Total War: Warhammer -> PC

header.jpg

Total War: Warhammer
Developer: Creative Assembly
Publisher: Sega
Platfroms: PC
Genre: Turn-based Strategy
Release Date: May 24, 2016

زمان فتوحات پایان ناپذیر فرارسیده است . هزاران جنگاور در نبرد تایتانیک در حال مبارزه با یکدیگر هستند , سربازانی که توسط قهرمانانی برای سلطه بر جهان رهبری می شوند . Karl Franz یکی از جنگجویان امپراتوری , به دنبال متحد کردن تعداد اندکی از شهرها و آوردن آنها به زیر پرچم خود است تا بتواند در مقابل دشمنان قسم خورده اش مقاومت کند . قحطی و گرسنگی به خاطر نبردی باطل در حال شکلگیریست , قبایل Greenskins و Grimgor Ironhide به همراه Orcs و Goblins تمام وجودشان را عطشی سیری ناپذیر برای قتل عام فراگرفته است . پادشاه Thorgrim به Dwarf دستور می دهد تا خانه های کوهستانی خود را رها کنند و مسیر خود را به سمت vengefully تغییر دهد , جایی که برای هزاران سال بی عدالتی بر آن حکمفرما بود . در کنار تمامی این جناح ها , ارتش خون آشام ها به رهبری Mannfred von Carstein برخاسته است , ارتشی که مردگان آن را تشکیل می دهند . در حالی که دنیای قدیم در شعله های خیانت ، جنگ و قدرت در حال نابودیست ، زمزمه هایی از تهدید بزرگتری از شمال به گوش می رسد .

این بازی بتازگی برای PC منتشر شده است و متاسافانه از قفل دنوو استفاده می کند و همچنان کرک نشده است

تست بازی بر روی DirectX 12:

total-war-warhammer-perf-100662439-large.png

390x-frames-100662411-large.jpg

gtx-1080-frames-100662412-large.jpg

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تا 31 می وقت داریم یعنی حدودا 4 یا 5 روز دیگه
من فقط میخوام بدونم پرفورمنس بازی چطوره؟
چون این CA زیاد پرفورمنس های بازیش تعریفی نداره معمولا با آپدیت ها هم دستشون نمیکنه
مثال : Rome 2 , Attila
بستگی داره به سخت افزارت ولی برای من مشکلی نداره.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
بستگی داره به سخت افزارت ولی برای من مشکلی نداره.
امروز بازی رو خریدم یه دو ساعت هم بازی کردم
باید بگم از دو بازی قبلی خیلی خیلی پرفورمنسش بهتره.
من خودم gtx 960 دارم و راحت میتونم بذارمش رو اولترا ولی وقتی که سربازا میافتن به جون هم اگه تعدادشون زیاد باشه فریم ریت از 50 میاد رو 20. یکم تو تنظیمات دستکاری کردم مثلا shadow رو خاموش کردم خیلی بهتر شد.
خود بازی هم که شاهکاره

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام دوستان من تو بخش مولتی پلیر مشکل زیر دارم هنگام میخوام وارد گروه دیگران شوم خطای زیر میده .

failed to join games incompatible versions

باید چکار کنم کسی چنین مشکل داشته هست

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
بچه ها من بازی اشتراکی گرفتم و از خود استیمم دانلود کردم ولی بازیم تو کمپین سیو نمیشه...
من این مشکلو ندارم
هم با choas بازی کردم هم empire هر دوتا راحت سیو میشن.
اگه منظورت اینه که وسط جنگ سیو بشه که کلا توی هیچ توتال واری امکان چنین چیزی وجود نداره.

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
Warhammer Fantasy و Warhammer 40000 دو دنیای خیلی شبیه به هم و در عین حال متفاوت هستن، اتفاقات بازی Total War Warhammer در دنیای Warhammer Fantasy اتفاق می افته.

دوستانی که بازی رو خریدن، سوال اول اینکه آیا اشتراکی خریدن یا شخصی؟ راضی هستن؟! من هم فن سری توتال وارم، هم فن سری وارهمر، خیلی مشتاق این بازی بودم و هستم حالا باید دید پروسه کرکش به کجا میرسه، اگر مشخص بشه که کرک نمیشه مجبورم یا اشتراکی بگیرم یا شخصی، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
من هم شدیدا بازی رو میخوام
البته آخرین توتال واری که بازی کردم اولین روم بوده!:| ولی خب بزودی یه لپ تاپ گیمینگ میرسه دستم و نقدای این هم که بشدت مثبت بوده، طالبش شدم.
اگه احیانا اشتراکی خواستید بگیرید بهم بگید. پایه میباشم.

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
اقا ما اینو خریدیم هیچی هم ازش نمیدونم بعد از جنگ اولی در کمپین اورک . میره یه جایی که توش نقشه هست و فاتح و اینا . یه توضیخ 2 خطی هست بهم بگین چجوری بازیابی نیرو کنم یا اصلا بجنگم؟
اون چیه پاییم سمت راست که میزنم زمان میره جلو و یه سری اتفاقا میوفته؟اجباره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر