Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
سلام آقا دانیال

حدودا چقدر فکر میکنی زمان ببره 150 بتل PVE رو برد؟ بعد درجه سختیش مهم نیست؟ هر درجه سختی باشه قبوله؟
سلام مهدی جان
والا سری میشه رفت ..
لولش مهم نی ..
میتونی لول 2 بری رو حالت آسون سریع بگیری تموم شه :D
تو سایت روش فارم داده !
گفته لول 3 AFV برداری بعد راش کنی تو بیس کپ کنی بری بعدی !
لول
-------------------------------
PVE رو حالت سخت تو سطح 8-9 یجورایی بازی بدترین حالتش 10-12 دقیقه طول میکشه ..
اما Easy رو سطح 2-3 میتونی زیر 3 دقیقه هم تموم کنی !

آخرین ویرایش:

rezausa2010

کاربر سایت
Jun 27, 2012
67
دوستان من از wot میام این چند وقته arty اعصابمو داغون کرده چند تا سوال داشتم
من فعلا تانک گلدی قصد ندارم بگیرم و پرمیوم . آیا واقعا میشه بازی کرد یا مثل wot هست؟ ( چون از نظر من wot بدون پرمیوم و گلدی نمیشه !)
کلا اینایی که اومدن راضین ؟ ارزش داره؟
با تشکر

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
من خیلی وقت میشه اینو بازی نکردم، ولی به نظرم هنوز قابل رقابت با WoT نیست، بتل های PvP کلا کمپفست هستن، بتل های PvE هم خیلی زود خسته کننده میشن، بازم میگم بازی بدی نیست، ولی بازم به پای WoT نمیرسه، از لحاظ گیمپلی، افکت های گرافیکی، فیزیک و افکت های صوتی هنوز خیلی جا داره تا به حد WoT برسه.

• Like
Reactions: mustang2

rezausa2010

کاربر سایت
Jun 27, 2012
67
من خیلی وقت میشه اینو بازی نکردم، ولی به نظرم هنوز قابل رقابت با WoT نیست، بتل های PvP کلا کمپفست هستن، بتل های PvE هم خیلی زود خسته کننده میشن، بازم میگم بازی بدی نیست، ولی بازم به پای WoT نمیرسه، از لحاظ گیمپلی، افکت های گرافیکی، فیزیک و افکت های صوتی هنوز خیلی جا داره تا به حد WoT برسه.
امروز دانلود کردم . کاملا تایید میکنم حرفاتو pvp اصلا اونجوری که انتظار داشتم نیست . 10 20تا بتل زدم خسته شدم حقیقتش . جوری که دیگه دلم نمیخواد بازی کنم . بنظر منم هنوز مونده تا بتونه به پای wot برسه

• Like
Reactions: Pattoneer

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
امروز آپدیت 0.18 اومد ...
بازی تغییرات زیادی کرده که میتونم به گاراژ جدید با قابلیت انتخاب تانک (حتی اونایی که اصلا خطشو نرفتین یا نخریدین) و Test Drive کزدنشه ..
به این صورت که شما میتونید هر تانکیو دوست دارید یه دوری باهاش بزنید تا ببینید اصلا ازش خوشتون میاد یا نه !

مد جدید بازی به نام Global Operation که خیلی الان روش تمرکز شده و در آینده به تنوع و تعداد مپ هاشم افزوده میشه
مهمتر اینکه فیزیک تانکهای دارای چرخ بهبود پیدا کرده تا دیگه اون سر خوردن های مسخره وجود نداشته باشه (گرچه جای بهبود بسیار هنوز هست)
تغییر فیزیک موشک ها
و ...
توضیحات کامل تغییراتو میتونید در اینجا ببینیند :
Introducing Update 0.18

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
آپدیت 19 بعد ماهها انتظار اومد !
حقیقتش اونقدر که خبر در موردش خوندم و شنیدم توسط خود سازنده ها و انتظااتم بالا رفت ظاهر نشده اما بهوبد ها و در برخی جهات آسان شدن (کمی WOT ی شدن ) در بر داشته.
مثلا دیگه MBT ها مانور قبل ندارن (البته هنوزم تند و تیز هستند!)
یا MBT ها دارای نقاط ضعف بیشتری شدن (مثلا جلو - پایین اونها در سطح 7 به بالا که عملا قابل پن نبودند)
یا دیگه خبری از باف دقت بیشتر و ریلود نیست .. حتی مکانیزم موشک هم تغییر کرده تا دیگه موشک زدن و خوردن بشه یکی از تهدید های اصلی بازی ..
اضافه شدن مد Skirmish به بازی برای مواقعی که پلیر کم هست و میاد تعداد پلیر های کم و در مقابل هم در مپ های کوچکتر از مد معمولی PVP قرار میده.
تغییر مکانیزم گلوله ها و حذف یا اضافه کردن یکی دو نوع جدید (نگران نباشید هیچوقت گلوله پرمیوم نخواهد اومد)
تغییرات زیادی هست که بهتره از خود سایت سازنده مطلعه کنید .
البته این آپیت هنوز باگهایی داره که باعث شده گاها حتی تعادل بازی بهم بخوره ..
آپدیت 20 هم که چند روز دیگه میاد (تو روسیه لانچ شده) دنباله تغییرات زیاد بازی هست
تغییراتی مثل اضافه شدن تانکهای جدید دیگه - مپ جدید - تغییر ظاهر گاراژ و ...
-------------
هنوز خبری از تغییرات گرافیکی (بهینه کردن - زیبا سازی - افکت و .. ) نیست. یا حتی افکت های صتی هم مشکل درند یا گاها معمولی هستند که برای کسانی که این بازیو میکنند فعلا مهم نیستند !!
مهم بهبود مکانیک بازی و فیزیکشه تا تجربه یه جنگ مدرن برا شخص کسب بشه ..
یچنتا ویدیو از بازی گرفتم که پس از رضایت از هم پلاتونیم که باهاش بازی میکردم در اینجا قرار میدم ..

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا واقعا بازی مصنوعی و مزخرفه!!! World Of Tank با وجود اینکه کمی آرکید شده تا بایزبازان بیشتری و جذب کنه، اما از واقع گرایی و فیزیک به مراتب بهتری برخورداره! اما Armored Warfare رو که دانلود کردم، کلا پشیمون شدم!!! یه بازی کاملا بی روح! مصنوعی! کسل کننده! رنگ بندی و طراحی محیط کاملا خشک و مصنوعی!!! نور پردازی افتضاح و فیزیک واقعا پر ایراد تانک های بازی و HUD رو مخ!!!! 33 گیگ دانلود کردیم واسه این!؟!؟؟!

امیدوارم قبل از اینکه World Of Tank رو با موتور گرافیکی کرای انجین مجددا نوسازی کنن! سازنده های Armored Warfare یه فکری به حال بزیشون کنن که خیلی بد فرمه!!!!! فعلا که Armored Warfare رو از روی سیستم حذف نمیکنم تا ببینیم بعدا بهتر میشه یا نه!! تازه خوبه بازی از پایه HD هست!

Parse hashemi

کاربر سایت
Aug 27, 2017
1
سلام دوستان یکی به من کمک کنه من repair kit فعال میشه و تو بازی اجرا میشه اما first aid kit و medical kit فال نمیشه با اینکه میخرم و تیک خورده باز هر کاری میکنم تو بازی اکتیو و فعال نمیشه در صورتی که ریپر کیت رو با زدن کلید عدد ۴ چهار فعال میشه ولی اون دوتای دیگه نه نمیدونم باید چیکار کنم، یکی کمک کنه، ممنون از لطفتون

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
آپدیت 0.22 چند روزه لانچ شده
میشه گفت با وجود چند باگ خنده دار که تا حالا با بچه ها کشف کردیم بازی بهبود چشمگیری داشته ..
بخصوص با دولوپرهای جدید بازی جون تازه ای گرفته و تغییرات در هر آپدیت بسیار زیاد و بهتر هستند.
کمی هم گرافیک تانکها بهتر شده و به HD بودن بیشتر نزدیک شده اما جای کار زیاد داره.
مپ جدید تغییرات در کلاس ها و تانکهای جدید و حتی تغییر از پایه کماندر های بازی در این آپدیت دیده میشه.
البته هنوز بازی به پای WOT در برخی جهات نمیرسه اما بنظر من بعد تغییرات چند ماه اخیر امید زیادی به بهبود عالی و نجومی میشه.
در لینک زیر تغییرات کل آپدیت اخیر را میشه دید:
Introducing Update 0.22 "Art of War"
-------------------
این هم ویدیو جدید با یکی از تانکهای جدید در مپ جدید چین بازی که گرافیکی بسیار بهتر و روانتر از دیگر مپ های بازی دارا میباشد:
مپ جدید (چین) Armored Warfare

Tanki_Hit

کاربر سایت
Dec 3, 2016
103
سلام من بعد از چند سال دوباره این بازی رو نصب کردم اگه کسی میاد باهم پلی کنیم بگه ایدی من توی بازی M1abrams2018
ایدی تلگرامم :alireza1194@
هنوز بازی خیلی کار داره من با اینکه رم 4 دارم ولی هنوز واسه حرکت لنگ داره بازی بعد لودش خیلی زیاده و طولانی پلیر هم که اصلا هنوز نداره زیاد جالب نیس هنوز

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر