شایعه :Infinite Warfare عنوان Call of Duty جدید خواهد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
طبق عکسی که یکی از کاربران Reddit از کارت مربوط به یکی از خرده فروشی های امریکا که احتمالا جهت پیش خرید بازی میباشد ارسال کرده است عنوان Call of Duty جدید Infinite Warfare خواهد بود . این عکس همچنین خبر از نسخه Remaster شده Call of Duty Modern Warfare که برای نسخه ی Legacy Edition بازی در نظر گرفته شده است میدهد . همچنین در این عکس تاریخ انتشار بازی چهارم نوامبر ذکر شده است .

3054561-3015580016-14617.jpg

چندی پیش هم نام Infinite Warfare در شبکه PSN توسط یکی از کاربر های Reddit پیدا شده بود

3054140-cod1.jpg

منابع :

Call of Duty: Infinite Warfare Includes Modern Warfare Remaster, Box Art Leak Reveals

Next Call of Duty's Name Leaks on PlayStation Store

آخرین ویرایش:

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
من فکر میکردم فقط این منم که از cod دلسرد شدم, ولی الان میبینم خیلیا درد منو دارن
از وقتی کد رفت به آینده و تخیلی کردن کل عناصر بازی دیگه ازش دلسرد شدم, سبک بازی کاملا چایلدیش رو به تینیجر شده
اگه بازی رئال تر بشه (یه چیزیی تو مایه های جنگ جهانی) یا حتی یه ریمستر خوب از شاهکارهای سابقش بده بشدت ازش استقبال میکنم

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
گوست از نظر فروش خوب نبود
گوست به گفته ی یکی از اعضای استدیوی sledgehammer یک موفقیت تجاری بود (توی اون تیزر تبلیغاتی طرف میگفت با این حال که یک موفقیت تجاری بود ولی طرفدار ها رو راضی نکرد!!)
لینک های دو سال پیشه حال ندارم بشینم بگردم برا منبع:D
تنها نکته ی جالب این خبر بازگشت mw ها هستن وگرنه کد که...:)
یه نکته ای هم که هست اینه که مشکل کد رفتن به آینده نیست همین طور که وضعیت cod ghost رو دیدید
مشکل از mw2 به بعد شروع شد
به این استدیو iw (بعد از mw2 ) امیدی نیست الکی دلتون رو خوش نکنید دوتا بازی ساخته یکی بدترین نسخه ی mw بود یکی دیگه هم بد ترین cod نسل 8(یا به عبارتی بد ترین کد تاریخ:D )
خیلی سخته رکورد خودش رو بزنه و یه بدترین دیگه بسازه ولی من هنوز امید وارم که بتونه این کار خطیر رو انجام بده:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lord Odin

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
خوشحالم بگم بعد گوست هیچ کدومو بازی نکردم البته bo2 هم بازی نکردم چون در مقابل قسمت اول افتضاحی بیش نبود
البته همشونم نسخه کرکی دارم نصب کردمم :|
خالا آینده رفتن دیگه مشکلی نبود تا اینکه اینا گندشو دراوردن
از طرفی دیگه بازی هاش اونقد مشکل داره و سخت افزار قوی میخواد ک با هیچ منطقی نمیشه حساب کرد چطوری اینطور شد
سری MW با سیستم زغالی اجرا میشد یهو بعدش همشون رفتن گرافیک 4 گیگ و ...
بهرحال من ک بازیش نمیکنم ولی مسلما فروش میکنه نمیدونم چرا

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازي باز هم درباره جنگ با روبات ها و اينجور چيزهاست
توي همون تريلري كه ازش بيرون اومد ملت يه سري اطلاعات ازش در اوردن

حتي NUKETOWN هم توش بوده و يه سمبل و نشان توي تريلر نشون داده شد كه همين چند وقته يه پوستر با همين نشان توي مپ NUKETOWN BO3 اومده
احتمالش كمه با فضايي ها باشه و مي گن احتمال داره در ادامه BO3 باشه

يه دونه تيزر ديگه هم امروز ازش اومده كه من نديدم

@ اكتي جون ور فقا
(:|(:|(:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
یه تریلر off screen از بازی لیک شده که منو یاد Star Wars با تم واقعی (!) میندازه :D در کل به عنوان اولین نمایش چندان خوشم نیومد ولی منتظرم تو E3 گیم پلی زنده رو نشون بدن. BOIII اولین شماره تو سری هست که بازی نکردم، امیدوارم این یکی خوب باشه چون به Infinity Ward خیلی امید دارم :D اسم بازی و تاریخ عرضه هم همون چیزی هست که قبلا لیک شده بود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
خب Modern Warfare Remastered هم تایید شد (البته قبلش هم توی توئیتر تاییدش کرده بودن :D)، ولی گویا فقط به صورت دانلودی عرضه میشه. امیدوام قیمت مناسبی داشته باشه که بشه تهیه کرد، هم بخش تک نفره و هم بخش مولتی بازی واقعا شاهکار بود :D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
تریبلر رسمی بازی رسما حال هوای هیلو داره که با ادونس وارفیر مخلوط شده! گرافیکش هم با اینکه کیفیت فیلم یه مقدار برام پایین بود ولی تفاوتی با ادونس وارفیر نبود (حتی گرافیکش احساس کردم از BO3 هم پایین تره!) ولی خب هنوز نمی شه به صورت مطمئن از روی این کیفیتی که من دیدم درباره گرفیکش نظر داد!در کل این نسخه کلا نابوده!!!!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
من از mw3 دیگه cod نزدم آخرین cod های که منو راضی کرد 1/2 + mw1 بود الان نزدیک 8 ساله هیچ cod ی منو راضی نکرده خریت هم کردم پارسال bo3 خریدم
واقعا این cod های اخیر مثه لکه ننگی میمونه تو id کاربر
بزنن همون MW1 ریمستر کنند بهتره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
اصلاً خوشم نیومد از تریلر بازی. حالا باید منتظر اطلاعات و ویدئوهای بیشتر باشیم، ولی احتمالاً همچنان Black Ops II آخرین نسخه CoD باشه که بازیش کردم.
بروبچ هم که هر نسخه دارن جلوتر میرن و بعد از Modern Warfare و Advanced Warfare، حالا شاهد Infinite Warfare هستیم و احتمالاً نسخه بعدی میشه Galaxy Warfare و پای نژادهای فضایی هم وسط میاد! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر