سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آهان یعنی منظورتون اینه فقط با کسایی میشه بازی کرد که ریجیون بازیش با من یکی باشه . من بازیم دیجیتالی گرفتم با اکانت نامشخص . نمیدونم واقعا رجیون بازیم چنه . من وارد روم میشم و اونجا حریفام رو انتخاب میکنم . نمیدونمم مال کدوم کشورن . یه سوال . اگه بخوام با حریف ایرانی توو مورتال بازی کنم راهش چی هست ؟

بیشتر این اکانت ها ریجن 1 هست، ولی خب از روی دیتا بازی میتونید بفهمید که ریجن چند بوده

والا دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید بازی ریجن 2 تهیه کنید که بتونید راحت بازی کنید

سلام
من میخوام اکانت psn بسازم ولی ایمیل رو تایید نمیکنه.یعنی ساخته شده اما نمیشه ازش استفاده کرد
باید چکار کنم؟
با تشکر.

فرستاده شده از G630-U20ِ من با Tapatalk

به ایمیلی که وارد کردی یه میل از طرف سونی میاد باید تایید کنید تا بتونید ارد اکانت بشید

Last edited by a moderator:

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
الله وکیلی این نتا رو از کجا میارین؟
من مخابراتو داشتم.آسیا تک داشتم.پیشگامان داشتم.های وب داشتم......ولی هیچ کدوم پینگ زیره 100 بم ندادن..

الانم دارم با پینگ 170 تا 200 بازی میکنم و لگو دیلی هم تا دلتون بخواد دارم..مچ میکینگ که در حد بوق.
فقط گه گاهی میتونم مولتی لست بزنم....

واقعا نمیدونم چکار کنم..یه نت میخوام که ساعت رایگان داشته باشه(فقط واسه دانلود بازیا میخوام) و بتونم باش بازی کنم....
آنچارتد تو راهه نمیدونم چکار کنم.

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
منم از adsl به شدت شاکیم
چند روزه موبایم رو 4g رو هات اسپات کردم و دانلودش عالیه لاست هم ندارم آنلاین هم میشه زد اما به سختی
اما واسه بازی رو ps4 مدل NAT type رو 3 نشونمیده اما با adsl روی 2 هست
می خواستم ببینم اگه مودم 4g بگیرم میتونم براش پورت باز کنم که nat با 4g هم 2 بشه
دوستانی که مودم 4g دارن خواهش میکنم test internet connection رو با ps4 انجام بدین و بهم بگین که میشه آنلاین راحت زد یا نه
واقعا منون میشم

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
درود بر دوستان عزیز ! >:D<
من ساکن تهرانم و میخوام ISP ام رو به خاطر داشتن پینگ بسیار بالا عوض کنم و به یه ISP که پینگ خیلی خوبی داره مهاجرت کنم ! :D
اکنون به نظر شما به کدام ISP مهاجرت کنم ؟:D

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
یه سوال به طور متوسط هر یک ساعت بازی آنلاین چقدر حجم ترافیک مصرف میکنه؟
بستگی به بازی داره
کم کمش 40 مگ نهایتش 300 مگ:D
عاقا شاتل خوبه؟
برای گیم خیلی خوبه ولی برای دانلود بخوای بعد یه مدتی محدودت میکنه:(
درود بر دوستان عزیز ! >:D<
من ساکن تهرانم و میخوام ISP ام رو به خاطر داشتن پینگ بسیار بالا عوض کنم و به یه ISP که پینگ خیلی خوبی داره مهاجرت کنم ! :D
اکنون به نظر شما به کدام ISP مهاجرت کنم ؟:D
درود بر تو :D
1.پارس انلاین
2.شاتل
3.اسیاتک
البته اینم بگم که بستگی به مرکز مخابراتی منطقه شما هم داره. ببینید تو منطقه شما کسی از این 3 ISP داره ؟و رضایت داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر