از خريد PSVITA خود راضي هستيد؟؟؟

از خريد PSVITA راضي هستيد؟؟؟

• بله

رای‌ها: 83 45.6%
  • خير

رای‌ها: 54 29.7%
  • هم آره هم نه

رای‌ها: 45 24.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    182

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
منم طرفدار این سبک نیستم , چیه 3 ماه طول میکشه یه بازی تموم شه اونم باید زبان مادریت انگلیسی باشه تا بفهمی 8-}

بازی باید مثل Tearaway باشه

نمیگم همه ولی نصف اون کساییکه با سبک JRPG حال میکنن عاشق انیمه هم هستن و باهاش ارتباط برقرار میکنن.
اگه با فرهنگ ژاپن و سبک RPG ارتباط برقرار کنی و یه مقدار هم زبانت خوب باشه کاملا از این سبک لذت میبری.

آخرین ویرایش:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان . منم بعد از بازی Need For Speed Most Wanted عنوان خوبی روی ویتا ندیدم .
البته بازیهای رایگان هر ماه پلاس شاید یه مقدار امیدوار کننده باشه چون ممکنه بازیهای نسبتا خوب گذشته رو رایگان کنه .
وگرنه بازیهای ژاپنی که هر ماه میاد تو استور متاسفانه خیلی نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد .
البته نباید از قابلیت Remote Play گذشت . واقعا محشره .

ziba24

کاربر سایت
Jun 1, 2016
1
سلام دوستان . منم بعد از بازی Need For Speed Most Wanted عنوان خوبی روی ویتا ندیدم .
البته بازیهای رایگان هر ماه پلاس شاید یه مقدار امیدوار کننده باشه چون ممکنه بازیهای نسبتا خوب گذشته رو رایگان کنه .
وگرنه بازیهای ژاپنی که هر ماه میاد تو استور متاسفانه خیلی نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد .
البته نباید از قابلیت Remote Play گذشت . واقعا محشره .
عزیزم گذشت اون دوران شکوه ریموت پلی با ویتا
الان با برنامه ی پلی استیشن رو اندروید هم می تونی بازی رو ریموت کنی تازه هزینشم خیلی کمتره یک تبدیل otg و یک دسته

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...

کاملا راضیم...اون دوستانی که از بازی های موبایل دفاع میکنن اصلا نمیدونن پی اس ویتا چیه!!!!
کدوم بازیهای انحصاری ویتا روی موبایل هست؟!!!
شبکه بزرگی به اسم پی اس ان که بازی هارو آنلاین با دوستات میزنی و با ایجاد کردن پارتی میتونید با هم صحبت کنید بدونه کوچکترین مشکل... و یا استور ویتا با اون همه امکانات و هزاران هزار امکانات دیگه که از توانم خارجه بخام بنویسم...شما باید هزینه کنی دسته و کابل بگیری اونم باز مثله راحتیه کار با ویتا نیست...خیلیا با تاچ گوشی بازی میکنن کله صفحه موبایل جای انگشته!!!من موندم چهجوری صفحه رو میبینن...
حالا شما میاید با موبایل مقایسش میکنید؟؟؟ واقعا خنده داره :-w

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام...

کاملا راضیم...اون دوستانی که از بازی های موبایل دفاع میکنن اصلا نمیدونن پی اس ویتا چیه!!!!
کدوم بازیهای انحصاری ویتا روی موبایل هست؟!!!
شبکه بزرگی به اسم پی اس ان که بازی هارو آنلاین با دوستات میزنی و با ایجاد کردن پارتی میتونید با هم صحبت کنید بدونه کوچکترین مشکل... و یا استور ویتا با اون همه امکانات و هزاران هزار امکانات دیگه که از توانم خارجه بخام بنویسم...شما باید هزینه کنی دسته و کابل بگیری اونم باز مثله راحتیه کار با ویتا نیست...خیلیا با تاچ گوشی بازی میکنن کله صفحه موبایل جای انگشته!!!من موندم چهجوری صفحه رو میبینن...
حالا شما میاید با موبایل مقایسش میکنید؟؟؟ واقعا خنده داره :-w
کنسول برای بازی ساخته شده و موبایل کارش چیز دیگست. مقایسه ی این دوتا کاملا اشتباهه. درسته برای موبایل بازی های زیادی عرضه میشه ولی هیچوقت نمیتونه با کنسول های دستی رقابت کنه. گیمر واقعی هیچوقت کنسول رو ول نمیکنه بره سراغ بازی های موبایلی.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کنسول برای بازی ساخته شده و موبایل کارش چیز دیگست. مقایسه ی این دوتا کاملا اشتباهه. درسته برای موبایل بازی های زیادی عرضه میشه ولی هیچوقت نمیتونه با کنسول های دستی رقابت کنه. گیمر واقعی هیچوقت کنسول رو ول نمیکنه بره سراغ بازی های موبایلی.
احسنت منم حرفم مثل حرف شماست منم هیچ وقت کنسول دستی رو با هیچ کدام مقایسه نمی کنم و باهاش حال میکنم این ویتا واقعا عالی عالیه

behzad_r

کاربر سایت
Jul 20, 2012
3
نام
بهزاد محمد رحیمی
سلام رفقا
من خیلی خیلی خیلی خیلی از خریدم راضی هستم و به نظرم بهترین کنسول دستی تولید شده اس
فقط یه مشکلی هست که باعث نارضایتی کاربرها میشه:
کم بودن بازی های خوب و جدی (اینکه شرکت های بزرگ دیگه بازی برای ویتا نمیسازن)

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
من هنوز نخریدم اما کلیپ اجرا بازیاشو دیدم خیلی عالی بود
عجب گرافیکی , عجب قدرت سخت افزاری مثل ps3 بود
تا چند روز دیگه میخرم فقط نیاز به کمک یه دسوتی برای خریدارم

چه بازیاشو بازی کنم بهتره؟ اول چه بازی روش تجربه کنم بهتره

یه جایی آگهی دیم زده هر بازی ویتا 20 هزار تومن میگیره میریزه روی دستگاه
فروش بازی ps vita دسته کنسول، بازی‌ ویدئویی و آنلاین - خرید فروش آگهی ارایه

این چجوریه؟ واقعیه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من هنوز نخریدم اما کلیپ اجرا بازیاشو دیدم خیلی عالی بود
عجب گرافیکی , عجب قدرت سخت افزاری مثل ps3 بود
تا چند روز دیگه میخرم فقط نیاز به کمک یه دسوتی برای خریدارم

چه بازیاشو بازی کنم بهتره؟ اول چه بازی روش تجربه کنم بهتره

یه جایی آگهی دیم زده هر بازی ویتا 20 هزار تومن میگیره میریزه روی دستگاه
فروش بازی ps vita دسته کنسول، بازی‌ ویدئویی و آنلاین - خرید فروش آگهی ارایه

این چجوریه؟ واقعیه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
اون ها که اکانتی هستن و نظر خودتونه که قبول کنین یا نه اما بهترین بازیهایی که من کردم(تقریبا همه AAAهاش) به ترتیب:
GoW Collection (کلا رو ویتا خیلی حال داد)
Killzone mercenay
Ninja Gaiden
Hotline Miami (اینم رو ویتا خیلی خوبه)
Uncharted Golden Abyss (بیشتر گرافیکش خوبه، اما در سطح سری هست)
بازیهای خوب بازم داره.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اون ها که اکانتی هستن و نظر خودتونه که قبول کنین یا نه اما بهترین بازیهایی که من کردم(تقریبا همه AAAهاش) به ترتیب:
GoW Collection (کلا رو ویتا خیلی حال داد)
Killzone mercenay
Ninja Gaiden
Hotline Miami (اینم رو ویتا خیلی خوبه)
Uncharted Golden Abyss (بیشتر گرافیکش خوبه، اما در سطح سری هست)
بازیهای خوب بازم داره.

مرسی بزرگوار
خوب کنسول psvita wifi سری 2016 قیمت کردم 650 هزار گفتن , مناسبه؟ از کجا بفهمم ریفر نیست؟
بازیا هایی که گفتید خیلی عالین

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
مرسی بزرگوار
خوب کنسول psvita wifi سری 2016 قیمت کردم 650 هزار گفتن , مناسبه؟ از کجا بفهمم ریفر نیست؟
بازیا هایی که گفتید خیلی عالین
والا ریفر بودنش رو گفتم من خیلی وارد نیستم اما رو جعبش معمولا میزنه. درضمن من اگر جای شما بودم یه ۵۰ تومن روش میزاشتم با گارانتی معتبر میگرفتم.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
والا ریفر بودنش رو گفتم من خیلی وارد نیستم اما رو جعبش معمولا میزنه. درضمن من اگر جای شما بودم یه ۵۰ تومن روش میزاشتم با گارانتی معتبر میگرفتم.

بعضی از فروشندگان دستگاه دست دوم تمیز بر میدارن جعبه چاپ میکنن به اسم آکبند میفروشن , اینم به ریفر معروفه
تمام xbox 360 ها - ps2 ها و ..... آکبند بازار در اصل همینطورین
میخوام وقتی پول کنسول آکبند میدم واقعا آکبند دستم برسه
خود کنسول 650 هزار + 50 هزار گارانتی + یه رم 16 گیگ 150 هزار = 850 هزار

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بعضی از فروشندگان دستگاه دست دوم تمیز بر میدارن جعبه چاپ میکنن به اسم آکبند میفروشن , اینم به ریفر معروفه
تمام xbox 360 ها - ps2 ها و ..... آکبند بازار در اصل همینطورین
میخوام وقتی پول کنسول آکبند میدم واقعا آکبند دستم برسه
خود کنسول 650 هزار + 50 هزار گارانتی + یه رم 16 گیگ 150 هزار = 850 هزار
من اون موقع که میخواستم بخرم همین حدودها حساب کردم، اما الان که نگاه میکنم میبینم بالای 2 تومن خرج کردم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من از تقریبا 5 ماه بعد لانچ ویتا خریدم. بجرات میتونم بگم عالی بوده. خیلیا شاید از نبود بازیهای پرخرج روی ویتا ناراحت باشن. ولی اگر به بازیای ژاپنی یا یه مقدار عجیب غریب علاقه داشته باشین ویتا بهترین کنسول زندگیتون میشه. کلا ضرب المثلی هست که میگه آدمای زیادی نیستن که ویتا دارن ولی اونایی که دارن عاشقشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر