افزایش سرعت تا 10 برابر در نصب بازیهای دیجیتالی پلی استیشن 4

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
کسی نیست کمک کنه
که سرعتو چطوری از 25 مگ به 100 مگ برسونم
دوست من برای اینکه سرعت بالا باشه باید هم کارت های لن هم مودم سرعتشون 1000mb باشه
هر کدوم از این موارد 100 باشه باعث میشه نتونی به سرعت بالا دست پیدا کنی

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من مودم گیگابیتی کابل کت ۶ و پورت شبکه گیگابیتی رو گرفتم سرعتم فقط شد ۲۰ مگ بر ثانیه چطوری هست دوستان به سرعت ۱۰۰ مگ رسیدن !!!!!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من مودم گیگابیتی کابل کت ۶ و پورت شبکه گیگابیتی رو گرفتم سرعتم فقط شد ۲۰ مگ بر ثانیه چطوری هست دوستان به سرعت ۱۰۰ مگ رسیدن !!!!!

کارت و کابلی که باهاش مودم رو به Pc وصل کردی چی؟
همه موارد باید 1gb باشن یکیشون نباشه سرعت بالا نمیگیری

آقا نمیشه ته سرعت همون 15 تا 20 مگ شاید با وایرلس بشه تست کنید
شدنیه عکسش هم صفحات قبل گذاشتم خودم دارم استفاده می کنم دیگه

• Like
Reactions: King-1

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
کارت و کابلی که باهاش مودم رو به Pc وصل کردی چی؟
همه موارد باید 1gb باشن یکیشون نباشه سرعت بالا نمیگیری
کابل cat6 دلینک گرفتم و کارت شبکه گیگابیتی دلینک ( مطمعنم اصلی هست ) هم گرفتم با مودمی که چندتا پس قبلتر اعلام کردم....
یک سوالی سیستم pc معمولی دارم احتمال داره بخاطر ضعیف بودن سیستم سرعتم بیشتر از 20 نره !!!!

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
درود دوستان راجب انتقال دیتا به کنسول با سرعت 110 مگ و یا بالاتر
کابل مخصوص که گفتن سیستم مناسب و ساپورت انتقال 1گیگ و مهمتر از این دو تا مودم-روتر شما هم باید این سطح از انتقال رو ساپورت کنه که قیمت این مودم ها بالاست و هم کم هست تو بازار
توپ خونه هم فروشگاه تماشا و ی فروشگاه دیگه این کارو میکنن خودمم از نزدیک امروز دیدم کابل لنش خدایی مثل کابل برق بود بازی انچارتد رو 17دقیقه ای ریختن

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
درود دوستان راجب انتقال دیتا به کنسول با سرعت 110 مگ و یا بالاتر
کابل مخصوص که گفتن سیستم مناسب و ساپورت انتقال 1گیگ و مهمتر از این دو تا مودم-روتر شما هم باید این سطح از انتقال رو ساپورت کنه که قیمت این مودم ها بالاست و هم کم هست تو بازار
توپ خونه هم فروشگاه تماشا و ی فروشگاه دیگه این کارو میکنن خودمم از نزدیک امروز دیدم کابل لنش خدایی مثل کابل برق بود بازی انچارتد رو 17دقیقه ای ریختن
من هم مودمش رو تهیه کردم هم کابلش رو سرعتم اومد روی 20 مگ فکر میکنم نیاز به سیستم قوی هم داره چون سیستم پی سی من ضعیف هست و روش کابل لن گیگابیتی نصب کردم

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من هم مودمش رو تهیه کردم هم کابلش رو سرعتم اومد روی 20 مگ فکر میکنم نیاز به سیستم قوی هم داره چون سیستم پی سی من ضعیف هست و روش کابل لن گیگابیتی نصب کردم
سیستم مهم هست ولی بیشتر از اون هارد سیستمت مهمه ، اگه سرعت هارد بالا باشه دیگه لازم نیست به فکر سیستمت باشی ، چون کار پردازشی انجام نمیشه که نیاز به رم و سی پی یو و یا کارت گرافیک قوی باشه .

• Like
Reactions: King-1

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سیستم مهم هست ولی بیشتر از اون هارد سیستمت مهمه ، اگه سرعت هارد بالا باشه دیگه لازم نیست به فکر سیستمت باشی ، چون کار پردازشی انجام نمیشه که نیاز به رم و سی پی یو و یا کارت گرافیک قوی باشه .
اگر منظورتان هارد خود pc هست خوب یک هارد معمولی هست ولی اخه چه ربطی به هارد سیستم داره اخه دیتاهای من روی هارد اسکترنال هست مدل هارد اکسترنالم هم سیلیکون پاور ارمو 80 هست که هارد خوبی هست....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر