Multi Platform Syberia 3

ادونچریاش حال کنن
ساخت بازی سایبریا 3 توسط کمپانی MICROIDS
تائید شد......PC.PS3 :biggrin1:
البته گفته شده که این بازی در سال 2010 عرضه میشه ولی من مطمئنم که به اون موقع نمیکشه
من که بد جور جو گیر شدم
باید دید سایبریا بدون اسکار چطوریه
دوستان اگه اطلاعات دقیق تری دارند اینجا بگن تا ما هم فیضمون مفروض بشه:biggrin1:
1103-syberia.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
فقط همینو بگم که بازی از قبل ساختش تایید شده بود امروز سه تا تصویر اومد به همرا اینکه بازی برا PS4 و XBOX ONE هم منتشر میشه . فعلا برا 2016 تاریخ خورده ...
تصاویر :

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این دوتام اومده .
احتمالا بیشتر ازش بیاد

یادمه سالها پیش گفته بودن میخوان رو 3 کار کنن ولی خبری نشد ازش . خیلی خبره خوشحال کننده ای بود
Syberia 1 یکی از بهترین و به یادموندنی ترین Adventure هایه عمرم هست D:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@Triangels
اینا مال خیلی وقت پیشن :D کلا بازی تو سکوت خبری داره ساخت میشه خیلی از سایتای معروف هم اصلا این خبر رو باز تاب ندادن :| کلا کسی انگار آدم حساب نمیکنه بازی رو :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
@Triangels
اینا مال خیلی وقت پیشن :D کلا بازی تو سکوت خبری داره ساخت میشه خیلی از سایتای معروف هم اصلا این خبر رو باز تاب ندادن :| کلا کسی انگار آدم حساب نمیکنه بازی رو :|
eee ?
پس اینا قدیمی بود لول
جالبه الان یهویی یه خبرایی اومده ازش
ولی اخه خیلی سال گذشته از زمانی که گفته بودن 3 رو میخوان بسازن ! نمیدونم بر میگرده به زمان Ps3 کاملا فک کنم
واقعا شماره 1 که عالی بود D:
یادمه یکی از دوستام یه نسخه فارسیش به اسمه دارینوسم داده بودم بهم چیزی بود دوبلش ( خیلی خوب بود ) . کلا بازیه قشنگی بود. محیط و داستانه شماره 1 خیلی احساسی و شاعرانه بود به نسبت دومیش D: ولی دومیش هم عالی بود.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من هر از چندگاهی سایت رسمیش را چک میکنم جالبیش این هست نه تاخیر خوردن بازی و نه این تصایور جدید در سایت رسمیش قرار نداند :|

در کل فقط امیدوارم این بازی کنسل نشه و هر جور شده منتظرش کنند .... :x

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
چند سال پیش بود خیلی وقت پش بودا! این بازی رو ( نسخه دومش ) تو مدرسه یکی از بچه ها تعریفشو کرد من رفتم گرفتم اون موقع از هر 10 نفر 2 نفر pc داشتن . نسخه فارسی رو گرفتم رو pc که رمش 256 بود گرافیکش 32 بود نمیدونم چطوری یه همچین گرافیک خفنی میداد ! الان عکسارو دیدم یکم تو ذوقم خورد گرافیک نسخه 2 که مال 10 11 سال پیش بود بهتر بود! با توجه که معمایی بود با دوستان و خونواده بازی میکردیم چون حل معماهاش چند نفره آسون تر بود . بعدشم راهنمای کاملشو گیر آوردم تا آخر رفتم .
جالب اینجاس که بعد چند سال رفتم نسخه یک بازی رو دانلود کردم اونم رفتم ولی اون زبان اصلی بود .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
اطلاعات جدید و ویدیو از بازی بیرون اومده به همراه یک ویدیو از صحب های سازنده ها.

بازی قراره دسامبر 2016 برای PC/ONE/PS4 عرضه بشه.گرافیک بازی هم واقعا پیشرفت قابل توجهی داشته و به خوبی به حد استاندارد های روز رسیده.

تصاویر :

syberia_screens_Mayl2016_03.jpg

syberia_screens_Mayl2016_01.jpg

syberia_screens_Mayl2016_02.jpg

ویدیو

لینک Preview

یعنی به شدت منتظر دنباله دوتا از بهترین بازی های عمرم هستم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بلاخره داره روز موعود فرا میرسه :D بعد از چند سال صبر بلاخره میتونیم دنبال ماجراجویی های این خانم وکیل باشیم :-"

• Like
Reactions: bezad

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گفتن به ریشه های بازی احترام می ذارن داستان هم ادامه داره حتی ظاهر با چهره هم پایبند به نسخه های قبلیش هست گرافیکم برای این سبک خوب می زنه امیدوارم بازی خوبی بشه.

داستان بازی دقیقا بعد از نسخه 2 اتفاق می افته برای مداوا به 1 بیمارستان منتقل می شه که از همون جا هم بازی اغاز می شه. اشخاص بزرگی روی بازی کار می کنه تنها نقطه ضعف بزرگ بازی انیمیشن هاش هستن که نسبت به نسخه ی قبل چندان بهبودی نداشتن خیلی بعیده تا زمان عرضه هم درستش کنن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر