برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
عرباي غير ايرانين حتما
عرباي غير ايراني نبايد سر به سرشون gozasht خصوصا تو فيفا
عرب ایرانی داریم اما ایرانی عرب نداریم :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd
اگه دوستان یا گیمرای ایرانی غیرت داشتن الا 8 تا 12 هزار تا رای مثبت بود

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
زیرنویس فارسی رو اگه به بازی ها اضافه می کردن معرکه بود..زبان فارسی اضافه کردن خیلی مهم نیست..در ضمن به خاطر این که ایران قانون کپی رایت رعایت نمیکنه ما هیچ درخواستی رو نمیتونیم بدیم.

• Like
Reactions: bayern_vahid

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان اینیکی گذاشتن کاملا الکی یعنی هرچی رای مثبت بدیم یدونه هم رای منفی ثبت میشه کافیه امتحان کنین
شاید همه چند نفر خارجی پا به پای ما رای منفی میدن
اما تا حالا من هر وقت چک کردم با افزایش رای مثبت به همون مقدار رای منفی ثبت میشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
که چی بشه حالا؟
الان شما فکر کن زبان فارسی هم اضافه شد و مگه کسی استفاده میکنه!
دوستان میگم دروغه برنامه ریزی شده که اگه مثبت بدیم منفی هم ثبت بشه ابتدا که پست ایجاد شد 70 تا رای منفی بود حالا برین ببینی

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
دوستان میگم دروغه برنامه ریزی شده که اگه مثبت بدیم منفی هم ثبت بشه ابتدا که پست ایجاد شد 70 تا رای منفی بود حالا برین ببینی
دوست عزیز عدد پایینی عدد کل رای هاست و عدد بالا مثبت ها برای حساب کردن منفی ها عدد پایینی رو منهای عدد بالایی کنید . اونجا هم نوشته
+1,336
Score

1,406
Votes

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
الان دقیقا هدفتون از این کار چی هست؟
چت فارسی؟
برنامه موبایلش فارسی ساپورت میکنه، داخل خود کنسول هم کیبورد نسبتا فارسی هست و حروف چارت و اینکودینگ صحیحی دارند.
زیرنویس فارسی؟ این ورژن آخری زیرنویس فارسی ساپورت میکنه، این به کنار دیگه الان همه تلویزیونا از اکثر فرمت ها با زیرنویس فارسی و ساپورت میکنند، برای چی پول بیخود بدی برای برق که میخوای با 4 ببینی؟
زیرنویس برای فیلم های بلوری؟ اولا کی هست که پول بده دیسک بخره دوما کدوم فیلمی زیرنویس فارسیش همراهش هست که بخوای ببینی؟
منوی فارسی؟ آخه کدوم گیمری هست که با دیدن منوی PS4 زیر و بمش رو در نیاره؟ وقتی بازی فارسی نداریم منوش چه توفیری داری؟
بازی های فارسی؟ وقتی بازی نداریم که توش یه کلمه فارسی باشه، دیگه پشتبیانی از زبانش یعنی؟ کل دنیا گیمر ایران روی به چشم پایرسی میبینند، استدیویی پیدا نمیکنی بخواد هزینه کنه زبان فارسی بزنه روی بازیش برای افرادی که پول بازی اورجینال نمیدن. (کپی نشده اورجیناله درست، مجبوریم بخریم الان اگر مجبور نبودیم کدوم یکی از شما همچنان پول اورجینال میداد؟ شاید تو صد نفرتون یکیتون)
بازی ایرانی دارن میسازن؟ کلا یه عنوان هست اونم هیچ اطلاعاتی ازش درنیومده که منوش یا زبانش فارسی هست یا نه.
PSN فارسی؟ به فرض خود PSN فارسی شد، چه فرقی به حال شما میکنه وقتی تمام اطلاعات بازی های روی زبان انگلیسیه به فرض اونم فارسی شد، چه فرقی داره اصلا؟

یه جنبه مثبت توی این قضیه نشون من بدید من ببینم...

زبان انگلیسی بسیار ساده و شیرین هست، خیلی راحت توی شش ماه میتونید بدون آموزشگاه با یک ساعت تلاش در روز در امتداد بازی های خودتون یاد بگیرید.
هم دانش خودتون میره بالا، هم میتونید با دیگران ارتباط برقرار کنید، هم میتونید بفهمید بازی هایی که میکنید از چه قراره و لذت داستانشون رو ببرید.
گرامر انچنانی نمیخواد فقط کلمه یاد بگیرید، 500-1000 کلمه رایج رو بلد باشید بیشتر چیزا رو متوجه میشید، سوالی هم داشتید میتونید از خود من بپرسید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdi-ss and Ezio96

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
چت فارسی؟
برنامه موبایلش فارسی ساپورت میکنه، داخل خود کنسول هم کیبورد نسبتا فارسی هست و حروف چارت و اینکودینگ صحیحی دارند.
زیرنویس فارسی؟ این ورژن آخری زیرنویس فارسی ساپورت میکنه، این به کنار دیگه الان همه تلویزیونا از اکثر فرمت ها با زیرنویس فارسی و ساپورت میکنند، برای چی پول بیخود بدی برای برق که میخوای با 4 ببینی؟
زیرنویس برای فیلم های بلوری؟ اولا کی هست که پول بده دیسک بخره دوما کدوم فیلمی زیرنویس فارسیش همراهش هست که بخوای ببینی؟
منوی فارسی؟ آخه کدوم گیمری هست که با دیدن منوی PS4 زیر و بمش رو در نیاره؟ وقتی بازی فارسی نداریم منوش چه توفیری داری؟
بازی های فارسی؟ وقتی بازی نداریم که توش یه کلمه فارسی باشه، دیگه پشتبیانی از زبانش یعنی؟ کل دنیا گیمر ایران روی به چشم پایرسی میبینند، استدیویی پیدا نمیکنی بخواد هزینه کنه زبان فارسی بزنه روی بازیش برای افرادی که پول بازی اورجینال نمیدن. (کپی نشده اورجیناله درست، مجبوریم بخریم الان اگر مجبور نبودیم کدوم یکی از شما همچنان پول اورجینال میداد؟ شاید تو صد نفرتون یکیتون)
بازی ایرانی دارن میسازن؟ کلا یه عنوان هست اونم هیچ اطلاعاتی ازش درنیومده که منوش یا زبانش فارسی هست یا نه.
PSN فارسی؟ به فرض خود PSN فارسی شد، چه فرقی به حال شما میکنه وقتی تمام اطلاعات بازی های روی زبان انگلیسیه به فرض اونم فارسی شد، چه فرقی داره اصلا؟

زبان انگلیسی بسیار ساده و شیرین هست، خیلی راحت توی شش ماه میتونید بدون آموزشگاه با یک ساعت تلاش در روز در امتداد بازی های خودتون یاد بگیرید.
هم دانش خودتون میره بالا، هم میتونید با دیگران ارتباط برقرار کنید، هم میتونید بفهمید بازی هایی که میکنید از چه قراره و لذت داستانشون رو ببرید.
گرامر انچنانی نمیخواد فقط کلمه یاد بگیرید، 500-1000 کلمه رایج رو بلد باشید بیشتر چیزا رو متوجه میشید، سوالی هم داشتید میتونید از خود من بپرسید.

پ.ن: اون نظر سنجی هم دستکاری شده است، نظر مثبت یک نظر منفی هم به همراه داره، برید تست کنید.

یه چی بهت بگم حواب همه اینا

اگه موفق بشیم این کار رو بکنیم زبان پارسی رو بهش اضافه کنیم برا خیلی ها چت راحتر میشه و نکته مهم تر یه قدم رو به حلو حرکت میکنیم میتونیم کشور ایران رو به ساخت اکانت اضافه کنیم راحتر با پول خودمون بازی ها رو بخریم بازی ها تخفیقش برا خودمون باشه مطمن باش اگه اینجور بشه سازنده ها حداقل زیر نویس پارسی رو به بازی ها اضافه میکنند

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
چت فارسی؟

پ.ن: اون نظر سنجی هم دستکاری شده است، نظر مثبت یک نظر منفی هم به همراه داره، برید تست کنید.

به هر حال برای تحقق هر اتفاق بزرگی باید از همین چیز های کوچیک و کم اهمیت شروع بشه دیگه
کما اینکه سونی برای گوشی های خودش زبان فارسی رو به طور کامل داره پشتیبانی میکنه پس براش هیچ زحمتی نداره

پ ن : به شخصه خودم همیشه و در هر حال منوی انگلیسی رو ترجیح میدم ولی همین خودش یک جهش مثبت برای بلند مدت میتونه باشه

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
یه چی بهت بگم حواب همه اینا

اگه موفق بشیم این کار رو بکنیم زبان پارسی رو بهش اضافه کنیم برا خیلی ها چت راحتر میشه و نکته مهم تر یه قدم رو به حلو حرکت میکنیم میتونیم کشور ایران رو به ساخت اکانت اضافه کنیم راحتر با پول خودمون بازی ها رو بخریم بازی ها تخفیقش برا خودمون باشه مطمن باش اگه اینجور بشه سازنده ها حداقل زیر نویس پارسی رو به بازی ها اضافه میکنند
این چیزایی که شما گفتی بجز بخش چتش باقیش ربطی به پشتیبانی از زبان فارسی نداره، اینا مربوط به پشتیبانی از کشور ایران در بخش گیمینگ سونی هست که با درخواست افزودن یه زبان حل نمیشه

به هر حال برای تحقق هر اتفاق بزرگی باید از همین چیز های کوچیک و کم اهمیت شروع بشه دیگه
کما اینکه سونی برای گوشی های خودش زبان فارسی رو به طور کامل داره پشتیبانی میکنه پس براش هیچ زحمتی نداره

پ ن : به شخصه خودم همیشه و در هر حال منوی انگلیسی رو ترجیح میدم ولی همین خودش یک جهش مثبت برای بلند مدت میتونه باشه

فرمایش شما صحیحه
این زبان اگر اضافه هم بشه دردی از درد ها دعوا نمیکنه، اقدامات جدی تر باید صورت بگیره

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این چیزایی که شما گفتی بجز بخش چتش باقیش ربطی به پشتیبانی از زبان فارسی نداره، اینا مربوط به پشتیبانی از کشور ایران در بخش گیمینگ سونی هست که با درخواست افزودن یه زبان حل نمیشه

فرمایش شما صحیحه
این زبان اگر اضافه هم بشه دردی از درد ها دعوا نمیکنه، اقدامات جدی تر باید صورت بگیره

من میگم کم کم باید بریم سر اصل مطلب

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من میگم کم کم باید بریم سر اصل مطلب

شما به جای کم کم رفتن سر اصل مطلب، اصل مطلب رو بیان کنید زودتر به نتیجه خواهید رسید

یعنی بدبین تر از تو من تا حالا ندیده بودم
حداقل کاش یه ذره به زبانت تعصب داشتی

بد بینی با واقع بینی زمین تا اسمون فرق داره که شما نمیتونی تشخیص بدی فرقشو ظاهرا
تعصب رو زبان چه ربطی داره به دنبال چیزای بیهوده بودن؟ شما بجای موارد مهم زبان فارسی در گیمینگ رفتی یک سری دنبال مواردی که اصلا فایده ای برای کسی نداره، توقع ... .

• Like
Reactions: Ezio96

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
وقتی خود سیستم دستگاه از زبان پارسی پشتیبانی نمیکنه نمیشه از بازی سازها بخواهیم که زبان پارسی رو به بازی هاشون اضافه کنند . یه آلمانی 10 تا 15 ساله چجوری با منوی انگلیسی بفهمه تو منوی PS4 چی نوشته که ما از ایرانی بخواهیم که بفهمه . بودن زبان پارسی تو PS4 بهتر از نبودنشه . پس از اینکه زبان پارسی به PS4 افزوده بشه باید ازشون بخواهیم که زیرنویس زبان پارسی را به بازی هایی که تنها برای PS4 اند اضافه کنند .بعد اون باید از بقیه بازیساز های مولتی پلتفرم بخواهیم که زبان پارسی رو به بازیهاشون اضافه کنند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر