Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
uyh3yto2ygtdyrjuzjdj.png

و بالاخره انتظارها به پایان رسید! :((

بازی و خبری که از لانچ PS4 منتظرش بودیم،بالاخره به حقیقت پیوست! :x بازگشت دوست قدیمیمون، Crash ! :x
ریمستر کراش های کلاسیک!!!!!!!!!!!!!!!!! سه شماره ی اول!

sawpd64klwy2xru138t2.jpg

تاپیک هم کامل میشود کم کم! :D (معرفی کاراکترهای قدیمی و شایعات و ... :-" )

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره به آرزوم رسیدم! :((
درسته برنگشت و یا دست ND نیست، اما ریمستر 4 شماره ی اول! بهترین کراش ها! یعنی کراش هایی که ND ساخته!:x
یادش بخیر E3 2014 شرط زو باختم و چند ساعت بن شدم:)) که انید دلش به حالم سوخت و گفت درم بیارن و گگاعلام حمایت کرد از جبهه:))
اون سال یه تاپیک خفنم آماده بود، که وقتی اپیک فیل شدم، بلاگش کردم:))

ولی خوب، آخرش بهش رسیدیم:((
و... ریمستر... یعنی CTR رو نولتی براش میزارن؟؟؟؟؟ :x

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
بالاخره به آرزوم رسیدم! :((
درسته برنگشت و یا دست ND نیست، اما ریمستر 4 شماره ی اول! بهترین کراش ها! یعنی کراش هایی که ND ساخته!:x
یادش بخیر E3 2014 شرط زو باختم و چند ساعت بن شدم:)) که انید دلش به حالم سوخت و گفت درم بیارن و گگاعلام حمایت کرد از جبهه:))
اون سال یه تاپیک خفنم آماده بود، که وقتی اپیک فیل شدم، بلاگش کردم:))

ولی خوب، آخرش بهش رسیدیم:((
و... ریمستر... یعنی CTR رو نولتی براش میزارن؟؟؟؟؟ :x
CTR هم ریمستر میکنن؟ من فک کردم فقط 3 شماره اوله :-D
CTR هم باشه که عالیه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
الان یه بحثی که وجود داره اینه که منظور از Remaster دقیقا چیه؟ چون شان لیدن گفت Fully Remastered from the ground up. آیا این به معنی Remake هست؟ چون مثلا در مورد ریمیک R&C هم گفته میشه Remaster R&C!

به هر صورت ریمستر کردن معمولی، یعنی افزایش رزولوشن و فریم یه بازی PS1 خیلی معنی نداره. و با نسخه های کلاسیکی که همین الان الردی موجوده توفیری نمیکنه. باید از بیخ ریمیک باشه تا بی ارزه!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
ا
احتمالا ریمستر بازی رو Blue Point میسازه.

واکنش ملت به نمایش بازی:D

skrmbillede2016-06-13fkrxz.png
اگه bluepoint بسازه که عالیه. این بود بازی جدیدشون؟ تصور کرش وارپد رو ps4 غیر قابل باور:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ا

اگه bluepoint بسازه که عالیه. این بود بازی جدیدشون؟ تصور کرش وارپد رو ps4 غیر قابل باور:D

البته به شرطی که مطابق با تصورات ما منظور از Fully Remastered from the ground up عملا Remake باشه نه کالکشن بیخود HD شده ای که از اکتی انتظار میره و تو بلاگشون هم نوشته!:D

اکتی خطرناکه!:D منتها فقط میشه به سونی امید داشت که میدونه با جوی که راه انداخت و چیزی که ملت میخوان اگه یه چیز درست درمون در نیاره پوستشون کندس!:D

• Like
Reactions: .:Ranger:.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
البته به شرطی که مطابق با تصورات ما منظور از Fully Remastered from the ground up عملا Remake باشه نه کالکشن بیخود HD شده ای که از اکتی انتظار میره و تو بلاگشون هم نوشته!:D

اکتی خطرناکه!:D منتها فقط میشه به سونی امید داشت که میدونه با جوی که راه انداخت و چیزی که ملت میخوان اگه یه چیز درست درمون در نیاره پوستشون کندس!:D
یعنی می گی ترولمون کردند؟ فکر نکنم:D دیوونند مگه دشمن تراشی کنند:D

• Like
Reactions: 235matin235

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر