انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

abbas-h

کاربر سایت
Dec 9, 2009
39
با سلام ...

من از ADSL‌مخابرات توی خونه استفاده میکنم که خب همونطور که میدونید بدترین پینگ تایم رو داره توی ISP ها ...

توی تبلیعات و معرفی سرویس جدید ایرانسل یا همون نسل چهارم 4G دیدم که پینگ تایم اون حدود 37ms هست ...

حالا میخواستم بدونم دوستانی که این سیم کارتها رو تهیه کردن میشه یک نتیچه تست پینگ تایم اینجا بذارن تا اگر اوکی بود من هم برای بازی آنلاین برم بگیرم ...

با تشکر

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
با سلام ...

من از ADSL‌مخابرات توی خونه استفاده میکنم که خب همونطور که میدونید بدترین پینگ تایم رو داره توی ISP ها ...

توی تبلیعات و معرفی سرویس جدید ایرانسل یا همون نسل چهارم 4G دیدم که پینگ تایم اون حدود 37ms هست ...

حالا میخواستم بدونم دوستانی که این سیم کارتها رو تهیه کردن میشه یک نتیچه تست پینگ تایم اینجا بذارن تا اگر اوکی بود من هم برای بازی آنلاین برم بگیرم ...

با تشکر

دوست عزیز در صورت امکان هزینه ی این کار بسیار بالا خواهد بود ( اگر گیمر حرفه ای هستید ) اگر هم نیستید نیازی به پینگ عالی ندارید ( در مقایسه با خرج عرض میکنم )
پینگ بنده از مخابرات از سرور های اروپای شرقی 150 هست . بهترین پینگی که از ایران میتونید از این سرور بگیرید ( با توجه به فاصله ) 100ms میباشد ( پینگی که در آزمایش ایرانسل مشاهده کردید مربوط به سرور های داخلی بود ! که عملا بدرد کار شما نمیخورد ( مگر برای بازی هایی نظیر کانتر ))
من به شما پیشنهاد میکنم که اگر گیمر حرفه ای هستید از سرویس گیم شاتل استفاده کنید ( اگر هم نیستید 50ms پینگ واقعا برای شما تاثیر آنچنانی نداره و فقط باید 2 برابر پول بیشتری بدهید ! )

• Like
Reactions: mohammad-ys

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
تو پستهای زیادی خوندم که دوستان از اینترنت مخابرات راضی نیستن اما دقت کنید به منطقه ای که از اینترنت مخابرات استفاده میکنید هم بستگی داره،واسه ما که شمال کشور زندگی میکنیم به هیچ وجه اینجوری نیست و پینگ هم معمولا بین ۵۰ تا ۶۰ ،البته گاهی اوقات پیش میاد که تا ۲۰۰ هم بالا بره اما خیلی کم

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

• Love
Reactions: Amiralicool

abbas-h

کاربر سایت
Dec 9, 2009
39
دوست عزیز در صورت امکان هزینه ی این کار بسیار بالا خواهد بود ( اگر گیمر حرفه ای هستید ) اگر هم نیستید نیازی به پینگ عالی ندارید ( در مقایسه با خرج عرض میکنم )
پینگ بنده از مخابرات از سرور های اروپای شرقی 150 هست . بهترین پینگی که از ایران میتونید از این سرور بگیرید ( با توجه به فاصله ) 100ms میباشد ( پینگی که در آزمایش ایرانسل مشاهده کردید مربوط به سرور های داخلی بود ! که عملا بدرد کار شما نمیخورد ( مگر برای بازی هایی نظیر کانتر ))
من به شما پیشنهاد میکنم که اگر گیمر حرفه ای هستید از سرویس گیم شاتل استفاده کنید ( اگر هم نیستید 50ms پینگ واقعا برای شما تاثیر آنچنانی نداره و فقط باید 2 برابر پول بیشتری بدهید ! )

میشه آی پی سرور هایی که باهاش تست گرفتی و 150 بوده رو بدی منم تست کنم !؟

- - -ویرایش - - -

تو پستهای زیادی خوندم که دوستان از اینترنت مخابرات راضی نیستن اما دقت کنید به منطقه ای که از اینترنت مخابرات استفاده میکنید هم بستگی داره،واسه ما که شمال کشور زندگی میکنیم به هیچ وجه اینجوری نیست و پینگ هم معمولا بین ۵۰ تا ۶۰ ،البته گاهی اوقات پیش میاد که تا ۲۰۰ هم بالا بره اما خیلی کم

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

50 خیلی عالیه ... با چه آی پی تست کردی منم تست کنم ؟

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
میشه آی پی سرور هایی که باهاش تست گرفتی و 150 بوده رو بدی منم تست کنم !؟

- - -ویرایش - - -

50 خیلی عالیه ... با چه آی پی تست کردی منم تست کنم ؟

تو cmd این دستورو بنویس :
ping 146.66.152.1 -t
(دستور بالا پینگت رو از سرور های Luxembourg : Eu West بهت نشون میده )
البته این که شما ساکن کدوم استان هستی هم در پینگ نقش بسیار مهمی داره .

ایشون حتما از سرور های داخلی پینگ گرفتن در ایران کمترین پینگ نسبت به سرور های اروپا 80 هست ( بدلیل مسافت و ... )

Amin-h

کاربر سایت
Mar 24, 2013
11
من توی استان آ.غ هستم که شمالی ترین و نزدیکترین استان به اروپاست ولی مضخرفترین پینگ رو بین بقیه استان ها ما داریم،درسته پینگ به مسافت ربط داره ولی وقتی پای مخابرات میاد وسط اوضاع فرق میکنه،
در ضمن اون دوستمون که گفت با مخابرات از اروپا پینگ 50 میگیره خیلی عجیبه من دارم شاخ در میارم...مگه داریم؟!!!مگه میشه؟؟!!!
مگه کدوم استان هستید شما؟اگه راس میگی انصافا دم مخابراتتون گرم،این مخابرات استان ما پدر من یکی رو که در آورده بلا نمونده سرم نیاورده باشه،
این سرویس گیم شاتل هم نمیدونم چیه ولی ازش تعریف میکنن،میشه توضیح بدید چطوریه؟چقدر تاثیر میذاره؟
من خودم از مخابرات نت میگیرم و منطقمون هم روی فیبر نوریه و متاسفانه متاسفانه نمیتونم از شرکت های دیگه نت بگیرم و باید نت مضخرف مخابرات رو تحمل کنم(کلا پینگش ثابت نیس و لنگه و بیشتر اوقات بالای 200 عه و تو بهترین شرایط که اونم بیشتر از 15مین طول نمیکشه میاد رو 170) کلا بدجوری رو مخه،
اونایی هم که 4g دارن لطفا از همین آی پی با کد Ping 146.66.152.1 -t یه پینگ بگیرن به ما اعلام کنن بی زحمت

alirezasharif

کاربر سایت
May 8, 2016
29
من توی استان آ.غ هستم که شمالی ترین و نزدیکترین استان به اروپاست ولی مضخرفترین پینگ رو بین بقیه استان ها ما داریم،درسته پینگ به مسافت ربط داره ولی وقتی پای مخابرات میاد وسط اوضاع فرق میکنه،
در ضمن اون دوستمون که گفت با مخابرات از اروپا پینگ 50 میگیره خیلی عجیبه من دارم شاخ در میارم...مگه داریم؟!!!مگه میشه؟؟!!!
مگه کدوم استان هستید شما؟اگه راس میگی انصافا دم مخابراتتون گرم،این مخابرات استان ما پدر من یکی رو که در آورده بلا نمونده سرم نیاورده باشه،
این سرویس گیم شاتل هم نمیدونم چیه ولی ازش تعریف میکنن،میشه توضیح بدید چطوریه؟چقدر تاثیر میذاره؟
من خودم از مخابرات نت میگیرم و منطقمون هم روی فیبر نوریه و متاسفانه متاسفانه نمیتونم از شرکت های دیگه نت بگیرم و باید نت مضخرف مخابرات رو تحمل کنم(کلا پینگش ثابت نیس و لنگه و بیشتر اوقات بالای 200 عه و تو بهترین شرایط که اونم بیشتر از 15مین طول نمیکشه میاد رو 170) کلا بدجوری رو مخه،
اونایی هم که 4g دارن لطفا از همین آی پی با کد Ping 146.66.152.1 -t یه پینگ بگیرن به ما اعلام کنن بی زحمت
منم مثل شما تو منطقه فیبر نوری ام و فقط از مخابرات میدونم بگیرم پینگمم معمولا حدود ۱۵۰ ولی یکی دوبار که تست گرفتم زیر صد هم اومده بود . ( بندرعباسم)

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
داداش من انیترنت در ایران به این صورته که از طریق کابل های خلیج فارس از دبی وارد ایران میشه و مستقیم از طریق کابل میاد میرسه به شرکت ارتباطات زیر ساخت..همون ساختمان بزرگی ک میدون توپ خونه هست...از اونجا اینترنت شیر میشه بین تمام استانها و شرکت های اینترنتی و اپراتور های تلفن همراه..اینترنت شما هم از همین شرکت ارتباطات زیر ساخت ک مرکز تهران هست تامین میشه و قرار نیست مسیرش از سمت همون ترکیه مثلا باشه
حالا شاید نت ایران از کشور های دیگه هم تامین بشه مثلا ترکیه یا نمیدونم کویت یا اذربایجان یا ارمنستان و یا حتی از طریق ماهواره اما کلا نت اول وارد شرکت ارتباطات زیر ساخت میشه سپس تقسیم میشه ب کل ایران
حتی استان های جنوبی مانند بوشهر و اهواز هم ک به همون دبی ک ما نتمون ازش تامین میشه نزدیک هستن هم نتشون از تهران و ساختمان ارتباطات زیر ساخت تامین میشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بزرگترین مشکل نت اریانسل اینه که NAT Type 3 هست ، اگه بشه کاری کرد که NAT Type 2 بشه خیلی خوب میشه
این NAT Type چی هست دوست عزیز؟ من با ADSL که تست میگره خود PS4 میزنه 2 هست این.
من فکر میکردم رجین جایی هستش که ازش نت میگیریم و مال خاورمیانه هم قاعدتا 2 هست.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این NAT Type چی هست دوست عزیز؟ من با ADSL که تست میگره خود PS4 میزنه 2 هست این.
من فکر میکردم رجین جایی هستش که ازش نت میگیریم و مال خاورمیانه هم قاعدتا 2 هست.
با ps4 فقط با نت تایپ یک یا دو میشه انلاین بزنی . من فورجی ایرانسل دارم پینگش حدود 120 هست که خوبه ولی nat type میزنه 3 که نمیشه بازی کنی . من با گوشی و هات اسپات شیر میکنم رو ps4 . اگر راهی بود nat type بشه دو خوب بود .
مخابرلت هم دارم پینگش بالا 200 هست بدرد گیم نمیخوره .
شیراز .
بزرگترین مشکل نت اریانسل اینه که NAT Type 3 هست ، اگه بشه کاری کرد که NAT Type 2 بشه خیلی خوب میشه

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
با نت 3 هم میشه بازی کرد به خاطر سرعت خوبی که داره .منتهی دیر بازی پیدا میکنه. سرعت 4 جی خیلی خوبه . پینگشم همینطور فقط اگر میشد نت و عوض کرد دیگه کلا ای دی اس ال دور ریختنی میشد

Amin-h

کاربر سایت
Mar 24, 2013
11
داداش من انیترنت در ایران به این صورته که از طریق کابل های خلیج فارس از دبی وارد ایران میشه و مستقیم از طریق کابل میاد میرسه به شرکت ارتباطات زیر ساخت..همون ساختمان بزرگی ک میدون توپ خونه هست...از اونجا اینترنت شیر میشه بین تمام استانها و شرکت های اینترنتی و اپراتور های تلفن همراه..اینترنت شما هم از همین شرکت ارتباطات زیر ساخت ک مرکز تهران هست تامین میشه و قرار نیست مسیرش از سمت همون ترکیه مثلا باشه
حالا شاید نت ایران از کشور های دیگه هم تامین بشه مثلا ترکیه یا نمیدونم کویت یا اذربایجان یا ارمنستان و یا حتی از طریق ماهواره اما کلا نت اول وارد شرکت ارتباطات زیر ساخت میشه سپس تقسیم میشه ب کل ایران
حتی استان های جنوبی مانند بوشهر و اهواز هم ک به همون دبی ک ما نتمون ازش تامین میشه نزدیک هستن هم نتشون از تهران و ساختمان ارتباطات زیر ساخت تامین میشه
میدونستم نت ایران از جنوب هم میاد ولی نه همش، میگن نت استان ما از ترکیه میاد خب با این حال باید نسبت به جنوب وضع ما بهتر باشه،اگه هم کلا نتمون از جنوب بیاد بعدش از تهران بین استان ها شیر بشه بازم باید وضع ما بهتر باشه چون مسافت ما به تهران کمتره اصن اون موقع باید نت خود تهران بهترین باشه که اینطور نیس،حرف تو وقتی درسته که مستقیم نتتون از دبی بیاد،
استان بغلی ما (آ.ش) تا اونجا که من میدونم نت همه شهر هاش عالیه،پینگ نزدیکترین شهرش به ما(که از شهر های هم استانیم به ما تزدیکتره یا هم مسافته) حدود 90 عه که ماله ما بالای 200 عه،
بیشتر به شرکت مخابرات هر استان بستگی که ماله هر استان برا خودش خودمختاره هیچی هم نمیشه بهشون گف، نتی رو که برا 100 نفره برمیدارن میدن به 1000 نفر پینگ خرابه خراب تر میشه،هر روز هم یه قانون جدید میزنن برا خودشون،میدونن ما نمیتونیم از جای دیگه نت بگیریم هر روز شرایط رو بدتر میکنن به نفع خودشون در بیاد...
کلا وضعیت نت هر استان به مرکز مخابراتش بستگی داره که شب تو خواب چی ببینن برامون
حالا بحث سر این نیس که نت ما از کجا میاد ما میخوایم اینجا بدونیم که پینگ 4g چطوره؟ثابته؟ارزش داره براش هزینه کنیم؟

• Like
Reactions: Mahdi_11

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من هم با سیمکارت 4g بازی می کنم. نت تایپ من اما 2 هست. اما آخرش دوباره هشدار میده که ممکنه بعضی از قابلیت های پی اس ان در دسترس نباشه. اوایل فقط برا نت 3 این ارور رو میداد. اما الان برای بعضی از نت 2 ها هم همین ارور رو میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر