Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
دوستان من قبلا بازی رو نسخه Gold Edition تموم کردم. الان میخوام دوباره دان کنم. نسخه کورپک مشکلی نداره؟ Dead Kings روش نصب میشه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان من قبلا بازی رو نسخه Gold Edition تموم کردم. الان میخوام دوباره دان کنم. نسخه کورپک مشکلی نداره؟ Dead Kings روش نصب میشه؟
فک نکنم فرقی بکنه ولی نسخه ریلودد دانلود کنی بهتره . از بقیه نسخه ها اسم و رسم دار تره

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
اقا من دارم برای آزاد کردن اون لباس تو اون زیر زمینه کل این نوستراداموس ها رو پیدا میکنم،امروز بعد 5 ساعت رسیدم به اخرینش ک اسمش picse هسته حالا آخرین نمادش رو ک پیدا میکنم اون گزینه نمیاد ک بزنم دایره و کامل بشه :| از ظهر تا الان داذم ب خودم یوبی فحش میدم،بازی کلش باگه آشغال ترین assassin ک بازی کردم تا حالا یعنی باگه با یکم بازی،حالا کسی میدونه من چکار کنم؟فقط همین یدونه مونده!

Sent from my HTC One max using Tapatalk

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان من بازی رو گرفتم و 2 درصد از خط داستانی بازی رو رفتم....اما نتونستم سر دربیارم که چجوری باید وارد محیط آنلاین بازی بشم....میشه یکی راهنمایی کنه که چجوری باید آنلاین بازی کنم؟
باید بری جلوتر تا زمانی که لباس اساسین رو به تنت ببینی
اون موقع یه سری مراحل روی نقشه برات باز میشه که Co-op هستن

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان فن البته خودمم فن اساسین هستم
بعد از مدت ها این بازی رو خریدم
از این کار پشیمون نشدم
بازی بسیار زیبا و با اپدیت ها مشکلاتش رفع شده
هوش مصنوعی خوب بود بد هم نبود ولی مشکلاتش رو داشت
اهنگ سازی بازی بسیار میخواست شبیه شماره دوم بازی باشه زمان ایتالیا و اتزیو
از نظر داستان بگم خیلی میخواست باعث موفقیت مثه شماره دوم بشه خیلی
داستان به طور کلی فقط جا به جایی شخصیت بود و مرگ افراد دیگه و اینو بگم خدا لعنت کنه کسی که بازی رو خراب کرد خیلی پتانسیل بالای داشت:rage::rage:
اسلحه ها خیلی متنوع
لباس ها خیلی متنوع
ماموریت های متنوع
ماموریت های زیاد
رفتن به زمان های بعد
در کل بگم این عنوان یکی از بهترین بازیای سری اساسین بود
اگه بخوام شماره بندی کنم:
1-Assassins Creed II
2- Brotherhood
3-unity
4-black flag
5-sundicate
6-نسخه سه
7-نسخه یک
8-revulations
بر خریدش درنگ نکنید

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
داستان به طور کلی فقط جا به جایی شخصیت بود و مرگ افراد دیگه و اینو بگم خدا لعنت کنه کسی که بازی رو خراب کرد خیلی پتانسیل بالای داشت:rage::rage:

بله متأسفانه یکسری اشتباهات و باگ ها باعث شد این بازی به چیزی که هدفش بود نرسه، بعضی باگ هاش اصلن قابل چشم پوشی نبود! مثلن یک باگ مسخره ای که رفع نشد تا آخر ، پاک شدن سیو بازی درصورت وصل نبودن اینترنت در هنگام شروع بازی پس از نصب dlc رایگان dead kings (که یوبی برای دلجویی رایگان کرده بود) هست! -برای بعضی ها پیش اومد
بنظرم خود سازنده ها هم تحت فشار یوبی بودن تا سر موقع بازی رو تحویل بدن و بالأخره تجربه ی اول در نسل جدید بود و باعث مشکلات شد (منظور تجربه ی کامل هست وگرنه بلک فلگ هم اومده برای ps4)
اگه یوبی اصرار به عرضه ی سالانه نداشت در اون موقع و بازی با تأخیر عرضه میشد شاید مشکلات در این سطح و اندازه هم ایجاد نمی شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
ی
بله متأسفانه یکسری اشتباهات و باگ ها باعث شد این بازی به چیزی که هدفش بود نرسه، بعضی باگ هاش اصلن قابل چشم پوشی نبود! مثلن یک باگ مسخره ای که رفع نشد تا آخر ، پاک شدن سیو بازی درصورت وصل نبودن اینترنت در هنگام شروع بازی پس از نصب dlc رایگان dead kings (که یوبی برای دلجویی رایگان کرده بود) هست! -برای بعضی ها پیش اومد
بنظرم خود سازنده ها هم تحت فشار یوبی بودن تا سر موقع بازی رو تحویل بدن و بالأخره تجربه ی اول در نسل جدید بود و باعث مشکلات شد (منظور تجربه ی کامل هست وگرنه بلک فلگ هم اومده برای ps4)
اگه یوبی اصرار به عرضه ی سالانه نداشت در اون موقع و بازی با تأخیر عرضه میشد شاید مشکلات در این سطح و اندازه هم ایجاد نمی شد

دقیقا خیلی بعد از پایان بازی منو ناراحت کرد این مشکلاتش
خداکنه نسخه بعدی که سال بعد میاد موفق باشه مثلا مصر باشه یا ایران و هخامنشی اووووف یا ایتالیا دوره گلادیاتور ها و ژاپن و سامورایی
اگ اینا باشن عالین
معمولا این بازی باید زمانایی و کشور هایی در حریان باشه که تاریخ درست حسابی دارن
انگلیس مثلا چی داشت؟بازیش قشنگ بود در کل ولی ارزش نداشت تو انگلیس

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ی

دقیقا خیلی بعد از پایان بازی منو ناراحت کرد این مشکلاتش
خداکنه نسخه بعدی که سال بعد میاد موفق باشه مثلا مصر باشه یا ایران و هخامنشی اووووف یا ایتالیا دوره گلادیاتور ها و ژاپن و سامورایی
اگ اینا باشن عالین
معمولا این بازی باید زمانایی و کشور هایی در حریان باشه که تاریخ درست حسابی دارن
انگلیس مثلا چی داشت؟بازیش قشنگ بود در کل ولی ارزش نداشت تو انگلیس

ایران رو که نمی سازن چون مؤفق نمیشه
به احتمال زیاد مصر هست ولی هنوز هیچ چیز دقیق معلوم نیست، انگلیس هم چیز جالبی بود در مجموع چون انقلاب صنعتی رو که واقعه ی مهمی در تاریخ بشر هست به تصویر کشیدن

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
ایران رو که نمی سازن چون مؤفق نمیشه
به احتمال زیاد مصر هست ولی هنوز هیچ چیز دقیق معلوم نیست، انگلیس هم چیز جالبی بود در مجموع چون انقلاب صنعتی رو که واقعه ی مهمی در تاریخ بشر هست به تصویر کشیدن

چرا موفق نمیشه>؟؟؟
هخامنشی یا عباسی یا نادرشاه یا زمان حمله مغول
اگ نسخه دوم رو بازی کردی حتی مجسمه داریوش دوم ساخته بودن جزو اولین اساسین ها بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چرا موفق نمیشه>؟؟؟
اگ نسخه دوم رو بازی کردی حتی مجسمه داریوش دوم ساخته بودن جزو اولین اساسین ها بود
اشتباه متوجه شدید:D
البته این که در مورد زمان هخامنشیان بوده درسته! ولی :
The Templars were active in the Achaemenid Empire, helping King Darius I overthrow the imposter Gaumata,[1]and then aided his son Xerxes I in his invasion of Greece in 480 BCE.[2] A Persian Assassin named Darius killed Xerxes in 465 BCE, which also marked the first recorded use of the Hidden Blade.[3]
در اصل هخامنشیان با تمپلارها بودن! و شخصی به نام داریوش(پادشاه و ... هم نبوده! :D) خشایارشا رو کشته! اونی که مجسمه ـش بود،این داریوش بوده:D

با توجه به شایعات قویی که میگن نسخه ی بعدی توی مصره،فعلا باید بی خیال فکر کردن به ایران بشیم:D (اینا میخواستن بازی ایرانی بسازن،همون POP خودشون رو ادامه میدادن:-" )
و ... الان که متن بالا رو خوندم، این نکته وجود داره که شاید توی مصر هیدن بلید نداشته باشیم:| چون توی شایعات اومده بود میخوان انقدر زمان داستان بره عقب،که بحث تاریخی و اینا نباشه و دستشون برای داستان باز باشه! (البته عمرا هیدن بلید نباشه! یه جوری ماست مالی میکنند قضیه رو:-" )

• Like

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
چرا موفق نمیشه>؟؟؟

راستش موقعی که AC 2 رو بازی می کردم خیلی به جزئیات این چنینی دقت نکردم و همون طور که دوستان اشاره کردن و در توضیحات AC syndicate هم دیدم حکومت هخامنشیان در طرفدار تمپلار ها بودن {البته اگه ریشه ی تمپلار ها و اساسین ها رو به دوران جنگ صلیبی و معبد سلیمان و... بدونیم، اصلن نمیشه همچین مسأله ای رو در تاریخ های قدیمی تر از اون موقع توجیه کرد ! ولی خب یوبی هست دیگه اگه بخواد در مریخ هم جنگ تمپلار و اساسین میسازه! }
مؤفق نمیشه چون بخش بزرگ گیمر های جهان از بردن بازی به ایران استقبال نمی کنن (به دلایل مشخص)
بعد اگه ساخته بشه نقش اول بازی باید بره سربازان و سرداران هخامنشی رو ترور کنه و بکشه و از اونجایی تعصب روی ایران باستان بین مردم شدید شده و رشد کرده، ملت همیشه در صحنه میرن یوبی رو به فحش می کشن ! :|
خب معلومه همچین کاری نمی کنه وقتی هیچ استقبالی ازش وجود نداره

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون

در اصل هخامنشیان با تمپلارها بودن! و شخصی به نام داریوش(پادشاه و ... هم نبوده! :D) خشایارشا رو کشته! اونی که مجسمه ـش بود،این داریوش بوده:D

با توجه به شایعات قویی که میگن نسخه ی بعدی توی مصره،فعلا باید بی خیال فکر کردن به ایران بشیم:D (اینا میخواستن بازی ایرانی بسازن،همون POP خودشون رو ادامه میدادن:-" )
و ... الان که متن بالا رو خوندم، این نکته وجود داره که شاید توی مصر هیدن بلید نداشته باشیم:| چون توی شایعات اومده بود میخوان انقدر زمان داستان بره عقب،که بحث تاریخی و اینا نباشه و دستشون برای داستان باز باشه! (البته عمرا هیدن بلید نباشه! یه جوری ماست مالی میکنند قضیه رو:-" )
ای شانس چه بد
ولی من استقبال میکنم
فک کن لباس ایرانی تنت باشه مردم حجاب داشته باشن اتشکده باشه تخت جمشید باشه سربازان هخامنشی باشه چه خفن میشه

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون

نگو چه بد بوده
ولی من استقبال میکردم خیلی حال میداده ایران رو میدیم با اسب و اوف شکار حیوانات و تخت جمشید و جنگ هاش اوووف

• Like

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ای شانس چه بد
ولی من استقبال میکنم
فک کن لباس ایرانی تنت باشه مردم حجاب داشته باشن اتشکده باشه تخت جمشید باشه سربازان هخامنشی باشه چه خفن میشه

حجاب اون زمان ؟!

نگو چه بد بوده
ولی من استقبال میکردم خیلی حال میداده ایران رو میدیم با اسب و اوف شکار حیوانات و تخت جمشید و جنگ هاش اوووف

یه کاری هم میشه کرد به یوبی بگیم مثل روگ بسازن! یعنی تمپلار ها مثبت باشن اون وقت میتونی نقش نیروهای هخامنشی رو داشته باشی تو بازی :| :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر