برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
تاکنون همه ی رای ها 9,145 تا و رای های مثبت 9,025 تا و رای های منفی 120 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
زبان فارسی که هیچ ، اجازه بدن موقع درست کردن اکانت کشور رو ایران انتخاب کنیم !! اصلا ایران رو برای کشور ها نداره . . . .

درضمن این لینکی که گذاشتی مال 1 سال پیشه . . .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
زبان فارسی که هیچ ، اجازه بدن موقع درست کردن اکانت کشور رو ایران انتخاب کنیم !! اصلا ایران رو برای کشور ها نداره . . . .

درضمن این لینکی که گذاشتی مال 1 سال پیشه . . .
درود . بله باید حتی خود کنسول رو بصورت رسمی بیارند تو ایران بفروشند و گارانتی کنند چون تحریم ها هم برداشته شده . گوشی هاش رو میتونند بیارند ایران پس باید دستگاه هاش و بازی هاش هم رسمی بیاد تو ایران مثل کلش آو کلنز و همچنین با پول ایران بشه خرید کرد از استور . باید بنیاد ملی بازی های رایانه ای هم کاری میکرد برای این کار . من به بنیاد هم پیام میدم شاید اوناهم کاری کنند . این ایده رو تو سایت سونی یه سال پیش وقتی زبان عربی افزوده شد زدم و فکر میکردم بچه ها خودشون بیان رای بدن که ندادند و من هم یادم رفت براش گفتگو راه بندازم .

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
درود . بله باید حتی خود کنسول رو بصورت رسمی بیارند تو ایران بفروشند و گارانتی کنند چون تحریم ها هم برداشته شده . گوشی هاش رو میتونند بیارند ایران پس باید دستگاه هاش و بازی هاش هم رسمی بیاد تو ایران مثل کلش آو کلنز و همچنین با پول ایران بشه خرید کرد از استور . باید بنیاد ملی بازی های رایانه ای هم کاری میکرد برای این کار . من به بنیاد هم پیام میدم شاید اوناهم کاری کنند . این ایده رو تو سایت سونی یه سال پیش وقتی زبان عربی افزوده شد زدم و فکر میکردم بچه ها خودشون بیان رای بدن که ندادند و من هم یادم رفت براش گفتگو راه بندازم .

دوست عزیز، شرایط کنسول بازی با گوشی فرق داره، بفرض کنسول هم اومدن به طور رسمی فروختن، مگه چندتا بازی میتونه بدون مشکل و مجوز دار توی ایران به فروش برسه؟ کنسول بدون بازی هم که معنی نداره!
اون زبان عربی شرایطش فرق داشت، خیلی از بازی ها بصورت زیرنویس از زبان عربی پشتیبانی می کردند، بازی ها بصورت رسمی و انبوه به کشورهای عربی وارد و به فروش میرن (تعداد کاربر های عرب هم که مسلماً خیلی بیشتر هست) که اضافه شد
وگرنه من فکر نکنم حتی تمام ps4 دار های ایرانی و فارسی زبان رای بدن تأثیری داشته باشه در این زمینه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
دوست عزیز، شرایط کنسول بازی با گوشی فرق داره، بفرض کنسول هم اومدن به طور رسمی فروختن، مگه چندتا بازی میتونه بدون مشکل و مجوز دار توی ایران به فروش برسه؟ کنسول بدون بازی هم که معنی نداره!
اون زبان عربی شرایطش فرق داشت، خیلی از بازی ها بصورت زیرنویس از زبان عربی پشتیبانی می کردند، بازی ها بصورت رسمی و انبوه به کشورهای عربی وارد و به فروش میرن (تعداد کاربر های عرب هم که مسلماً خیلی بیشتر هست) که اضافه شد
وگرنه من فکر نکنم حتی تمام ps4 دار های ایرانی و فارسی زبان رای بدن تأثیری داشته باشه در این زمینه

بله دوست عزیز ولی زبان لهستانی شمار گویشورانش تو کل دنیا به گویشوران پارسی تو ایران هم نمیرسه ولی تو پلی استیشن هست ، بستگی به خواست کاربران داره زبان پارسی براش بیاد . بازی هایی هم که مشکل نداره رسمی بیاد و بشه از استور با پول ایران خرید کرد میماند بازی هایی که مجوز نمیگیرند که اونا هم به همین صورت که دارند میان تهیه میشه و یا از استور با پول ایران خریده میشه .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اصلا بحث پشتیبانی از زبان فارسی ربطی به توزیع بازیها تو ایران نداره! فروش سخت افزاری کنسول تو ایران به هر نحوی بالا هست همین حداقل باعث میشه تو محیط کاربری خود کنسول حداقل از زبان فارسی پشتبانی کنند. بعدشم قضیه رو پیچیده نکنید گام به گام!

این درخواست که یک سال ازش میگذره، به نظرم دوباره یک پست جدید بزنید اونجا با موج جدید، مسلما زیاد رای میاره! حداقل توجه سونی به این مورد جلب میشه

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
اصلا بحث پشتیبانی از زبان فارسی ربطی به توزیع بازیها تو ایران نداره! فروش سخت افزاری کنسول تو ایران به هر نحوی بالا هست همین حداقل باعث میشه تو محیط کاربری خود کنسول حداقل از زبان فارسی پشتبانی کنند. بعدشم قضیه رو پیچیده نکنید گام به گام!

ببخشد دوست عزیز چرا ربط نداره؟! کنسول با بازی تعریف میشه!! اگه اینطور باشه پس باید زبانی وجود داشته داشته باشه که سونی اومده بدون عرضه ی رسمی کنسول و بازی در اون کشور از زبانش پشتیبانی کرده باشه! (اگه هست و می دونید ممنون میشم بگید)
کسی هم قضیه رو پیچیده نکرد! بنده صرفاً واقعیتی که تا امروز وجود داره رو بیان کردم وگرنه کدوم ایرانی از پشتیبانی زبانش خوشحال نمیشه!
بله دوست عزیز ولی زبان لهستانی شمار گویشورانش تو کل دنیا به گویشوران پارسی تو ایران هم نمیرسه ولی تو پلی استیشن هست ، بستگی به خواست کاربران داره زبان پارسی براش بیاد . بازی هایی هم که مشکل نداره رسمی بیاد و بشه از استور با پول ایران خرید کرد میماند بازی هایی که مجوز نمیگیرند که اونا هم به همین صورت که دارند میان تهیه میشه و یا از استور با پول ایران خریده میشه .

البته که معلومه وضعیت حمایت از زبان های اروپایی باید فرق داشته باشه !
سه تا نکته هست : اول اینکه ایران در زمینه رعایت کپی رایت خوب عمل نکرده (.حالا به هر دلیل) پس ناشر ها حق دارن هیچ رغبتی به حمایت از ایران نداشته باشن
دوم : هیچ ناشر و شرکتی فروش بازی هایی که همین جوری و غیر رسمی وارد ایران میشه و فروش میره رو نمیاد به عنوان میزان فروش ایران در نظر نمی گیره
سوم: اینکه شما می گید بیان بازی های بدون مجوز (یعنی تقریباً تمام بازی ها) رو به پول ایران توی استور بفروشن باز هم شدنی نیست ، چرا که قطعاً وقتی میخوان بازی رو به واحد پول یک کشور بفروشن باید زمینه های قبلی فراهم شده باشه و مجوز از دولت اون کشور گرفته باشن! الکی نیست که همین طوری استور بزنن با واحد پول هر کشوری بازی بفروشن
با این حال من هم امیدوارم پشتیبانی از زبان فارسی صورت بگیره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Ranger:.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

این همه زبانها و کشور های کوچیک توی سیستمشون هستن ، فارسی که نسبتا پر استفادست !

درضمن شما باید مینوشتین زبان Farsi ، ما چیزی به نام زبان Persian نداریم !!!! اگه خودتون این پست رو اونجا زدین ویرایشش کنید . . .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ببخشد دوست عزیز چرا ربط نداره؟! کنسول با بازی تعریف میشه!! اگه اینطور باشه پس باید زبانی وجود داشته داشته باشه که سونی اومده بدون عرضه ی رسمی کنسول و بازی در اون کشور از زبانش پشتیبانی کرده باشه! (اگه هست و می دونید ممنون میشم بگید)
کسی هم قضیه رو پیچیده نکرد! بنده صرفاً واقعیتی که تا امروز وجود داره رو بیان کردم وگرنه کدوم ایرانی از پشتیبانی زبانش خوشحال نمیشه!

مگر ویندوز مایکروسافت تو ایران عرضه رسمی میشه که، پشتیبانی از زبان فارسی بهش اضافه شده ؟ و مگر زبان فارسی فقط به ایران محدود میشه ؟
پیچیده نکردن قضیه هم به این مربوط میشه که فعلا گام اول اضافه شدن زبان فارسی به محیط کاربری PS4 رو پیگیری کنید، که یک مسله ساده هست و نه برای سونی مشکلی وجود دارد و نه از اینور مشکلی پیش میاد. بعد برید دنبال اضافه شدن زبان فارسی به بازیها که خودش هفت خان رستم رو پیش رو داره و شاید تا سالها امکان پذیر نباشه ولی حداقل زبان فارسی تو محیط کاربری ps4 اگر درخواست ها زیاد باشه سریع و راحت اضافه میشه چون انچنان مشکلی وجود نداره برای سونی. همین !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كاش كيبورد كنسول رو فارسي ميكرد لا اقل فقط ٤ حرف بيشتر از زبان عربي داره بجاي سه تا حمزه و اون ه نقطه دار ٤ حرفمونو بذاره
راستي كي منفي داده؟

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,633
نام
milad
دوستان مثل اینکه قضیه جدی شده هر کدوم سعی کنین با چند تا اکانت مثبت بدین و نزارین منفی ها زیاد بشه منم اینکارو کردم
تا جایی هم که میتونین تو هر گروهی و انجمنی و غیره ..........................سعی کنین اطلاع رسانی کنین زمان زیادی نمونده

• Like
Reactions: .:Ranger:.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
كاش كيبورد كنسول رو فارسي ميكرد لا اقل فقط ٤ حرف بيشتر از زبان عربي داره بجاي سه تا حمزه و اون ه نقطه دار ٤ حرفمونو بذاره
راستي كي منفي داده؟
چند تا خارجی هستن هی کامنت منفی میذارن،همونا منفی دادن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر