PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
من واقعا ترجیح میدم این آنلاین بودن رو تا اینکه وقشون رو AI و ماشینهای بیشتری که شاید اصلا کسی بازی نکنه و... بزارن
اصلا این ایونت آفلاینهاشم حذف کنن،فقط Hotlap میکنم عشق میکنم.\m/
دوست دارم تمام انرژی رو بزارن رو فیزیک،نت کد،رنکینگ مد عالی.
همین وبس.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
تایید بشه این چیزا واقعا به دردمون نمیخوره مخصوصا با این نت آشغال !!
به شخصه اصلا علاقه ای به ریسینگ آنلاین ندارم اونم از نوع شبیه ساز
نوش جون دوست دارانش :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خب اینطور که معلومه تمرکز GT Sport قراره روی بخش مالتی پلیر آنلاین باشه ! نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ولی توی دو شماره قبلی روی PS3 این بخش خیلی موفق بود و کامیونیتی بزرگی داشت . خود من بیشتر وقت بازیی که گذروندم داخل این بخش ها بود .
event های هفتگی که با آپدیت اضافه میشد بیشتر از career mode خود بازی بود . نکته مهمش این بود که هر هفته شاهد مسابقه ها در کلاس بندی های جدید با جایزه های جدید بودیم و همین حس اکتیو بودن بازی رو القا میکرد .
بخش های چند نفره و کاستوم سرور هم خیلی رقابتی بود . تنظیمات زیادی که برای اینجور بخش ها گذاشته بودن هم بسیار بیشتر از آفلاین مود خود بازی بود .
مثلا همون سیستم damage فیزیکی ماشین ها یا مسابقات شبانه روزی چند ساعته توی این بخش بهتر معنا پیدا میکرد . البته که پینگ همیشه دردسر ساز بود واسه بازی کردن با خارجی ها ! :D
در هر حال من خیلی لذت بردم ازین بخش و از طرح یامائوچی تا حدودی ( نه کاملا ! ) استقبال میکنیم چون فکر نکنم دیگه انقدر حوصله داشته باشم که بخوام با AI بازی ساعت ها کل کل کنم در صورتی که رقابت واقعی توی بخش آنلاین منتظرمه . :D
از یه طرف هم gran turismo همیشه با اون بخش campaign سنتیش شناخته میشه و حیفه که برای این بخش کم کاری بشه داخل این شماره . خصوصا اینکه همه ریسینگ بازها منتظر GT نسل بعدی هستن و دیگه نمیتونن واسه gt7 چند سال دیگه صبر کنن .
از نظر من هم تیم پلی فونی بجای 2 بازی مجزا میتونست یک gt کامل بسازه تا چند سال هم ساپورتش کنه .

یه مثال هم میزنم در این زمینه : پروژه i racing رو اگه مطلع باشید ازش ، یه کامیونیتی خیلی بزرگ مالتی پلیر آنلاین و شبیه ساز ریسینگ هست که استقبال خوبی هم ازش شده از پارسال تا الان . ( اوایل 2015 هم لانچ شده ) میتونید به سایتش هم سر بزنید www.iracing.com
بالای 70 تا پیست لیزر اسکن شده داره و هر هفته و ماه هم به تعداش پیست هاش اضافه و آپدیت میشه . پیست هایی مثل nurburgring , susuka circuit , daytona speedway , indianapolis speedway ,autodromo nazionale monza , Dover International Speedway و خیلی از پیست های رسمی دیگه همینطور که داخل عکس پایین میبینید :
full-tracks-list-Dec2015.png
لیست ، تصاویر و مشخصات کامل پیست ها

مسابقات nascar و f1 و رقابت های معمولِ ریسینگ رو هم شامل میشه . به اینم اشاره کنم که از لحاظ گرافیکی به گرن توریسمو اصلا نمیرسه ولی خب شبیه ساز خوبیه .
اگر کسی علاقه منده میتونه از فروشگاه Steam اشتراک بازی (subscription plan) رو تهیه کنه . سیاستشون به این صورت هست که شما ماهیانه مثل wow چارج میشید !
خود من به تازگی Assetto corsa رو تهیه کردم برنامه دارم این بازی رو هم از تابستون یه اشتراک 6 ماهه بگیرم :D

یامائوچی با GT Academy و کامیونیتی آنلاین خودش همراه با GT5 استارت اینکار رو زد و بازی های شبیه ساز موفق، گرن توریسمو رو به عنوان استاندارد این سبک میشناسن و از محتواش الهام گرفتن .
سوالی که پیش میاد اینه که چرا خود شخص یامائوچی با اون همه سابقه و تجربه یه کامیونیتی شبیه ساز کاملا آنلاین نسازه ؟! :D

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
.
سوالی که پیش میاد اینه که چرا خود شخص یامائوچی با اون همه سابقه و تجربه یه کامیونیتی شبیه ساز کاملا آنلاین نسازه ؟! :D
بسازه خیلی هم خوب و عالیه ولی چرا با این میزان کانتنت؟؟

صد و خورده ای ماشین واسه یک عنوان GT از صد تا فحش بد تره :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظر من نسخه شش رو بايد روي ps4 ميزد اخه كدوم ادم عاقلي اخر نسل اين بازي عظيم رو روي كنسولي كه كم كم از دور داشت خارج ميشد ميزنه
نسل هشت هستيم نسل نسل انلاين هست براي من sim racing افلاين مثه فيفاي افلاين و بدون التيميت هست اصلا بازي نميكنم
فيفاهم با دوستم ديجيتالي خريديم primary رو دادم اون بازيم افلاين اصلا اجرا نميشه احتمالا gt رو هم همينجور نسخه دلوكسشو بخريم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
بسازه خیلی هم خوب و عالیه ولی چرا با این میزان کانتنت؟؟

صد و خورده ای ماشین واسه یک عنوان GT از صد تا فحش بد تره :|
مگه GT6 که اون تعداد ماشین داشت، شما با چندتاش بازی میکردی؟
کانتنت اولیه برا این استودیو که اصلا معنی نداره،به ابنم توجه کن که این استارت اولیست،Slighty Mad بازیشو با حدود 70 تا ماشین داد بیرون،الان P.Cars بعد 1 سال 140-130 تا ماشین به اضافه استیجهای جدیدتر اضافه کرده.یا A.Corsa با 20تا ماشین شروع کرد!
ابنجا که P.D و ساپورت وحشتناکش رو GT6 که حداقل یادمون نمیره.
با این Vision GT ها دیگه داشت حال ملت رو به هم میزد.
یه نکته دیگه یادمون نره بازی Microtransactions داره و مهمترین قضیه توی یه بازی آنلاین محور با این خصوصیت،داشتن محتوای خوب هست که ملت چاپیده شوند[-(
پس میشه نتیجه گرفت که نگران بودن در مورد کانتنت امری بیهودست.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

The madness of Gran Turismo Sport

There are better driving games out there - ones that look prettier, that sound better and that offer more by way of action. Gran Turismo is no longer the definitive driving simulator, and nor in this Sport incarnation is it the expansive automotive almanac of old. In its seniority its become something of an anomaly, an often maddening folly that shouldn't really be possible in this day and age. It might be as frustrating as it is fascinating, but perhaps we should be grateful such lunacy still exists.​

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
اگه اینا مثل Forza هر سال یه نسخه منتشر میکردن خیلی هم خوب بود، اون هم با کیفیت بالا. میگفتیم خب امسال GTS میدن و سال بعد GT7 و با یه سال صبر کردن هم مشکلی پیش نمیاد.
ولی الآن 3 سال بعد از GT6 تازه دارن یه نسخه جدید منتشر میکنن که معلوم نیست اصلاً Career داره یا نه. PD هم که ماشاالله خیلی سرعتش بالا هست. حتی نتونستن سر وقت یه تریلر درست حسابی برای این مراسم تهیه کنن، چه برسه به ساخت خود بازی. با این سرعتی که اینا دارن، نسخه بعدی حداقل میره برای 2018 و 2019 و اون طرفا. یعنی من نوعی به عنوان کسی که عاشق GT هستم و از Career، مسابقات زیاد، دریافت پول و جایزه بعد از مسابقه و خرید ماشین های جدید و ... لذت میبرم، باید بعد از GT6 حداقل 5،6 سال صبر کنم تا یه نسخه کامل بیاد و ازش لذت ببرم.
حالا باید منتظر اطلاعات بیشتر بمونیم، ولی اگه کل بخش تک نفره همینا باشه که توی عکس ها هست، بازی دیگه برای من مُرده و مطمئنم خیلی های دیگه هم این طوری هستن. توی GTPlanet هم نظرسنجی گذاشتن و بیشترین رأی رو گزینه ای آورده که میگه "اگه بازی بخش Career نداشته باشه نمیخریم" یه زمانی میگفتم کاش فروش بازی پایین بیاد که یامائوچی بفهمه بازی مشکل داره و یه کم بیشتر برای برطرف کردن مشکلات بازی تلاش کنه. ولی الآن دیگه قضیه از مشکلات بازی هم گذشته و کلاً به هسته اصلی بازی رسیده که داره تبدیل به یه چیز دیگه میشه.

تو جی تی پلانت برای ویدیو ها اپدیت زده به خاطر درخواست سونی برداشته شدن .
کسی دلیلش رو میدونه؟
دلیلش رو نگفتن و البته هیچ وقت برای کارهای PD نباید دنبال دلیل منطقی باشیم! :| ولی این پست Jordan جالب بود.
یه نفر ویدئویی از مراسم گذاشته بود که Jordan داشته بازی میکرده و یکی بدجور از کنارش رد میشه و اون هم واکنش نشون میده. بعد Jordan پست رو نقل قول کرد و نوشت همین واکنش رو بعد از دیدن ایمیل (از طرف سونی یا PD) هم داشتم!!
نکته جالبش اینه که تریلر افتضاح بازی همچنان سر جای خودش هست و حذف نشده، ولی ویدئوهای گیم پلی که کیفیت بهتری دارن حذف شدن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یادش بخیر شون سال پیش آریا یه همچین عکسی برای GT5 گذاشت :

ylioq2pxjog3w6fwgc3r.jpg

الان این عکس هم برازنده ی باکس شات GTS ـه , هم برازنده ی چیزی که قراره باشه !
دیگه اوولوشنی هم نیست که آدم دلش بهش خوش باشه :| :(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
از بحث غم انگیز Career که بگذریم، یه ویدئوی جدید از ناکجاآباد اومده که پیست های مختلف رو نشون میده. watch?v=Vevzdxodt5w
به خاطر کیفیت Youtube نمیشه راحت در موردش قضاوت کرد، ولی نورپردازی واقعاً زیباست.

این مدل آدم های کنار پیست هم خیلی بهتر از قبل شده و در سبک خودش بسیار عالیه.

2a6l1xdw7u091hn90ipf.jpg

توی ویدئو یه سری بخش های موزه مانند و تاریخچه و اینا هم هست که یه تیکه در مورد فیلم The Cabinet of Dr. Calligariـه! :D

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
فقط من اینجام که از نبود ماشین های قدیمی و کلاسیک ناراحته ؟!(البته فکر کنم یه بار یه اشاره کوچولویی شد :D) مشکل career مهمه ولی همین اختلاف های کم بین ماشینا باعث تکراری شدن بازی میشه career رو هم مسلما ضعیف تر نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر