NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یعنی کسایی که عشق بسکتبال هستن و بازی رویایی مثل NBA 2K هم دستشون باشه واقعا نمیدونم چه احساسی دارن !!!

من که به شخصه عشقه فوتبالم اگه با بازی فوتبالی روبرو بودم که چنین انیمیشن های دیوانه وار و گرافیک خیره کننده و گیم پلی شاهکاری و صدا گذاری و گزارشکری بازی و بقیه بخش های بازی که در بالاترین حد خودشون هستن رو اگه چنین کیفیتی رو تو یه بازی فوتبال میدیدم واقعا نمیدونم چی کار میکردم #:-S:|

موتور گرافیکی بازی نسل هشتمی NBA 2K که از همون نسخه 2014 منتشر شد ( یعنی همون اول نسل هشتم :| ) نام این موتور قدرتمند 2K Sport موتور گرافیکی Eco Motion Engine هستش که موتور گرافیکی وحشتناک قدرتمندی هستش که تونایی خلق انیمیشن های دیوانه کننده و تطبیق با سیستم هوش مصنوعی پیشرفته و خلق مدلینگ سه بعدی پیشرفته و خلاصه موتور گرافیکی هستش که میتونه از قدرت سخت افزار های نسل هشتمی به معنای تمام کلمه شیرش رو بکشه و چیزی خلق کنه که فرای تصورات ما هستش !

NBA 2K14 - Eco Motion - New Engine.jpg

دوستان توجه داشته باشن که این موتور گرافیکی از همون نسخه 2014 مورد استفاده قرار گرفت !!! یعنی همون اوایل نسل هشتم مور استفاده قرار گرفت ( یعنی میتوان گفت از چند سال قبل و تو همون نسل هفتم تیم سازنده شروع به ساخت و توسعه این موتور نسل هشتمی کرده بود !!! ) که رقیبش NBA LIVE حتی نتونست نزدیک این بازی بشه و حتی بخواد باهاش رقابتی کوچک هم بکنه و بازی NBA LIVE توسط رقیب قدرتمند خودش NBA 2K نابود شد .

x0-9NZ.gif

raw

اون وقت بازی هایی مثل PES که درگیر مشکلات لایسنس و ضعف مدیریتی و بودجه کم هستن و تیم سازنده فیفا هم تازه بعد از این همه مدت موتور گرافیکی خودش رو عوض کرده و تونسته تازه فقط در بخش گرافیکی بصری و فنی بازی بازی نسل هشتمی بشه و هنوز بخش انیمیشن های بازی و هسته اصلی گیم پلی بازی همون نسخه نسل هفتمی هستش که فقط بهبود هایی توش داده شده !

raw
9oXhwm.gif

موتور فیزیک بازی NBA 2K موتور فیزیک قدرتمند Euphoria Physics هستش که در خیلی از بازی های کمپانی Take Two که شرکت های راکستار و 2K زیر مجموعش هستن مورد استفاده قرار میگیره به طور مثال بازی GTA که در دو نسخه آخری این بازی از این موتور فیزیک قدرتمند استفاده میشه .

NBA 2K14 - Eco Motion - New Engine - Gameplay HD.avi_snapshot_00.37_[2016.08.16_20.52.59].jpg NBA 2K14 - Eco Motion - New Engine - Gameplay HD.avi_snapshot_00.56_[2016.08.16_20.53.33].jpg

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
یعنی کسایی که عشق بسکتبال هستن و بازی رویایی مثل NBA 2K هم دستشون باشه واقعا نمیدونم چه احساسی دارن !!!

من که به شخصه عشقه فوتبالم اگه با بازی فوتبالی روبرو بودم که چنین انیمیشن های دیوانه وار و گرافیک خیره کننده و گیم پلی شاهکاری و صدا گذاری و گزارشکری بازی و بقیه بخش های بازی که در بالاترین حد خودشون هستن رو اگه چنین کیفیتی رو تو یه بازی فوتبال میدیدم واقعا نمیدونم چی کار میکردم #:-S:|

موتور گرافیکی بازی نسل هشتمی NBA 2K که از همون نسخه 2014 منتشر شد ( یعنی همون اول نسل هشتم :| ) نام این موتور قدرتمند گرافیکی Eco Motion Engine هستش که موتور گرافیکی وحشتناک قدرتمندی هستش که تونایی خلق انیمیشن های دیوانه کننده و تطبیق با سیستم هوش مصنوعی پیشرفته و خلق مدلینگ سه بعدی پیشرفته و خلاصه موتور گرافیکی هستش که میتونه از قدرت سخت افزار های نسل هشتمی به معنای تمام کلمه شیرش رو بکشه و چیزی خلق کنه که فرای تصورات ما هستش !

View attachment 64060

دوستان در توجه داشته باشن که این موتور گرافیکی از همون نسخه 2014 مورد استفاده قرار گرفت !!! یعنی همون اوایل نسل هشتم مور استفاده قرار گرفت ( یعنی میتوان گفت از چند سال قبل و تو همون نسل هفتم تیم سازنده شروع به ساخت و توسعه این موتور نسل هشتمی کرده بود !!! ) که رقیبش NBA LIVE حتی نتونست نزدیک این بازی بشه و حتی بخواد باهاش رقابتی کوچک هم بکنه و بازی NBA LIVE توسط رقیب قدرتمند خودش NBA 2K نابود شد .

x0-9NZ.gif

raw

اون وقت بازی هایی مثل PES که درگیر مشکلات لایسنس و ضعف مدیریتی و بودجه کم هستن و تیم سازنده فیفا هم تازه بعد از این همه مدت موتور گرافیکی خودش رو عوض کرده و تونسته تازه فقط در بخش گرافیکی بصری و فنی بازی بازی نسل هشتمی بشه و هنوز بخش انیمیشن های بازی و هسته اصلی گیم پلی بازی همون نسخه نسل هشتمی هستش که فقط بهبود هایی توش داده شده !

raw
9oXhwm.gif

موتور فیزیک بازی NBA 2K موتور فیزیک قدرتمند Euphoria Physics هستش که در خیلی از بازی های کمپانی Take Two که شرکت های راکستار و 2K زیر مجموعش هستن مورد استفاده قرار میگیره به طور مثال بازی GTA که در دو نسخه آخری این بازی از این موتور فیزیک قدرتمند استفاده میشه .

View attachment 64067 View attachment 64068
ممنون واسه اطلاعاتی که در اختیار میزاری چه اینجا چه تاپیک بازی های فوتبالی.من تقریبا از اول این فرانچایز این بازی خریداری کردم و فن بسکتبال و این بازیم و به جرات میتونم بگم بیشترین احترام واسه طرفدارا ها و فناش قاعله به طوریکه سالی نبوده این بازی پیشرفت نکنه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
یعنی اگه مث من دیوانه NBA باشی بادیدن هر کدوم از این انیمشین ها قطعا از کف میری...
سال به سال بازی دیوانه کننده تر میشه...
انیمشین ها به شکل خارق العاده ای شبیه به انسان اند و هیچوقت حس نکردم با یک عده ماکت دارم شبیه ساز بازی میکنم
گیف های بالا رو با انیمیشن های اعتراض به داور بازیکنان تو فیفا مقایسه کنید شک ندارم توی کنترل خنده تون به مشکل میخورید... یا انیمشین های کمتر از انگشتان یک دست pes رو...
پلیر ایدی...بقول استادمون مودلینگ سه بعدی (به شخصه قبل از توضیحات romell عزیز چیزی ازش نمیدوستم) نورپردازی...صداگذاری..گرافیک..گیم پلی و همه چی و همه چی
من به عنوان یک فن 14-15 ساله NBA میفهمم که چه قدر 2k برام ارزش قائل میشه...
#Love_2K

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
  • Like
Reactions: rowan and Romell

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
خیلی عجیبه این پیشرفت و با این سخت افزار از طرفی واقعا فوتبالای هر دوشرکت مقابل این جوکی بیش نیستن واقعا اینا نسل بعد چی میدن بیرون با این

شاهکاراشون تو این نسل واقعا عالیه هنوز که هنوزه سر یه سری صحنه ها تو nba 2k 16 دارم سوپرایز میشم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خیلی عجیبه این پیشرفت و با این سخت افزار از طرفی واقعا فوتبالای هر دوشرکت مقابل این جوکی بیش نیستن واقعا اینا نسل بعد چی میدن بیرون با این

شاهکاراشون تو این نسل واقعا عالیه هنوز که هنوزه سر یه سری صحنه ها تو nba 2k 16 دارم سوپرایز میشم
الان شما برین سایت های مختلف و مصاحبه ها در مورد NBA 2K17 رو پیدا کنین ( خودم این جا دیر تر میذارم ) بالای 90 درصد صحبت هاشون از پیشرفت انیمیشن ها و هوش مصنوعی و حتی مثلا گفتن در جاهایی بازسازی حتی انجام دادن تو گیم پلی که مثلا جاهایی ایراد داشته :| حب دیگه خودتون بگیرن و برین ته تهش !

عوضش این دو فوتبال !!! هی لایسنس !!! هی لایسنس تیم !!! لوگو !!!! استادیوم !!! ( اینا مهمه ولی نه این که بالای 80 درصد تبلیغاتت بره سمت این چیزا )

این هوش مصنوعی و انیمیشن ها و فیزیک توپ و ........... چی ؟؟؟!!! ............ هیچی !!! پشم !!! اونم پشم خالص . :-&

در ضمن IGN گفته نسخه 2017 بازی برای فن های هاردکور و سر سخت بازی عالی هستش و بازی امسال بیش از پیش به سمت شبیه سازی پیش رفته !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر