از خريد PSVITA خود راضي هستيد؟؟؟

از خريد PSVITA راضي هستيد؟؟؟

• بله

رای‌ها: 83 45.6%
  • خير

رای‌ها: 54 29.7%
  • هم آره هم نه

رای‌ها: 45 24.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    182

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
منم راضی هستم بازی های نسبتا خوبی داره اما گران
به نظر من باید یه فکر اساسی واسش کنه و یه تغییرات کلی ایجاد کنه

اول اینکه یکسری بازیهایی که نسخه موبایلیشون موجود هستش رو به ویتا بیاره و البته با قیمت یکسان با مارکت اندروید یا ios چون قیمت اونایی که اورده واقعا بالاست

دوم بازی ها و برنامه هایی رو که بصورت رایگان روی نسخه های موبایلی وجود دارن رو به ویتا بیاره تا مشکل کمبود free apps حل بشه

سوم روی بازی های سبک 2D یا بازی هایی با گرافیک انیمیشنی مانور بیشتری بده مثل CounterSpy یا Guacamelee یا ریمن و حتی بازی شنک و امثال این بازی ها که بشدت لذت بخش هستن روی کنسولهای پرتابل مخصوصا با قابلیت های ویتا

چهارم سرمایه گذاری و ساخت بازی هایی که بتوان بصورت شبکه بین ps vita-ps3-ps4 بازی کرد مثل بازیهای HELLDIVERS یا MORTAL KOMBAT

به نظر من اگر این 4 مورد رو تو برنامه هاشون قرار بدن ps vita از این حالت کم محبوبیتی خارج میشه و کم کم جاشو باز میکنه بین گیمر ها
:)

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
حقیقتی که الان وجود داره در رابطه با این کنسول قدرتمند سونی (سونی همیشه کنسول هاش قدرتمند بوده :D) در اوایل ورودش به بازار وضعیت خیلی خوبی داشت خیلی ها از جمله خودم واقعا شگفت زده شده بودن بازی های زیبایی معرفی شد واقعا لذت بخش بود که با کنسول دستی آنچارتد اونم با یه گرافیک خیلی خوب تجربه کنیم اما متاسفانه این کنسول حتی به گرد پای DS هم نتونست برسه فقط و فقط سر اینکه اصلا بازی ای نیومد براش! طوری شد که این کنسول تموم شدست عمرش فقط یک سال بود من مجبور شدم بفروشم متاسفانه کارایی خیلی کمی داشت طوری نبود که بتونم جای تبلت ازش استفاده کنم
دلتون رو صابون نزنید ۴ تا بازی indie و Arcade اصلا در حد این کنسول نیست حالا هرکی لذت ببره اینا بازی های موبایل نه سیستم قدرتمند ویتا
کنسول های خانگی هم همینن. اگر سازنده ها ساپورت نکنن بازی ای نسازن PS4 اون موقع به چه دردی میخوره؟ هیچی باید بمونه خاک بخوابه روش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
منم راضی هستم بازی های نسبتا خوبی داره اما گران
به نظر من باید یه فکر اساسی واسش کنه و یه تغییرات کلی ایجاد کنه

اول اینکه یکسری بازیهایی که نسخه موبایلیشون موجود هستش رو به ویتا بیاره و البته با قیمت یکسان با مارکت اندروید یا ios چون قیمت اونایی که اورده واقعا بالاست

دوم بازی ها و برنامه هایی رو که بصورت رایگان روی نسخه های موبایلی وجود دارن رو به ویتا بیاره تا مشکل کمبود free apps حل بشه

سوم روی بازی های سبک 2D یا بازی هایی با گرافیک انیمیشنی مانور بیشتری بده مثل CounterSpy یا Guacamelee یا ریمن و حتی بازی شنک و امثال این بازی ها که بشدت لذت بخش هستن روی کنسولهای پرتابل مخصوصا با قابلیت های ویتا

چهارم سرمایه گذاری و ساخت بازی هایی که بتوان بصورت شبکه بین ps vita-ps3-ps4 بازی کرد مثل بازیهای HELLDIVERS یا MORTAL KOMBAT

به نظر من اگر این 4 مورد رو تو برنامه هاشون قرار بدن ps vita از این حالت کم محبوبیتی خارج میشه و کم کم جاشو باز میکنه بین گیمر ها
:)
حق با کا آبادانه :)
کاملا موافقم 100%
والله من که از خریدش 80% راضی هستم
و کلا از کنسول برای بازی کردن بصورت ریموت استفاده میکنم ( ریموت پلی با PS4) که خیلی خوب جواب میده
وگرنه بازی هاش خیلی گرون هستند و زیاد هم روشون کار نمیکنند
کاش بازی های مثل ریمن بیشتری براش ساخته بشند
در کل نظرات امید کاملا صحیح و کامل هستش :)

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من که ندارم و نخریدم که نظر بدم
اما گیم پلی real time چنتا بازیشو تو سایت یوتیوب دیدم خیلی خوب بودن بازیاش
پول مول کافی برای خرید ویتا + لوازم مورد نیازش نداریم

اگر playstation tv ریجن 1 این فروشگاه dc بیاره اگر همون قیمت 245 هزار تومان بده حتما میخرم
ریجن 2 تو پکش کد دانلود 3 تا بازی ایندی رو داره که یکی از بازی ها worms ه
ریجن 1 بجت کد دانلود یه مموری کارت 8 گیگ داره
میمونه فقط 1 دسته ps3 خریدن که اونم میشه با 35 هزار کپی خوب و آکبندشو خرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر