بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سرعت دانلود بخاطر شلوغى و ترافيك BTS منطقتون اومده پايين ربطى به مقدار دانلود و اينا نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام کدام منطقه هستید؟
مودم 4g چه مدلی استفاده میکنید؟
آیا از nat3 پشتیبانی میکنه مودمتون؟

با سلام؛ پیروزی و سیدخندان هر دو را تست کردم و مشکلی نداشتم؛

دانگل وای فای LTE (وینگل) ZyXEL مدل WAH3604 استفاده می کنم که نسب به تمامی دانگل ها یک سرو گردن بالاتر است. دارای WiFi داخی باقابلیت اشتراک گذاری با 10 سیستم نیز می باشد.
بر روی گوشی آیفون 6s هم به صورت Hotspot تست و استفاده کردم. دانگل های هوواوی و ... هم داشتم ولی هیچکدام مثل این نیستند. تمایل داشتید یک مورد برای یکی از دوستان نیز تهیه کردم که متاسفانه نتوانستند استفاده کنند و از طریق امضا می توانید ببینید و ویژگی هایی که فرمودید هم دارد.

SMHF

کاربر سایت
Apr 23, 2016
16
با سلام؛ پیروزی و سیدخندان هر دو را تست کردم و مشکلی نداشتم؛

دانگل وای فای LTE (وینگل) ZyXEL مدل WAH3604 استفاده می کنم که نسب به تمامی دانگل ها یک سرو گردن بالاتر است. بر روی گوشی آیفون 6s هم به صورت Hotspot تست و استفاده کردم. دانگل های هوواوی و ... هم داشتم ولی هیچکدام مثل این نیستند. تمایل داشتید یک مورد برای یکی از دوستان نیز تهیه کردم که متاسفانه نتوانستند استفاده کنند و از طریق امضا می توانید ببینید و ویژگی هایی که فرمودید هم دارد.
مدلی که به صورت usb نباشه از همین برند سراغ ندارید؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
مدلی که به صورت usb نباشه از همین برند سراغ ندارید؟

با سلام؛ خیر.

بهترین مدل بازار همین مدل است در ضمن می توانید در صورت نیاز به شارژر، پاور بانک، تلویزیون و .... هم به عنوان تامین کنند برق دانگل متصل کنید. حتی به شارژر فندکی هم به راحتی متصل می شود.

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
:D استیم هم در حال آپدیت بازی است و نوسان سرعت به دلیل عدم پر کردن پهنای باند با IDM به دلیل داشتن پهنای باند برای برنامه های دیگر است.
1.png
این هم پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 در حال دانلود برای دوستانی که درخواست داشتند.

2.png

ویرایش :

در نهایت با یک بسته 3 ساعته حدود 46 گیگابایت ترافیک دریافتی داشتم ( تمامی موارد قرار داده شده برای دانلود )
happy.gif

3.png

SMHF

کاربر سایت
Apr 23, 2016
16
:D استیم هم در حال آپدیت بازی است و نوسان سرعت به دلیل عدم پر کردن پهنای باند با IDM به دلیل داشتن پهنای باند برای برنامه های دیگر است.
View attachment 59014
این هم پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 در حال دانلود برای دوستانی که درخواست داشتند.

View attachment 59015

ویرایش :

در نهایت با یک بسته 3 ساعته حدود 46 گیگابایت ترافیک دریافتی داشتم ( تمامی موارد قرار داده شده برای دانلود )
happy.gif

View attachment 59016

جالبه . من سمت شهرک غرب هستم ولی سرعت افت زیادی داره ولی با اسپید تست ۸ مگابیت دانلود میده ولی خیلی زور بزنه تو ۳ ساعت ۱۰-۱۵ گیگ دان کنه

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
تهران؛

پیروزی و سیدخندان تست کردم. شهرک غرب بلوار فرحزادی روبروی اریکه هم مشکلی نداشت. با دانگل البته وضعیت بهتر بود

SMHF

کاربر سایت
Apr 23, 2016
16
تهران؛

پیروزی و سیدخندان تست کردم. شهرک غرب بلوار فرحزادی روبروی اریکه هم مشکلی نداشت. با دانگل البته وضعیت بهتر بود

با این حساب شما سرعت دانلودت ۶-۷ مگ هست با IDM
جالبه ولی اینجا ماکسش ۱-۲ مگ سرعت میده

SMHF

کاربر سایت
Apr 23, 2016
16
نه با مودم TP-Link. خیلی عجیبه . سرعت من خیلی نوسان داره و کمتر به ۱ مگ حتی میرسه. درخواست پیگیری هم دادم ولی هنوز خبری نشده. الان سمت حسن سیف هستم و بازم همین مشکل هست. دوستان ظاهرا سرعت ها را کم کردن.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
یا بدبختی :D
ایرانسل طرح نامحدود هاشووز برداشت.
5 گیگ هفتگی و ماهانه 6-12ظهر هم برداشت :|
تو برنامه ایرانسل من که هنوز بسته ها موجود هستن:-? ولی انصافا ایرانسل تو این کارا سابقه داره و
و رو اعصابه بر خلاف همراه که به ندرت بسته هاشو حذف میکنه

ویرایش: خب الان تو سایت رسمی ایرانسل هم نگاه کردم بسته ها ی نا محدود حذف نشدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر