آموزش كپي خور (تبديل) پلي استيشن 2

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
این عکس فقط برای یه نوع از کنسولها و چیپهای کپی خوره .کسی آرشیو نداره که همه مدلهای ps2 و چیپها رو داشته باشه ؟؟ برای ps1 هم باشه {هم اسلیم هم معمولی}بهتر:x

morteza999

کاربر سایت
May 23, 2016
7
سلام.
من امروز رفتم پیش تعمیرکار گفت که هزینه فلش خور کردن 65 تومنه. گفت باید آیسی رو عوض کنه و سیم کشی داره؟!
مگه باید حتما اینکار صورت بگیره؟ مگه نمیگن که همه ی اسلیمای ایران کپی خوره پس قضیه این تعمیرکاره چیه؟

در ضمن پستی که راجبه کپی خور کردنه چیزی از آیسی نگفته و فقط با نرم افزار گفته کار انجام میشه؟

• Like
Reactions: game-boys

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام.
من امروز رفتم پیش تعمیرکار گفت که هزینه فلش خور کردن 65 تومنه. گفت باید آیسی رو عوض کنه و سیم کشی داره؟!
مگه باید حتما اینکار صورت بگیره؟ مگه نمیگن که همه ی اسلیمای ایران کپی خوره پس قضیه این تعمیرکاره چیه؟

در ضمن پستی که راجبه کپی خور کردنه چیزی از آیسی نگفته و فقط با نرم افزار گفته کار انجام میشه؟

سلام

شما این تاپیک منو بخون , پست اول بخون آموزش کامل کپی خوره با فلش هست , کلا 10 دقیقه هم کار نداره
کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

برای رایت ایزو روی دیسک مشکل داشتی , این پست هم همراه عکس آموزش دادم هم لینک برنامه اش هست

حالا یکی از دوستان تو همین تاپیک , یه روشی گفتن نیاز به کانورت کردن بازی با برنامه USBUtil v200 نیست مستقیم ایزو بازی میریزی

یه ic هست اگر این ic رو ps2 نصب کنی تو اجرا کردن بازیا با فلش خیلی عملکد بهتری داره اسمش ic modbo 5.0 هست اما قیمتش بیشتر از 6 هزار تومن نیست

morteza999

کاربر سایت
May 23, 2016
7
سلام

شما این تاپیک منو بخون , پست اول بخون آموزش کامل کپی خوره با فلش هست , کلا 10 دقیقه هم کار نداره

برای رایت ایزو روی دیسک مشکل داشتی , این پست هم همراه عکس آموزش دادم هم لینک برنامه اش هست

حالا یکی از دوستان تو همین تاپیک , یه روشی گفتن نیاز به کانورت کردن بازی با برنامه USBUtil v200 نیست مستقیم ایزو بازی میریزی

یه ic هست اگر این ic رو ps2 نصب کنی تو اجرا کردن بازیا با فلش خیلی عملکد بهتری داره اسمش ic modbo 5.0 هست اما قیمتش بیشتر از 6 هزار تومن نیست
ممنون داداش.
من فقط دنبال pes هستم. اگه این روش شما جواب میده دیگه هزینه Ic نکنم.

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
ممنون داداش.
من فقط دنبال pes هستم. اگه این روش شما جواب میده دیگه هزینه Ic نکنم.

ic یه راه جدیده و اجباری تو استفاده اش نیست
با همون روش کپی خوری که لینک آموزششو گذاشتم میشه با فلش بازیا fifa 14 اجرا کرد
هم
Pro Evolution Soccer 2013
Pro Evolution Soccer 2014

• Like
Reactions: morteza999

morteza999

کاربر سایت
May 23, 2016
7
  • Like

Moytai

کاربر سایت
Feb 8, 2018
2
سلام اقا خسته نباشید . من سونی ام رو فلش خور کردم و از بازی پلی استیشن 2 هم پسوند یا ایمج iso گرفتم بعد با usbutil ریختمش تو فلش بعد فلش رو وصل کردم به سونی و بعد وارد بازی شدم ولی وقتی میرم تو بازی بعد یکم بازی کردن یا فیلمش (مسلا تو بازی خدای جنگ) هنگ میکنه و اصلا نمی شه کاری کرد لطفا کمکم کنید ممنون میشم

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام اقا خسته نباشید . من سونی ام رو فلش خور کردم و از بازی پلی استیشن 2 هم پسوند یا ایمج iso گرفتم بعد با usbutil ریختمش تو فلش بعد فلش رو وصل کردم به سونی و بعد وارد بازی شدم ولی وقتی میرم تو بازی بعد یکم بازی کردن یا فیلمش (مسلا تو بازی خدای جنگ) هنگ میکنه و اصلا نمی شه کاری کرد لطفا کمکم کنید ممنون میشم

سلام
از خود دیسک میتونید یک سره از دیسک تبدیل کنی به فرمت خاص برای اجرا

بله بازی با فلش تو بعضی بازیا تیک میزنه اون دمو ها رو
برای رفع این مشکل 2 راه دارید
1- طبق تجربه ثابت شده فلش ها با usb 3.0 و سرعت بالا مرعغوب تیک ها بعضی بازیا رفع میشه
2- از شبکه کردن بازی استفاده کنید تو این روش ps2 سری اسلیم با پورت lan وصل میشه کامپیوتر بازی مستقیم از روی هارد کامپیوتر روی ps2 اجا میشه این روش بازیا بیشتری اجرا میکنه و تیک دمو نداره

Moytai

کاربر سایت
Feb 8, 2018
2
سلام داداش . والا من که این روش دوم رو متوجه نشدم یعنی میگی با کابل lan سونی رو وصل کنم به کامپیوتر بعد مستقیم با usbutil بجای اینکه فایل بازی رو به فلش بریزم مستقیم بروی پلی اتیشن بریزم فایلو ؟ میشه یکم توضیح بدی ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام داداش . والا من که این روش دوم رو متوجه نشدم یعنی میگی با کابل lan سونی رو وصل کنم به کامپیوتر بعد مستقیم با usbutil بجای اینکه فایل بازی رو به فلش بریزم مستقیم بروی پلی اتیشن بریزم فایلو ؟ میشه یکم توضیح بدی ممنون

سلام
مگه ps2 هارد داره بریزی روش
نه روشش متفاوته و شبکه کردن و بازی مستقیم از طریق lan روی ps2 اجرا میکنه

abnuse1

عضو جدید
Jun 7, 2019
1
سلام خدمت دوستان

ممنون میشم نقشه نصب این مدل از برد کپی خور کردن ps2 پلی استیشن 2 رو برای نصب روی مدل 10000 قرار بدین - توی این مدل قسمتهایی I , E جدا شدن ---ممنون.

board_kopy_ps2.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر