Just Cause 3 | PC

99233100613220638600.jpg

سازنده : Avalanche Studios
ناشر : Square Enix
سبک : Action-adventure
پلتفورم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : December 1, 2015

توضیحات و اطلاعات بازی :

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای PS4, Xbox One, و PC منتشر می شود.این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده " عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از دریای مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (Wingsuit) را نیز خواهند داشت.

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Just Cause 3 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

صفحه ی بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

43020522306272606180.jpg

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان؟! یه سایت بهم معرفی کنید که بشه بازیهای pc رو اورجینال و فیزیکی ازشون خرید مثل کنسولها ... اینترنت برا استیم مستیم ندارم فعلا
خیلی از بازی های فیزیکی PC دیگه کد خالی هستن و دیتا توشون نیست، باید با استیم اکتیو و دانلود کنی در نهایت.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت 1.04 برای بازی با حجم 730 مگ منتشر شد :

fiva_screenshot_(23).png

تغییرات :

Patch 1.04 contains the following

* Preparation for new content
- Added support for Mech Land Assault
- Added support for Kousava Rifle

This includes preparation to make sure your new mech can get around (and tear up) Medici comfortably. The Kousava Rifle was designed by a competition winner as part of a promotion with a major retailer and can now be redeemed in game or bought separately.

* General
- Adjusted region boarders
- Bug fixes

A new island for the Mech Land Assault (nearly 20km squared in game) means we have had to shift a few of the boarders of Medici around.

* PC specific
- Implemented fix returning the functionality to custom key settings.

• Like
Reactions: msf

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
والا من بالای 30 ساعت نشستم پاش . یکنواخت یکنواخت و یکنواخت . فقط چون بالاش پول دادم و دلم نمیاد پاکش کنم دارم بازیش میکنم . مگرنه طرفشم نمیرفتم . افتضاحیه واسه خودش .

rezvan13

کاربر سایت
Feb 19, 2016
36
دوستان کسی جزییات این آپدیت رو داره؟ چون من اشتراکیش رو دارم میخواستم بدونم ارزشش رو داره دوباره نوبت بگیرم و این چیزا

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
بازی داستان اصلی داره؟! من بعد از گاراژ هیچ تماسی نگرفتن! آزاد سازی هم خیلی قدیمی و بچگانه هست! چیزهای چرت و پرت باید نابود کنی تا آزادی!؟ خیلی وقت گیره اونم برای چیزهای بی ارزش!

• Like
Reactions: Polaris

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی داستان اصلی داره؟! من بعد از گاراژ هیچ تماسی نگرفتن! آزاد سازی هم خیلی قدیمی و بچگانه هست! چیزهای چرت و پرت باید نابود کنی تا آزادی!؟ خیلی وقت گیره اونم برای چیزهای بی ارزش!

متاسفانه این روند تا آخر هم همینه ... یالای 100 بار کارای یکنواخت و حوصله سر بر باید انجام بدی . افتضاحیه واسه خودش.

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
متاسفانه این روند تا آخر هم همینه ... یالای 100 بار کارای یکنواخت و حوصله سر بر باید انجام بدی . افتضاحیه واسه خودش.

واقعا مزخرف هست گیم پلی در حد اولین نسل بازی های کامپیوتری هست نمیدونم واقعا چرا طراح های این بازی اینهمه کم کاری کردن خیلی راحت میتونستن بازی رو زیباتر کنن عین طراحی های داخلی خودمون! مثل خودرو! فقط حرص میخوری حالت گرفته میشه !

• Like
Reactions: Polaris

xbahal

کاربر سایت
Jan 30, 2016
2
جماعت یکی بره تحقیقی کنه درباره کرک... مثل اینکه 3dm یه نسخه از بازی با حجم 15 گیگ(این دورو برا) زده و 3 نسخه کرک... یکی جزییات بگیره و نتیجه بده به ما...
(سر سری نگیرید انگار این بار جدیه) تو خود سایتش زدن\m/

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوش بختانه این بازی هم توسط Voksi کرک شد ، فعلا کرک به صورت آنلاین کار میکنه اما ورژن 2 بدون نیاز به استیم هم به زودی عرضه میشه.

• Like
Reactions: Annunaki ™

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
خوش بختانه این بازی هم توسط Voksi کرک شد ، فعلا کرک به صورت آنلاین کار میکنه اما ورژن 2 بدون نیاز به استیم هم به زودی عرضه میشه.
به به! بازی Doom بعدش Rise of the Tomb Raider و حالا هم این بازی!
چه روزهائی خوبی!
بعد از کلی سختی و ناراحتی که در این تابستون کشیدم، می تونم حسابی با این بازی ها ذهنم رو رها کنم!
دمشون گرم!

• Like
Reactions: A-L-I

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
به لطف کرک های Voksi بازی رو بالا اوردم و چند دقیقه ای رو مشغول بازی شدم
امتیاز من به بازی 0 از 10 هست
به معنای واقعی کلمه بازی افتضاح هست خوب شد پول بابتش ندادم