اجرای بازیهای ایکس باکس قدیمی

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
بریک که نه ولی اگر کپی خور نرم افزاری بوده الان فقط کپی خور نرم افزاری دستگاه پریده که با توضیح قبلی که که گفتین دیسک بازی معمول رو هم نمی خونه همین مساله باید اتفاق افتاده باشه. بنابراین یا دوباره نرم افزاری کپی خورش کنید یا اگر می تونید مودچیپ گیر بیارید سخت افزاری کپی خورش کنید و دیگه راحت راحت میشید. سخت افزاری خیلی بهتره. اگر تهران هستید که از دوستان پرس و جو کنید.
والله تهران که نیستم ولی ۳ ماه ۱ بار میام
لینک اموزش کپی خور کردن نرم افزاری رو میدن؟؟؟
تو عنوان نوشته ها ندیدمش

• Like
Reactions: bazicon

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
برای کپی خور نرم افزاریش باید دیسک بازی اریجینال و مموری کارت اکس باکس داشته باشید. البته بدون اینا هم یه روش هست ولی مکافاته! اگر میخواین یه عمر راحت با دستگاه کار کنید هاردش رو ارتقا بدین و ... فقط سخت افزاری کپی خور کنید.

• Like

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
برای کپی خور نرم افزاریش باید دیسک بازی اریجینال و مموری کارت اکس باکس داشته باشید. البته بدون اینا هم یه روش هست ولی مکافاته! اگر میخواین یه عمر راحت با دستگاه کار کنید هاردش رو ارتقا بدین و ... فقط سخت افزاری کپی خور کنید.
ولله منم خودمم میخوام سخت افزاری کپی کنم ولی زنگ زدم تهران سوال کردم از مغازه دار که مشتریم بود گفت دنبالش نگرد گیر نمیاد
وگرنه هارد یه دونه۱۶۰ دارم
بازی اورجینال یه دونه دارم. ولی ایکس باکس مگه مموری کارت داره!!!!!
الان صلاح چیه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟

• Like

amir_sardaar

کاربر سایت
Nov 24, 2016
8
سلام داداش
من یه ایکس باکس خریدم این نرم افزار SlaYers EvoX Auto-Installer v2.5FINAL هم دانلود کردم روی دی وی دی زدمش اما روی دستگاه که میذارم یه ارور میده و قبول نمیکنه
فکر کنم کپی خور سخت افزاری نیست
ایا راهی به غیر از نصب چیپ وجود داره که با همین نرم افزاری کپی خور بشه و بتونم هارد جدید روش نصب کنم؟

اگه راهشو میدونید خواهشا آموزشش رو به زبان ساده بگید
ممنون

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان من این اسلیر رو دان کردم ورژن 2.78 رو سیستم نصب شده حالا منوش کاملا متفاوت شده اینجا ظرفیت خالی هاردو نشون داده وارد منو هاش که میشم رو هرچیزی میزنم میره رو لودینگ و اصلا بالا نمیاد مثلا مدیا سنترو میزنم هیچی نمیشه لود مینویسه و دیپه هیچ

سوال اول چرا بازم بازی هایی که دانلود کردم و رایت کردم هنوز نمیاره؟

دو چطوری بازی های دانلودی رو بفرستم روی کنسول و بازی کنم

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام داداش
من یه ایکس باکس خریدم این نرم افزار SlaYers EvoX Auto-Installer v2.5FINAL هم دانلود کردم روی دی وی دی زدمش اما روی دستگاه که میذارم یه ارور میده و قبول نمیکنه
فکر کنم کپی خور سخت افزاری نیست
ایا راهی به غیر از نصب چیپ وجود داره که با همین نرم افزاری کپی خور بشه و بتونم هارد جدید روش نصب کنم؟

اگه راهشو میدونید خواهشا آموزشش رو به زبان ساده بگید
ممنون
اگر دستگاه کپی خور نرم افزاری هستش اقدام به نصب Slayer ریسک بزرگی می تونه باشه. تو پست اول هم گفتم که با فرض کپی خور سحت افزاری اقدام به این کار کنید.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان من این اسلیر رو دان کردم ورژن 2.78 رو سیستم نصب شده حالا منوش کاملا متفاوت شده اینجا ظرفیت خالی هاردو نشون داده وارد منو هاش که میشم رو هرچیزی میزنم میره رو لودینگ و اصلا بالا نمیاد مثلا مدیا سنترو میزنم هیچی نمیشه لود مینویسه و دیپه هیچ

سوال اول چرا بازم بازی هایی که دانلود کردم و رایت کردم هنوز نمیاره؟

دو چطوری بازی های دانلودی رو بفرستم روی کنسول و بازی کنم
در مورد سوال اول که باید دید دستگاه سخت افزاری کپی خور بوده یا نرم افزاری. در صورت نرم افزاری بودن که ممکنه کپی خورش با کاری که کردید آسیب دیده باشه و باید مجددا کپی خور بشه احتمالا.
در مورد سوال دوم اگر دستگاه کپی خور باشه و دشبوردی غیر از دشبورد اصلی اکس باکس روش باشه می تونید اقدام به انتقال بازی ها از طریق کابل لن کنید. علت هم اینه که دشبورد اصبی اجازه نگه داشتن آی پی آدرس ثابت از طرف شما برای این انتقال رو نمیده ولی دشبوردهای دیگه چرا. بازیها رو هم باید از حالت ایزو با نرم افزار به حالت اکسترکت شده یا باز شده تبدیل و انتقال بدین.

ailalilio

عضو جدید
Oct 2, 2020
1
من چجوری عکس بازی های ایکس باکس کلاسیک یا همون ۱ قدیمی رو پیدا وکنم چند تا بازی توش هس و چجوری بازی بریزم توش بازی های جدید مثل جی تی ای وی سیدی هس چجوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر