WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
شرکت 2K Games یک سری از کشتی گیران سابق TNA را استخدام کرده و کارهای موشن کپچر (motion capture) بازی WWE 2K17 نیز به تازگی با این افراد آغاز شده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط سایت Wrestlezone، کشتی گیران سابق شرکت TNA از جمله Kenny King، TJ Perkins و Low Ki اوایل ماه به استودیو 2K آمده بودند تا حرکات لازم برای ساخت بازی WWE 2K17 را به صورت موشن کپچر ضبط کنند.

تصویری که در انتهای متن خبر مشاهده می کنید را Kenny King منتشر کرده است. همانطور که میبینید، ایشان در کنار یک مجسمه بزرگ از شخصیت Big Daddy در سری بازی BioShock حضور دارند.

Low Ki کشتی گیر از طرفی مدت بسیار زیادی است که در کارهای موشن کپچر، برای ساخت بازی های WWE فعالیت دارد.

با توجه به اینکه استودیو 2K مشغول ضبط موشن کپچر شده است می توان گفت سازندگان بازی WWE 2K17 قصد دارند که حرکات بیشتری را در بازی خود اضافه کنند.

وهمچنین اسکن چهره ها در حال انجام است

WWE-Mocap.jpg

WWE-2K17.jpg

wwe-2k17-bray-wyatt-scan.jpg

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
گلدبرگ دیشب در شو راو تایید شد در بازی WWE2K17 حضور خواهد داشت کسانی که بازی pre-order خریداری کنند میتوانند کنترل این سوپراستار افسانه ای در دست بگیرند

تریلر حضور گلدبرگ

Goldberg.jpg

• Like
Reactions: Ebrahim-ZH

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بله در سایت رسمی wwe 2k17 علاوه بر حضور خوشحال کننده گلدبرگ در دو حالت wcw و wwe رینگ wcw monday nitro و wcw holloween havoc هم تایید شد همینطور واو من شخصا دارم به ارزوم میرسم فکر میکنم با گذاشتن این خبر اون هم جز مهمترین خبرهاش میشه به حضور راسترهای بیشتر و یا شاید استوری wcw در این نسخه امیدوار باشیم
همین هم خبر بسیار عالی بود واسه ظرفدارهای wcw و nwo

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
به نظر من بازی کشتی کج ps2 از همه اینا واقعا بهتر بود.این کشتی کجای کنسول و کامپیوتر خیلی مزخرفن
کشتی کج Ps2 که واقعا بینظیر بود تو این چند ساله هم 2k پیشرفت های قابل توجهی داشته بنظرم امسال سنگ تموم میزاره

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
نه بابا
کشتی کج Ps2 که واقعا بینظیر بود تو این چند ساله هم 2k پیشرفت های قابل توجهی داشته بنظرم امسال سنگ تموم میزاره
نه بابا گیم پلی که همونه شاید جزییات زیاد کرده باشن ولی گیم پلی همون مزخرفه.
بدترین بازی که کردم همین کشتی کج

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
شرکت 2K Games یک سری از کشتی گیران سابق TNA را استخدام کرده و کارهای موشن کپچر (motion capture) بازی WWE 2K17 نیز به تازگی با این افراد آغاز شده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط سایت Wrestlezone، کشتی گیران سابق شرکت TNA از جمله Kenny King، TJ Perkins و Low Ki اوایل ماه به استودیو 2K آمده بودند تا حرکات لازم برای ساخت بازی WWE 2K17 را به صورت موشن کپچر ضبط کنند.

تصویری که در انتهای متن خبر مشاهده می کنید را Kenny King منتشر کرده است. همانطور که میبینید، ایشان در کنار یک مجسمه بزرگ از شخصیت Big Daddy در سری بازی BioShock حضور دارند.

Low Ki کشتی گیر از طرفی مدت بسیار زیادی است که در کارهای موشن کپچر، برای ساخت بازی های WWE فعالیت دارد.

با توجه به اینکه استودیو 2K مشغول ضبط موشن کپچر شده است می توان گفت سازندگان بازی WWE 2K17 قصد دارند که حرکات بیشتری را در بازی خود اضافه کنند.

وهمچنین اسکن چهره ها در حال انجام است

WWE-Mocap.jpg

WWE-2K17.jpg

wwe-2k17-bray-wyatt-scan.jpg
موشن کپچر دو سه ماه پیش شروع شده تاریخ خبرو بخون

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
تو تریلر اگه دقت کنید کلمه Suplex City برعکس روی شیشه ماشین پلیس موقعه ای که گلدبرگ سوارش هست نشون داده میشه که گلد برگ هم یه لبخند میزنه ... احتمال حضورش تو WWE کم نیس و درگیریش با لسنر

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مشکل نداره چون ارجینال فروشنده های داخل نسخه pre order میارن میخریم مشکلی نداره پارسال چیزی نداشت تو پری اوردر بیارن فروشنده ها ولی اکثرا نسخه های پری اورد میاد داخل میخوان امار فروششون ببرن بالا کلدبرگ اوردن خبر خوبیه احتمالا یک استوری WCW باید باشه گلدبرگ انقدر محبوبه که فایتر زن MMA Holy که اولین باخت راندی روزی بهش تحمیل کرد رفته کنار گلدبرگ عکس گرفته

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امیدوازم امسال سیستم سابمیشن را کلا عوض کنن خیلی مزخرف بود من هنوز نتونستم با سابمیشن برنده بشم دلیلشم نقهمیدم روشش میدونم همینه اما نمیتونم توی دایره نگهش دارم تا تب اوت کنه

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
اقا من میگم گرافیگ بچه گونه بود
و اینکه بنظرم باید از سرعت بازی کاسته بشه نمیدونم چطوری توضیح بدم مثلا آندرتیکر بازی هاش قدرتیه ولی استاری مثل سین کارا بازی هاش سرعتیه اینو اصلاح کنن اینجوری اصن به من کیف نمیده نمیدونم فهمیدین یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر