همه چیز درباره Windows 10

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
آقا آخرین آپدیت برای ویندوز رو چه طوری انجام بدم که بیلد آخری نصب بشه !
بیلد من خیلی قدیمیه !
هر هم روی گزینه ی Check for update میزنم میگه به آخرین ورژن آپدیته ! در صورتی که بیلد من 10240 هست !!!!

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
آقا آخرین آپدیت برای ویندوز رو چه طوری انجام بدم که بیلد آخری نصب بشه !
بیلد من خیلی قدیمیه !
هر هم روی گزینه ی Check for update میزنم میگه به آخرین ورژن آپدیته ! در صورتی که بیلد من 10240 هست !!!!
شما اخرین نسخه ی ویندوز رو دانلود کن بعد طبق این پست نصب کن.
لینک آخرین نسخه را براتون پ.خ کردم.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
بعد اینجوری نصب کنم چیزی که پاک نمیشه !؟
نه. کاملا تست شده هس این روش. پست های پوریا (fifa 10) هم در ادامه پستای من که با این روش نصب کرده می بینید.
مثل اینکه برا شما هم مثل بعضی ها از طریق آپدیت ویندوز این بیلد رو نشون نمیده اما اگرم نشون میداد خود بخش آپدیت ویندوز هم به همین شکل بیلد جدید رو نصب می کنه. تنها فرقش اینه که در اون حالت به جا اینکه فایل ISO دانلود شه فایل esd دانلود میشه که فشرده و حجمش کمتره و مراحل نصب هم خودکار انجام میشه. کلا پیشنهاد هم اینه که در آینده اگه باز هم بیلد جدید اومد به جا اینکه از بخش آپدیت، آپدیتش کنید iso رو از یه سایت معتبر دانلود کنید و به همین صورت نصب کنید. اینطوری به فایل iso همیشه دسترسی دارید و ازش استفاده های دیگه ای هم می تونید کنید.

• Like
Reactions: Saber

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
نه. کاملا تست شده هس این روش. پست های پوریا (fifa 10) هم در ادامه پستای من که با این روش نصب کرده می بینید.
مثل اینکه برا شما هم مثل بعضی ها از طریق آپدیت ویندوز این بیلد رو نشون نمیده اما اگرم نشون میداد خود بخش آپدیت ویندوز هم به همین شکل بیلد جدید رو نصب می کنه. تنها فرقش اینه که در اون حالت به جا اینکه فایل ISO دانلود شه فایل esd دانلود میشه که فشرده و حجمش کمتره و مراحل نصب هم خودکار انجام میشه. کلا پیشنهاد هم اینه که در آینده اگه باز هم بیلد جدید اومد به جا اینکه از بخش آپدیت، آپدیتش کنید iso رو از یه سایت معتبر دانلود کنید و به همین صورت نصب کنید. اینطوری به فایل iso همیشه دسترسی دارید و ازش استفاده های دیگه ای هم می تونید کنید.
آقا درست شد ! حالا با چی کرکش کنم !؟ یا همون اکتیو

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
مثل اینکه هنو ز راه قطعی برای جلوگیری از آپدیت های اتومات وین 10 پیدا نشده حالا راهی هستش که

به طور موقت بشه آپدیت رو قطع کرد و آسیبی هم به ویندوز نزنه (واسه دی اکتیو نشدن بازی های اشتراکیم میگم)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان با توجه اثبات قدرت و موفقيت ويندوز ١٠ به نظرتون من الان از ٨،١ روى لپتاپ آپديت كنم؟ يعنى گير كه نميندازه ما رو تو نرم افزار هاى مختلف؟ مخصوصا نرم افزار هاى قديمى و درايور ها و...؟!!!

از روش رسمى اقدام كنم يا دانلود از سايتا؟ چه فرقى داره؟ سرعت دانلود آپديت رسمى خوبه؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان از کجا میتونم آخرین بیلد ویندوز 10 رو دانلود کنم و یه سوال دیگه هم این که آیا این ویندوز نیاز به آپدیت اجباری داره یا خیر ؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دوستان با توجه اثبات قدرت و موفقيت ويندوز ١٠ به نظرتون من الان از ٨،١ روى لپتاپ آپديت كنم؟ يعنى گير كه نميندازه ما رو تو نرم افزار هاى مختلف؟ مخصوصا نرم افزار هاى قديمى و درايور ها و...؟!!!

از روش رسمى اقدام كنم يا دانلود از سايتا؟ چه فرقى داره؟ سرعت دانلود آپديت رسمى خوبه؟

نه بابا چه گیری بندازه :D من از همون اولش نصب کردم گیر نیفتادم الان که چندین ماهه اومده...
از روش رسمی به نظر بهتر میاد ولی فک نکنم فرق خاصی بکنه ! راه رسیدن به مقصد عوض میشه فقط :D من خودم از سایت های ایمیجش رو گرفتم

دوستان از کجا میتونم آخرین بیلد ویندوز 10 رو دانلود کنم و یه سوال دیگه هم این که آیا این ویندوز نیاز به آپدیت اجباری داره یا خیر ؟؟

اون پایین کنار دست دکمه استارت (سرچ کورتانا) بزن winver اونوقت بیلدتو میبینی! من که اپدیت نکردم چون حجم زیادی میخوره مشکلیم نداشتم ولی خب اگه مشکلی با اپدیتش نداری انجام بدی بهتره

• Like
Reactions: asheghangta

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
نه بابا چه گیری بندازه :D من از همون اولش نصب کردم گیر نیفتادم الان که چندین ماهه اومده...
از روش رسمی به نظر بهتر میاد ولی فک نکنم فرق خاصی بکنه ! راه رسیدن به مقصد عوض میشه فقط :D من خودم از سایت های ایمیجش رو گرفتم

اون پایین کنار دست دکمه استارت (سرچ کورتانا) بزن winver اونوقت بیلدتو میبینی! من که اپدیت نکردم چون حجم زیادی میخوره مشکلیم نداشتم ولی خب اگه مشکلی با اپدیتش نداری انجام بدی بهتره
نه كلى گفتم كه با برنامه ى هاى مختلف جريان نمى سازه برامون از لحاظ اجرا و عملكرد؟؟؟
تيكه ى دوم هم منظورم اينه كه از لحاظ رجيستر شدن و دريافت راحت آپديت هاى بعدى،اگه از سايت هاى جانبى دانلود كنيم مشكلى پيش نمياد؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نه كلى گفتم كه با برنامه ى هاى مختلف جريان نمى سازه برامون از لحاظ اجرا و عملكرد؟؟؟
تيكه ى دوم هم منظورم اينه كه از لحاظ رجيستر شدن و دريافت راحت آپديت هاى بعدى،اگه از سايت هاى جانبى دانلود كنيم مشكلى پيش نمياد؟

نه هیچ مشکلی نداره ! تازه من 8.1 هم نصب داشتم خیلی از اون سریع ترم هست...! برنامه مهندس مثل اتوکد و متلب اینام ریختم برنامه های دیگه که جای خود داره !
کرک های خوب و قوی هم داره که 30 ثانیه هم بیشتر طول نمیکشه کرک کردنش و اصلا هم نمیپره ! در کل هیچ مشکلی نیست...

• Like
Reactions: asheghangta

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام

من چند وقت پیش از طریق خود ویندوز10 بخش Update & Security مستقیما اقدام به آپدیت کردم (خوشحال خوشحالااا) . بعداز اتمام دانلود و در طی مراحل نصب در مرحله Configuring setting ویندوز باز ریست شد و برگشت به بیلد قبلی :|:( از دوستان کسی می تونه بگه دلیل چی بوده؟ حیف شد اون حجمها :-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر