بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
داش نیمادوتا سوال دارم
1.پس خط داستانی ربکا کجاست؟چرا ادامه پیدا نکرد؟چرا نباید بجای کریس و کلیر و جیل مثلا با وسکر یا خاندان آشفورد میجنگید؟اونم شانسشو داشت بیاد !!

2- دقیقا یادم نیست اما شاید رزیدنت اویلZero بود.موقعی ک یکی از یاران گروه استارز مسموم میشه توسط مار،،(فک کنم)!! کاراکتر(ربکا یا جیل یادم رفته!! )میره پادزهر بیاره ولی موقع برگشتن اون دیگه اونجا نیست!!!!تا اخر داستانم نفهمیدم اون یارو کجا رفته!! ب شکل زامبی هم ندیدمش ک بکشمش!!

اون کیه!!؟؟

خواهش!

1-متاسفانه چیزی به نام خط داستانی ربکا وجود نداره.ربکا در اصل مثل کریس ، جیل ، کلیر و لیون پروتاگونیست (قهرمان) مستقل نبود.بلکه صرفا پارتنر کریس بود و حد پارتنرهایی مثل ایدا ، شری ، بری ،کارلوس و استیو! علت انتخابش برای RE0 هم این بود که باید کسی رو میاوردن که قبل از تیم آلفا توی منطقه حضور داشته باشه و در انتها هم زنده مونده باشه.تنها گزینه ی ممکن هم ربکا بود! وگرنه نقش ربکا اصلا به خودی خود قرار نبود ادامه داده بشه و هیچوقت روش به عنوان یک پروتاگونیست مستقل مثل کریس ، جیل ، کلیر و لیون حساب باز نشده بود.کلا تمام سری اصلی به جز RE0 رو چهار کاراکتر کریس ، جیل ،کلیر و لیون پیش میبرن.ربکا فقط توی یک مقطع زمانی خاص نقش اصلی داشته که تازه همونم مال قبل از ورود تمام این کاراکترها به داستان بوده.در واقع آخرین حضور ربکا در داستان،مصادف هست با اولین حضور کریس!

البته از زمان RE0 ربکا پتانسیل داستانی خیلی زیادی پیدا کرد.به طوری که میتوست کلا از ماهیت اصلیش یعنی پارتنر خارج بشه و نقشش رو به عنوان یک پروتاگونیست مستقل ادامه بده.ولی خب وقتی که کپکام در حق یککاراکتر اصلی مثل کلیر اینجوری ظلم میکنه و 15 سال نمیارش،اصلا عجیب نیست که با ربکا اینکارو بکنه.باز دم جناب موراتا نویسنده ی RE5 گرم که توی UC یک سماریوی جدید و مستقل برای ربکا نوشت که اونجا هم دوباره کاراکتر اصلی بود.کاملا مشخصه ایشون خیلی خوب از پتانسیل های ربکا آگاه بوده و اگه باز هم عهده دار نوشتن داستان سری میشد،قطعا دوباره از این کاراکتر استفاده میکرد.ولی حیف....!

2-اگه منظورت ریچارد آیکن هست که اون مال ریمیک هست،نه زیرو و در ضمن غیب هم نمیشه.اگه پادزهر رو به موقع بیاری زنده میمونه و جلوتر کشته میشه و اگه دیر برسونی هم که همونجا میمیره.ولی به هر حال،خودش یا جسدش غیب نمیشن.توی UC هم ربکا یک سناریوی جدید و مستقل داره که همکاریش با ریچارد رو تا زمان مسدوم شدن ریچارد توسط مار غول پیکر (Yawn) روایت میکنه.همون سناریویی که گفتم!

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
خواهش!

1-متاسفانه چیزی به نام خط داستانی ربکا وجود نداره.ربکا در اصل مثل کریس ، جیل ، کلیر و لیون پروتاگونیست (قهرمان) مستقل نبود.بلکه صرفا پارتنر کریس بود و حد پارتنرهایی مثل ایدا ، شری ، بری ،کارلوس و استیو! علت انتخابش برای RE0 هم این بود که باید کسی رو میاوردن که قبل از تیم آلفا توی منطقه حضور داشته باشه و در انتها هم زنده مونده باشه.تنها گزینه ی ممکن هم ربکا بود! وگرنه نقش ربکا اصلا به خودی خود قرار نبود ادامه داده بشه و هیچوقت روش به عنوان یک پروتاگونیست مستقل مثل کریس ، جیل ، کلیر و لیون حساب باز نشده بود.کلا تمام سری اصلی به جز RE0 رو چهار کاراکتر کریس ، جیل ،کلیر و لیون پیش میبرن.ربکا فقط توی یک مقطع زمانی خاص نقش اصلی داشته که تازه همونم مال قبل از ورود تمام این کاراکترها به داستان بوده.در واقع آخرین حضور ربکا در داستان،مصادف هست با اولین حضور کریس!

البته از زمان RE0 ربکا پتانسیل داستانی خیلی زیادی پیدا کرد.به طوری که میتوست کلا از ماهیت اصلیش یعنی پارتنر خارج بشه و نقشش رو به عنوان یک پروتاگونیست مستقل ادامه بده.ولی خب وقتی که کپکام در حق یککاراکتر اصلی مثل کلیر اینجوری ظلم میکنه و 15 سال نمیارش،اصلا عجیب نیست که با ربکا اینکارو بکنه.باز دم جناب موراتا نویسنده ی RE5 گرم که توی UC یک سماریوی جدید و مستقل برای ربکا نوشت که اونجا هم دوباره کاراکتر اصلی بود.کاملا مشخصه ایشون خیلی خوب از پتانسیل های ربکا آگاه بوده و اگه باز هم عهده دار نوشتن داستان سری میشد،قطعا دوباره از این کاراکتر استفاده میکرد.ولی حیف....!

2-اگه منظورت ریچارد آیکن هست که اون مال ریمیک هست،نه زیرو و در ضمن غیب هم نمیشه.اگه پادزهر رو به موقع بیاری زنده میمونه و جلوتر کشته میشه و اگه دیر برسونی هم که همونجا میمیره.ولی به هر حال،خودش یا جسدش غیب نمیشن.توی UC هم ربکا یک سناریوی جدید و مستقل داره که همکاریش با ریچارد رو تا زمان مسدوم شدن ریچارد توسط مار غول پیکر (Yawn) روایت میکنه.همون سناریویی که گفتم!
من زود رفتم اما نوشته شده بود ب انگلیسی ک اون رفته!!

• Like
Reactions: Nima Redfield

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
خب از ٤ مى گذريم بر مى گرديم به ٣ :D
e910389bb10e17756d5ca9b6187dcfe2a36ca98c65971a5ca2558f46c75d09ca.jpg
بی خیال :D
=================
مصطفی میگم این rev2 انلاین میشه رفتش تو بشی کلیر منم با میله بکوبونم تو سرت بازی پلات کنم :D؟ من بازیم خوبه فقط مشکلم اینه که موریا نمی تونه سرجاش وایسه من قایمکی زامبی نامرئی ها رو بکشم :-w

• Like
Reactions: Nima Redfield

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
=================
مصطفی میگم این rev2 انلاین میشه رفتش تو بشی کلیر منم با میله بکوبونم تو سرت بازی پلات کنم :D؟ من بازیم خوبه فقط مشکلم اینه که موریا نمی تونه سرجاش وایسه من قایمکی زامبی نامرئی ها رو بکشم :-w
ی گوشه ببرش بهش بگو wait تا راحت تنهایی بری کشتن زامبی ها:D
کاری نداره که:D

• Like
Reactions: Forza 6

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
ی گوشه ببرش بهش بگو wait تا راحت تنهایی بری کشتن زامبی ها:D
کاری نداره که:D
خب این درست B-) حالا بگو چجوری بهش بگم به کی چراغ قوه بگیره ؟ @-)~X(8-}
یه دقعه دیدم منو ریپلای کردی ترسیدم :D اخرین بار این دختره میشا منو ریپلای کرد تاپیک بقلی شده بود world war :D به خیر گذشت[-o<

• Like
Reactions: Princess Claire

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
خب این درست B-) حالا بگو چجوری بهش بگم به کی چراغ قوه بگیره ؟ @-)~X(8-}
یه دقعه دیدم منو ریپلای کردی ترسیدم :D اخرین بار این دختره میشا منو ریپلای کرد تاپیک بقلی شده بود world war :D به خیر گذشت[-o<
اوا اشتباه خوندم :D
اون و نمیدونم

ویرایش شد

مگه لولو خورخوره ام ترسیدی؟:))=)) نترس گازت نمیگیرم=))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
=================
دیدم بروبچ تعریف کردن رفتم کرایه اش کردم فردا هم پسش میدم روایت داریم هر اویلی رو نباید پلات کرد =))از شوخی که بخوایم بگذریم این پلاتش خیلی طولانیه با بازی کرایه نمیشه
امضای منو مسخره میکنی سریع عوضش کن تا ناراحت نشدم:|

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
دیدم بروبچ تعریف کردن رفتم کرایه اش کردم فردا هم پسش میدم روایت داریم هر اویلی رو نباید پلات کرد =))از شوخی که بخوایم بگذریم این پلاتش خیلی طولانیه با بازی کرایه نمیشه
امضای منو مسخره میکنی سریع عوضش کن تا ناراحت نشدم:|
خوشبحالت .. من روز اول اومد psn 25$ گرفتمش تخفیف خورد سوختم :) اپسود اول فری شد باز سوختم :) کلا تجربه شد هیچ وقت از کپ کام پری اوردر نگیرم :) اقا بچه های تاپیک همه ps4 رو جور کنید دیگه /(^_^)\

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
ای کاش بود!!
کسی موضوع جدیدی واسه تبادل نظر نداره؟:|
ای کاش بود !! منم دنبال ی موضوع بحث برانگيز هستم اما خودمو با بازی های آنلاين سرگرم میکنم!اونم با این خارجی های زبون نفهم اینترنتUP !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر