Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
86000676905558038735.jpg

Horace and Pete

سریالو تموم کردم گفتم نظرمو بگم
لِوِل سریال انقدر بالا بود که اصلا نمیدونم از چیش تعریف کنم ، از کست معرکش فقط برید ببینید کیا توش بازی کردن ، یا از نویسندگی شاهکارش که در جای جای سریال دیده میشه ، یا بی رحمیش یا بازی های بی نقص و فوق طبیعی و واقعا پشم ریزون . یا موزیک معرکش توسط Paul Simon .​

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Hannibal_01.jpg
فصل سوم Hannibal هم الان تموم کردم و باید بگم بازم مثل آخر فصل قبل مخم سوت کشید.کمتر سریالی وجود داره که اینقدر سطح خودش رو حفظ کنه.بعد از اون پایان عجیب غریب فصل دوم فصل سوم هم فوق العاده شروع میشه و تا اواسط فصل همون سطح رو به خوبی حفظ میکنه.با اینکه دو سه قسمت از اواسط فصل سوم یکم سریال نسبت به استاندارد خودش افت میکنه ولی بازم با نزدیک شدن به انتهای فصل برمیگرده به سطح خودش. بازی های فوق العاده، دیالوگ های سنگین، شخصیت های به یادماندنی،صداگذاری،موسیقی و .. همه در بالاترین سطحش قرار دارن.تنها نکته ای که بعد از پایان این فصل منو اذیت میکنه دونستن این واقعیته که فصل بعدی فعلا وجود نداره.اصلا من مبهوتم که چجوری ادامه ی سریالی با این سطح کیفی کنسل میشه و در عوض سالی یکی دوجین سریال مضخرف ساخته میشه.

امتیازم به ترتیب فصل
فصل 1 : 9.5/10
فصل 2 : 10/10
فصل 3 : 10/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Daredevil s1
شروع خیلی خوبی داشت
مبارزه ها زیبا بود
کلا واسه فصل اول به نظرم خوب بود
8.5/10
Daredevil s2
هر چقدر فصل یک خوب بود، این یکی بی هدف بود
فقط ساخته شده بود که چند تا شخصیت رو آماده کنه واسه سریال های خودشون
خیلی کمتر به خود شخصیت پرداخته بودن
در عین ناباوری مبارزات و داستان هم افت محسوسی داشت
6/10

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
The Sopranos
sopranos_bottom.jpg

سریال مافیایی فوق العاده! داستان و شخصیت های به شدت باور پذیر و واقعی! با وجود تعداد زیاد شخصیت ها، کمتر شخصیتی بود که رو اعصاب باشه تو طول سریال!(بعضی کاراشون رو اعصاب بود، ولی خود شخصیت ها(بجز دو سه مورد) طبیعی و واقعی بودن که همین مورد لذت بخش میکرد دنبال کردن سریال رو)

9.5/10

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
Peaky Blinders

شاهکاری از بیرمنگام!!
یکی از بهترین آثاری که تو ژانر گانگستری دیدم؛ چه در سینما و چه در تلویزیون. داستان جذاب و شخصیت پردازی فوق العاده عالی درجه یکی داره. تامی شلبی, مایکل کورلئونه سریال هاست بدون شک. ^:)^ ^:)^ ^:)^

Season 1
9.5/10

عالی. درجه یک. فقط به نظرم روند داستان یکم کند بود.

Season 2
10/10

فوق العاده عالی. اون کندی فصل اول رو هم نداشت.

Season 3
10/10

این فصل از دو فصل قبل هم بهتر بود. بی نقص. داستان درجه یک و پر از حوادث غیر قابل پیشبینی.
فقط تام هاردی, یه نمه کم بود. دوست داشتم بیشتر تو سریال بود.

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
seinfeld

بهترین سیتکامی که تا حالا دیدم
صد در صد انقدر که تو فرندز خندیدم ، تو این نخندیدیم
ولی اینو بیشتر دوست داشتم
و بزرگترین سورپرایزش قسمت آخر فصل آخر بود
طوری که مونده بودم چطوری میخوان یه انتها برای سریال بسازن
که به بهترین شکل ممکن این کار رو انجام دادن و چقدر هم خارج از کلیشه بود
شخصیت ها دوست داشتنی ، کاراکتر های جالب ، طنز خوب و....
یکی از خوبی های سریال هم این بود که یه سری شخصیت نمیارن واسه یه قسمت و توی 10 فصل دیگه نبینیش
کلی نکته مثبت داره که نمیشه همه اش رو توضیح داد
تنها مشکل پیدا کردن زیرنویس و زیرنویس های ناهماهننگ فارسیش بود
اگه به این 10 از 10 ندم
به چه سریال طنزی بدم؟
10/10

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
Sherlock Season Finale
so, did I watch 14 episodes and followed this "sophisticated, dramatic, I'm-always-one-stop-further-than-you" bullsh1t of a journey to finally watch the three stooges play f*cking Portal 3 with tubgirl just before she goes through a volte-face(????) 20 minutes later and plays a duet with her nemesis while Mary Morstan is camwhoring from the heaven and finishing the series with a monologue straight out of tier 3 bollywood detective movies?
سری داستانی خوب که تهش به آت و آشغال منجر بشه زیاد دیده بودم ولی فکر کنم این جایزه رو بگیره. فکر کنم وقتی یه داستان و ایده ی شاخو دست یک عده عشق ملودرام میدی نمیتونی انتظار بیشتری داشته باشی.
مرسی که بهم فهموندین بدتر از hounds of baskerville هم میشه چیزی ساخت. :D
4/10
امیدوارم حتما فصل بعدی رو بسازن چون فک نکنم بتونم با تاسف این قسمت زیاد زنده بمونم و از عفونت میمیرم چند وقت دیگه.
EDIT:
2/10. 4 خیلی نزدیک متوسط بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Empyrium

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
250px-Promotional_Poster_for_Sneaky_Pete.jpg

Sneaky Pete 10/10

شک برانداز،کمدی و خنده آور، یک ضدقهرمان بامزه، یک ویلن معرکه با بازی خدایی Brayan Cranston، یک پایان فک برانداز...
بهترین سریال 2017 تا الان!​

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر