سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها شاتل تو کرج خوبه اگه خواستم بگیرم چه سرعتی فقط برا گیم میخوام به نظرتون روزی 2 3 ساعت چه قدر حجم میخواد؟ ممنون اگه خودتون دارین بگین چهطوره

فرستاده شده از T1-701uِ من با Tapatalk

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان ازونجایی که پینگ تا حدودی فارغ از سرعت اینترنته:D به نظرتون با سرویس نامحدود 256 میشه شاتل یا پارس انلاین میشه انلاین بازی کرد?!

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان ازونجایی که پینگ تا حدودی فارغ از سرعت اینترنته:D به نظرتون با سرویس نامحدود 256 میشه شاتل یا پارس انلاین میشه انلاین بازی کرد?!
من نت نامحدود پارس انلاین دارم سرعتش حدود 48kb/s و بازیهایی مثل فیفا و بتلفیلد و رینبو رو راحت میشه بازی کرد ولی بازی مثل GTA V رو اصلا و ابدا.

• Like
Reactions: dooni

$علی$

کاربر سایت
Jul 13, 2013
12
سلام
من وقتی ps4 رو خریدم فرروشنده برای من 15 بازی نصب کرد و اکانت خودش رو ریخت رو ps4 و به من گفت که آنلاین نشم من هم بعد از استفتده الان می خوام ps4 رو ریست فکتوری کنم و یا همه ی اطلاعات اونو پاک کنم و بازی آنلاین نصب کنم و خودم اکانت درست کنم اما وقتی به منوی initialization میرم نمی دونم full رو انتخاب کنم یا quick و بعد از انتخاب هر کدوم راجع به پرایمری و دی اکتیو کردن اکانت فروشنده میگه که باید وصل شم به psn و login کنم اما من نمی تونم وصل شم و رمز فروشنده رو ندارم چی کار کنم که همه چی مثل روز اول شه و همه چیز رو قانونی بخرم و اکانت خودم رو درست کنم ؟؟؟؟

ببخشید طولانی شد. لطفا جواب بدید

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان من پینگم خیلی داغونه زیاد از این شرکتا عوض کردم میگن خطط خیلی نویز داره چیکار کنم باید سیم کشی خونه رو عوض کنم؟؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان من پینگم خیلی داغونه زیاد از این شرکتا عوض کردم میگن خطط خیلی نویز داره چیکار کنم باید سیم کشی خونه رو عوض کنم؟؟
کلا دلایل نویز بالا زیاده . امکانش هست از سیمکشی دکل تا خونتنون مشکل سیم مشکل داشته باشه . اما معمولا با درست کردن سیمکشی خونه وضعیت بهتر میشه . سیمکشی رو چک بکن ببین اگه پوسیدگی زیاد داره عوض کن بهتر میشه . حتما هم واسه مودموت از نویزگیر استفاده کن .

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
سلام . من با اینترنت 4G خیلی راحت و بدون لگ زدن بازی های Rainbow , GTA V , MORTAL KOMBAT XL , COD BO3 رو آنلاین بازی کردم .

دم این نت 4 جی گرم حداقل شاید گاهی سرعتش بزنه به جاده خاکی اما انصافا پینگ خوبی رو میده .
این سرویس دهنده های دیگه ادم رو به جنون میرسونن اونقدر قطع وصلی یا پینگ بالا دارن من خودم به خاطر پینگ دیگه تایتان فال رو بیخیال شدم زیر 250 سروری وجود نداشت.

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
سرعت انلاین خوبه؟لگ اینا نمیزنه؟بعد گوشیتو هات اسپوت کردی؟

آره داداش همه چیزش ردیفه ردیفه . بدون لگ زدن بازی میکنم .

من هم با مودم 4G امتحان کردم و هم هات اسپات گوشی . خب واضحه که با مودم خیلی بهتره (از نظر NAT type) ولی با هات اسپات هم مشکلی نداشتم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر