PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
دوستان تقریبا نصف بازی رو رفتم ولی تا حالا هیچ تروفی باز نشده
مشکل از بازیه ؟؟؟ کسی تا حالا این مشکلو داشته یا تروفی ها رو آخر بازی باز میکنه؟؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
دوستان تقریبا نصف بازی رو رفتم ولی تا حالا هیچ تروفی باز نشده
مشکل از بازیه ؟؟؟ کسی تا حالا این مشکلو داشته یا تروفی ها رو آخر بازی باز میکنه؟؟؟؟
نه درسته . برای من هم اینجوری بود . از یه جایی به بعد تروفیها شروع میشه .

• Like
Reactions: beh1382

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تصمیماتی که میگیریم و اتفاقاتی که بعدش میفته هیچ پایه و اساس منطقی ندارن و اصلا بهم ربطی ندارن.
یعنی کسی که همه رو نجات میده شانسیه یا کسیم که همه رو میکشه بازم شانسیه

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تصمیماتی که میگیریم و اتفاقاتی که بعدش میفته هیچ پایه و اساس منطقی ندارن و اصلا بهم ربطی ندارن.
نچ ! همه چیز لحظه به لحظه تاثیر داره :D بعد از هر تصمیم وضعیت فیزیکی و روانی هر کرکتر + احساسش نسبت به باقی کرکترها تغییر میکنه (آپشن باتن رو بزنی می بینیش) خود تصمیم ها هم که تاثیر مستقیم دارن یا در همون لحظه یا در آینده :D

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
نچ ! همه چیز لحظه به لحظه تاثیر داره :D بعد از هر تصمیم وضعیت فیزیکی و روانی هر کرکتر + احساسش نسبت به باقی کرکترها تغییر میکنه (آپشن باتن رو بزنی می بینیش) خود تصمیم ها هم که تاثیر مستقیم دارن یا در همون لحظه یا در آینده :D
میخوای تا چندین مثال نقض برات بیارم تو اسپویلر تا متوجه بشی بازی و تصمیماتش در اکثر مواقع به سمتی میره که سازنده میخواد و خیلی از اتفاقاتی که میفته ربطی به تصمیمات قبلی ما نداره

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد

یعنی چه محمد شانسیه؟!:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میخوای تا چندین مثال نقض برات بیارم تو اسپویلر تا متوجه بشی بازی و تصمیماتش در اکثر مواقع به سمتی میره که سازنده میخواد و خیلی از اتفاقاتی که میفته ربطی به تصمیمات قبلی ما نداره
توی تمام بازیهایی که چند انتخاب وجود داره همیشه یه بستر اصلی داستانی وجود داره که تغییر نمیکنه. چون بازی روی داستانی که نویسنده نوشته استواره ، داستان بازی AI نیست که متناسب با بازی شما خودش چیز جدیدی تعریف کنه ، حتی انتخاب های مختلفی که توی تمامی بازیها انتخابشون میکنید بازم همون چیزیه که نویسنده براتون تدارک دیده. بهترین بازیها توی آزادی انتخاب رو هم بیارید ، باز به خط فکری و تصمیم نویسنده ی اثر وابسته ـس

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
یعنی چه محمد شانسیه؟!:-"
پست بالا بهش اشاره کردم بهزاد.
بازی تموم شد.خیلی خوشم اومد ازش.
مشکلات دوربین و بعضی از انتخاب ها تنها مشکلات بازی بودن به نظرم.
امتیاز من 9/10

• Like
Reactions: ALBERT WESK3R

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازی رو 3 یا 4 ساعت بازی کردم واقعا عالی بود نسل قبل من با بازی Heavy Rain هم مشکلی نداشتم خوشم اومد از سبکش
انتخاب ها بسیار خوبه برای ادامه روند بازی
بحث اثر پروانه ای ( Butterfly Effect ) جالب بود.
داستان خوبه ( الان تو مغزم دارم سرنخ ها - Clue - ها رو با شخصیت ها مقایسه میکنم ببینم می فهمم همین اوایل بازی قاتل کیه )
بحث Totem ها هم واقعا ایده نابی هستش

این Josh یا پدرش خیلی به این که قاتل باشن میخورن یا اینکه قاتل یک نفر نیست! و یکیشون Josh هستش.

این مایک بهش نمی خوره قاتل باشه پسر باحالیه | سم یکم مشکوک میزنه! این دکتر هیل هم باهاش حال کردم تست های روان شناسیش

تنها مشکل دوربین بازی
نحوه برخورد و راه رفتن شخصیت ها هستش بعضی اوقات رو اعصاب میره.

آپدیت 11 گیگی هم داره که هر چی دانلود میکنم باز از 10% شروع میکنه دفعه بعد ( دیگه بی خیالش شدم )

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
آقا این ترسناکم هست؟یا مایه های تخیلی و اینا هم داره یا رئال هست همه چی؟داستانش مثل هوی رینه یا از اون جو تاریک تره؟
ارزش خرید داره کلا؟

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
آقا این ترسناکم هست؟یا مایه های تخیلی و اینا هم داره یا رئال هست همه چی؟داستانش مثل هوی رینه یا از اون جو تاریک تره؟
ارزش خرید داره کلا؟
بعضی اوقات مارو راهی دستشویی کرد هیجان بالاس:D

• Like
Reactions: ajabz

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
:))))))
نه منظورم این بود که چون چند تا عکس از بازی دیدم از این مدلهای زامبی گونه و عجیب غریب هم تو بازی بود خواستم بپرسم قسمت تخیلی هم داره یا نه؟
اره یا نه نمیگم ممکنه اسپویل شه برات بخر اصلا و ابدا پشیمون نمیشی شاک

نه منظورم این بود که چون چند تا عکس از بازی دیدم از این مدلهای زامبی گونه و عجیب غریب هم تو بازی بود خواستم بپرسم قسمت تخیلی هم داره یا نه؟
اره یا نه نمیگم ممکنه اسپویل شه برات
بخر اصلا و ابدا پشیمون نمیشی
شاهکاره تو این سبک

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر