Watch Dogs 2

jwysgb8cnu8lj6hc7rt0.jpg

Title : Watch Dogs 2
Publisher : UBI Soft
Genre : Open World, Action
(Release Date : 11/15/16(25 aban
Franchise: Watch Dogs
Main Character : Marcus Holloway
Main Site : San Francisco​
توضیحات : در این قسمت از سری Watch Dogs شاهد شخصیت جدید Marcus ، یک هکر با استعداد جوان هستیم ؛ که با عضویت در گروه منفور "Deadsec" سعی به انجام یکی از بزرگترین هک های تاریخ یعنی هک ctOS 2.0 دارد .سیستمی مهاجم و فراگیر که توسط مغز های متفکر مجرم برای تحت نظر قرار دادن و فریب مردم برنامه ریزی شده است.

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

60533048510934814871.jpg

Watch Dogs 2 - Reveal Trailer
720p || 1080p

51190857988741157005.jpg

Watch Dogs 2 - Marcus Introduction
720p || 1080p

60773498577029580394.jpg

Watch Dogs 2: World Premiere Announcement - E3 2016
720p || 1080p

نسخه های مختلف بازی :
نسخه معمولی :

Watch_Dogs2-8.jpg Watch_Dogs2-12.jpg

نسخه لوکس
: علاوه بر بازی دارای پکیجی از آیتم های شخصی سازی شده الکترونیکی است.

نسخه گلد: شامل بازی ، آیتم های دیجیتالی و سیزن پس بازی می باشد.

Watch_Dogs2-10.jpg Watch_Dogs2-7.jpg

نسخه کالکتوری
: می تواند همراه هر کدام از نسخه های معمولی، گلد و یا لوکس خریداری شود . با خرید این نسخه می توانید از یک Drone به نام "Wrench Junior" که با استفاده از اسمارت فون قابل کنترل استفاده کنید.

Watch_Dogs2-4-1 (1).jpg

همچنین شما در صورت پیش خرید بازی می توانید مرحله اضافی "Zodiac Killer" که در مورد هکر روح مانند شهر سان فرانسیسکو است را تجربه کنید هکری که هیچ گاه پیدا نشده است ، پس از چندین و چند سال به شهر باز می گردد.

Attachments

• image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0001.jpg
    88.2 KB · مشاهده: 33
  • image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    image_watch_dogs_2-31974-3615_0002.jpg
    186.8 KB · مشاهده: 36
آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی کاملا کالرفول شده دووس دارم
پارکور عاااالی بود ، همینطور مبارزات تن به تن ، به شدت نرم و با حرکات متنوع
شخصیت بازی همچنان گلابی میزد اما‌بهتر از قبلی بود
آب هم پیشرفت داشته :| چی کار میکنن اینقدر آب طبیعیه توی بازیشون

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
اشاره کنم تقریبا همه بازی های یوبیساف تا همون حد تریلر خوبه نه بیشتر .
البته به این یکی یه حس خوبی داشتم :D بازم بهتر یه اساسین جدیده یکمی باید به این عنوان Break بدن :-q

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
نه خیر یوبی جان دیگه گول تریلر ها خوشگل بازی هات نمیخوریم یکی دو تا نبوده که با کل بازی هات همین بلا سر طرفدارا آوردی گرافیک واچ داگز 1 ماه مانده به انتشار دیدن داره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
برعکس بقیه، من با تریلر معرفی و حال و هوای بازی فعلی حال نکردم:-" همینطور شخصیت اصلی جدید:-"
یعنی اگر این شماره اول بود، احتمالا سمت W_D نمیرفتم کلا:-"
البته پارکور و اون سلاحش برای مبارزه از نزدیک و قابلیت های جدید که نشون دادن جالب بود:D ، اما جو تریلر و کاور بازی و ... به دلم ننشست:-"

• Like
Reactions: Red Ѵ

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
ما که خیلی خوشمان امد از تریلر:/ فکر هم نکنم زیاد دانگرید بکنن ,اخه گرافیکش زیاد خوب نبود همینشم دانگرید کنن چیزی از گرافیک نمیمونه که!:D

• Like
Reactions: sadegh93

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه حسی بهم میگه این بازی دیگه گرافیکش پایین نمیاد چون میدونین گرافیکش همچن مالی هم نیست:D
هر وقت تریلر هایی با گرافیک افسانه ای و جلوتر از نسل خودش از سویه یوبی دیدین بدانید این گرافیک در نسخه اصلی چهار نسل عقب تره:D
هیچ وقت کاری که یوبی با دیویژن با ما گیمرا کرد یادم نمیرهx-(:|

• Like
Reactions: ps3_360_wii

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
قبل از دیدن گیم پلی، امید چندانی به بازی نداشتم و فکر نمی کردم تغییرات زیادی نسبت به نسخه ی اول داشته باشه. اما الان نظرم کاملا برگشت. کاملا مشخصه خود سازنده هم میدونسته مشکلات نسخه ی اول چی بوده و اینطور که به نظر میومد اکثرشون برطرف شده. :D
امیدوارم این بازی حکم Assassin's Creed II توی نسل قبل رو داشته باشه. :D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
جز افکت آب بازی که همچنان مثل نسخه اول خفن بود البته خفن تر شده، چیز دیگه ای به چشمم نیومد..
اون سلاح توپ هم خیلی مسخره است :))

• Like
Reactions: sadegh93

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
قبل از دیدن گیم پلی، امید چندانی به بازی نداشتم و فکر نمی کردم تغییرات زیادی نسبت به نسخه ی اول داشته باشه. اما الان نظرم کاملا برگشت. کاملا مشخصه خود سازنده هم میدونسته مشکلات نسخه ی اول چی بوده و اینطور که به نظر میومد اکثرشون برطرف شده. :D
امیدوارم این بازی حکم Assassin's Creed II توی نسل قبل رو داشته باشه. :D
درسته خود تهیه کننده بازی هم توی ویدیو میگه که ماه ها توی اینترنت مشغول نگاه کردن به فیدبک ها و نظرات کاربرا بوده
به خاطر همین خیلی از مشکلاتش برطرف شده گویا
یه حسی بهم میگه این بازی دیگه گرافیکش پایین نمیاد چون میدونین گرافیکش همچن مالی هم نیست:D
هر وقت تریلر هایی با گرافیک افسانه ای و جلوتر از نسل خودش از سویه یوبی دیدین بدانید این گرافیک در نسخه اصلی چهار نسل عقب تره:D
هیچ وقت کاری که یوبی با دیویژن با ما گیمرا کرد یادم نمیرهx-(:|
دانگرید که خیلی بعیده
بازی واقعا گرافیک خاصی نداره و حتی به inFamous Second Son هم نمیرسه
یه جورایی در حد همون GTA V هست، البته توی چیزی که تا الان نشون دادن
امیدوارم تا روز عرضه بهتر بشه که البته بعیده

.................

به عنوان فن Watch Dogs 1 باید بگم امیدوارم این نسخه موفق بشه

اما از این که ایدن دیگه نیستش خیلی ناراحتم، درسته خشک بود ولی اُبُهتش یه چیز دیگه بود. یه جورایی امیدوار بودم در نقش ایدن بریم به جنگ DeadSec یا همچین چیزی، تصور کنید ایدن علیه یه سری هکر و شورشگرِ مثل یا حتی بدتر از خودش:D
خیلی باحال میشد
امیدوارم تو WD 3 یه همچین حرکتی بزنن

به هر حال باید دید شخصیت جدید چطوری از آب درمیاد

• Like
Reactions: mobile1199

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
در مورد زودیاک امروز به طور اتفاقی دربارش یجا خوندم. این اقا تو دهه ی 60 70 میلادی چندماهی ادم کشت و بعدشم غیبش زد. جالبه بعد از هر قتل به پلیس تلفن میزد و خبر قتل رو میداد. به روزنامه ها هم نامه مینوشته که من دوست دارم ادم ها رو بکشم، کشتن ادم لذت بخش تر از حیواناته چون ادم خطرناک ترین حیوون روی زمینه ... :Closedeyes:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
گیمپلی رو دیدم به نظر این بازی شبیه GTA V شده البته منظورم گرافیک و رنگ و آبه و خود شهر خیلی شبیه Gta هست البته ساخت gta بالای پنج سال طول کشید ه ولی این خیلی بشه سه سال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر