازی هست که تا الان ساخته شده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان توقع دارید امولاتور الان بازی راه بندازه برات با گرافیک 4k اجرا کنه بدون هیچ ایرادی امولاتور ps2 بعد از 8 سال تازه داره به جاهای خوب میرسه این توی 6 ماهه داره یک سری بازی ها رو 60 فریم اجرا میکنه این در حد معجزه هست
من اینده خوبی رو برای این امولاتور میبینم
تصاویر اجرا امولاتور توسط خودم گرفته شده

1.jpg

2.jpg

3.jpg

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من بازی New Super Luigi U EUR MULTi WiiU Loadiine READY2PLAY رو اجرا میکنم فریم خوبی میده تو فیلم ها بین 30 تا 60 فریم میده ولی اولش که میگه کلید 2 رو بزن وقتی a رو میزنم صفحه سیاه میشه بعد ارور بسته شدن میده چیکار کنم؟؟؟؟؟سیستمم هم 4 گیگ رم ddr3 و cpu xeon هست که 4 هسته ای 3.2 گیگاهرتز هست و 12 مگ کش. گرافیکمم msi 450gts 1gig gddr5 هست

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,638
ثبت شرکت باز: اوووووووووووف حد اقل پنج سال طول می کشه تا مشکلاتش بر طرف شه
بعدشم اگر هم بگیم بر طرف بشه به زودی این نرم افزار از سیستم خیلی قوی حمایت میکنه
شبیه ساز کنسول وی با کارت گرافیک یک گیگ و سی پی یو بالا بازم مشکل داششت به این نرم افزار های شبیه ساز نباید دل بست
اون چیزی که درباره بقیه فکر کردید خودتون هستید که به بهانه تبلیغ پست چرند میدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر