Cemu | Wii U Emulator

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
سلام
چه سخت افزاری میخواد برا اجرا؟ رو i3 کار میکنه؟
فعلا اين امولاتور به يك هسته cpu احتياج داره .i3 دو هسته ايي هست و كافيه .روي cpu هاي اينتل مدلهاي جديد بهتر جواب ميده.بستگي به كلاك cpu داره هر چه كلاك بيشتر باشه فريم بازي بهتره.
كارت گرافيكت هم انويديا باشه خيلي بهتره.ويندوزتم 64 بيت 10

• Like
Reactions: mohsen gt5

بیکار

کاربر سایت
Jan 14, 2008
10
دوستان بازی fatal frame 5 نسخه ژاپنی رو دانلود کردم استخراج شده است میشه با این امولا تور اجراش کرد یا نه اگه کسی نسخه wud رو داره لینکش رو بزاره دانلود کنم ژاپنی باشه

• Like
Reactions: game-boys

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
یعنی رسما دهنم باز مونده از پیشرفت این برنامه.Super Mario World 3D رو قشنگ بالای 50 فریم اجرا میکنه.درسته یکم هنوز جای کار داره ولی پیشرفتش تحسین برانگیزه.

اگه ساپورت مولتی سی پی یو رو اضافه کنن دیگه فکر کنم تمام بازی ها رو بدون ایراد اجرا کنه.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
یعنی رسما دهنم باز مونده از پیشرفت این برنامه.Super Mario World 3D رو قشنگ بالای 50 فریم اجرا میکنه.درسته یکم هنوز جای کار داره ولی پیشرفتش تحسین برانگیزه.

اگه ساپورت مولتی سی پی یو رو اضافه کنن دیگه فکر کنم تمام بازی ها رو بدون ایراد اجرا کنه.
2 هفته قبل تمومش کردم بازی عالیست.فقط 2 مرحله خوشبختانه فرعی 1-toad و 2-2 بخاطر نیاز به میکروفون پد یو قابل تکمیل نیستند درحال حاضر.

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به چه شکلی بازی می کنید پر لگ هست بازی مدام فریم افت می کنه کلی باگ گرافیکی داره اپ اسکیل اصلا نداره صداش مشکل داره حالا حالا ها کار داره چطوری بازی باهاش تموم کردین؟

اپدیت 1.4.2 هم در حال انتشاره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
به چه شکلی بازی می کنید پر لگ هست بازی مدام فریم افت می کنه کلی باگ گرافیکی داره اپ اسکیل اصلا نداره صداش مشکل داره حالا حالا ها کار داره چطوری بازی باهاش تموم کردین؟

اپدیت 1.4.2 هم در حال انتشاره
شاید شما amd داری.من بازیو تموم کردم قابل بازی بوده دیگه حتما. بجز یکی دو مرحله در سایه هاش مشکلی نبود. 5 تا ماریو قابل بازیست.

• Like
Reactions: raya2

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شاید شما amd داری.من بازیو تموم کردم قابل بازی بوده دیگه حتما. بجز یکی دو مرحله در سایه هاش مشکلی نبود. 5 تا ماریو قابل بازیست.
نه اتفاقا intel nvidia هستم که بهترین ترکیبش هست قابل بازی که نیست هم سایتش گفته هم جاهای دیگه ضمن اینکه همه بازی هم لگ ناگهانی دارن تازه برای من که super mario هاش کرش می کنه فقط 3d world درست کار می کنه. bayonetta 2 هم اجراش کردم 10 فریم می داد. حالا حالا کار داره تازه صداش درست بشه upscale native بهش اضافه بشه qiuck save اضافه بشه مشکل باگ های گرافیکیش حل بشه از 4 هسته به جای تک هسته cpu پشتیبانی کنه تا سرعت بازی ها خیلی بهتر بشه خلاصه 1 حدود 6 ماه دیگه صبر کنید خیلی بهتر می شه

• Like
Reactions: mehran3500

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا 1.4.1 که 1ماهی می شه اومده الان 1.4.2 قراره عرضه بشه به 1 عده ی محدودی هم برای تست ظاهرا دادن شایدم 1 دفعه نسخه بالاتر عرضه کنن اما گفتن تغییرات نسخه ی جدید کم نیست دسته 1 کاملا پشتیبانی می شه مشگل باگ گرافیکی بازی ها بهتر می شه فریم افزایش پیدا می کنه خلاصه منم منتظر بیاد تستش کنم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مشکل سایه اینا حل شده اما لگ ریز همچنان برقراره. bayonetta هم 10 فریم بر ثانیه اجرا می شه
الان این فریمی که گرفتید به سخت افزار مربوط میشه یا همچنان مشکل شبیه سازه ؟
رو کانفیگی تو امضامه میشه فریم بهتری گرفت یا کلا قفل شده رو این فریم تو ورژن فعلی ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر