Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بابا انقدر که اين کلارا ريجنريت ميکنه دکتر نميکنه! تا ثانيه ي آخر فصل 9 دارن برا مردنش مرثيه سرايي ميکنن. اون امي پاند که خيلي هم کاراکتر بهتري بود يه قسمت براش نوشتن رفت پي کارش بعد کلارا سه قسمت طول کشيد تا بالاخره سقط بشه. اصلا دکتر چرا نرفت دنبال امي و روري اين همه بگرده؟ مگه اونا کمپنين نبودن؟
اون خدافظي و مرگ کلارا تو قسمت 10 چه اشکالي داشت که باز دوباره برگردوندنش؟ کل بار احساسي اون قسمت رو نابود کردن. يه خداحافظي کامل بود که با زياده نويسي خرابش کردن.
من مطمئنم جوري که اينا عاشق کلاران دفعه بعد که دکتر ريجنريت کنه زن ميشه و قيافه کلارا رو هم داره

درکل تو این سه چهار سال اخیر این بهترین سیزن دکترهو بود

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
خب به سلامتی این سیزن هم تموم شد. :D واقعاً سیزن خوب و جالبی بود با کیفیت مناسب. اپیزود آخر رو هم خیلی دوست داشتم، هر چند میتونست یه کم بهتر هم باشه. کلاً هر جا سر و کله این Time Lordها پیدا میشه، یه حالت کمدی و مسخره ای به سریال میدن! :D البته اون بخش هایی که جک جونورهای مختلف دیده میشدن خیلی خوب بود، ولی خود Time Lordها حداقل توی سری جدید که من دیدم، اکثراً به شکل موجوداتی احمق و درپیت به تصویر کشیده میشن با اون پوشش داغونشون. ولی گذشته از این حرفا، اون تیکه ای که طرف تبدیل به زن شد خیلی عالی بود! :D
کلارا هم که باز برگشت! :| اولش گفتم خب دوباره مسخره بازی شروع شد و دقیقاً میخوان همون قضیه دانا نابل رو تکرار کنن، ولی آخرش رودست خوردیم و خیلی جالب جای دو کاراکتر در مورد اون قضیه فراموشی عوض شد. ایده خوبی بود. پذیرفتن مرگ توسط کلارا و رهسپار شدن (!) به سمت کلاغ هم خوب بود، البته اگه باز گند نزنن بهش و بعداً مشخص نشه که کلارا جون زنده مونده!
کاپالدی هم اینجا شبیه کلینت ایستوود شده بود! :D

hlBhN.jpg

در مجموع اپیزود خیلی خوبی بود و یه پایان مناسب برای این سیزن زیبا. اپیزود کریسمس هم که با حضور ریور سانگ هست، کاراکتری که من خیلی باهاش حال میکردم و از بازیگرش هم خوشم میاد و به نظر میرسه اپیزود بامزه و جالبی باشه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
خوش به حال شما که راضی هستین.من که از انتظارم خیلی پایین تر بود این فصل.شروع خوبی داشت و دو سه تا اپیزود عالی دیدیم اون اوایل سریال ولی یک جاهایی زیادی حوصله سر بر بود اپیزودها.15 دقیقه حرف زدن تو یک اتاق خداییش زیاده رویه!داستان کلی هم که نداشتیم.
دو اپیزود آخر هم خوب بودن و هر دو تا کلی سوپرایز داشتن ولی کلا با منطق سریال جور نبودن.یعنی من که کلا علامت سوال شدم که چرا دکتر این کار رو کرد یا چرا قبلا اون کارو نکرد و ...؟این آخر دنیا هم در نوع خودش پدیده جالبیه.
در کل هر چی داستان این دو اپیزود جلوتر رفت داستانشون برام آبکی تر شد چون انگیزه های دکتر آبکی بود!کل مزه شون آخر کار از بین رفت.اون تئوری دورگه هم کلا تو حلقم!کلا هر چیزی که مربوط به کلارا بود تو حلقم.انگار خدا بود زنیکه!!!

فکر کنم تو اینجا همه با من مخالف باشن.:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
رسما اعلام شد که فصل بعد اخرین فصل موفات هست. احتمالا کاپالدی هم باهاش میره و باید منتظر یه تغییر اساسی برا فصل یازده بود :(
بجاش Chris Chibnall تهیه کننده Broadchurch میاد که 6 اپیزود دکترهو رو نوشته. تقریبا همشون متوسط بودن ( The Magician's Apprentice , The Hungry Earth, 42, Cold Blood ,Dinosaurs on a Spaceship ) به جز The Magician's Apprentice که پریمیر این فصل بود. درکل به نظر ادم Meh ای میاد :d موفات با اینکه معمولا تیم نویسنده های مزخرفی به دکترهو بند میکرد ولی خودش خوب مینوشت و سریال رو بزرگسالانه تر کرد. امیدوارم هرکار میکنن دوباره به استراتژی " دکترهو برای خانواده " ی زمان راسل دیویس برنگردن :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
رسما اعلام شد که فصل بعد اخرین فصل موفات هست. احتمالا کاپالدی هم باهاش میره و باید منتظر یه تغییر اساسی برا فصل یازده بود :(
بجاش Chris Chibnall تهیه کننده Broadchurch میاد که 6 اپیزود دکترهو رو نوشته. تقریبا همشون متوسط بودن ( The Magician's Apprentice , The Hungry Earth, 42, Cold Blood ,Dinosaurs on a Spaceship ) به جز The Magician's Apprentice که پریمیر این فصل بود. درکل به نظر ادم Meh ای میاد :d موفات با اینکه معمولا تیم نویسنده های مزخرفی به دکترهو بند میکرد ولی خودش خوب مینوشت و سریال رو بزرگسالانه تر کرد. امیدوارم هرکار میکنن دوباره به استراتژی " دکترهو برای خانواده " ی زمان راسل دیویس برنگردن :d

با چه احتمالی کاپالدی می ره؟ این گتیس رو نندازن به جون ما :|

من فکر می کنم زمان راسل تی دیویس بیشتر ملودراما بود تا خانوادگی :D یعضی از پلاتاش با گنج تلوزیون ایران سریال فاخر کیمیا هیچ فرقی نداشت. تازه هردوتاشونم سفر در زمان دارن!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فصل جدید فقط یه اپیزود در حد و مثل اپیزودای ویپینگ انجل، جنگل تاریک و یا حتی are you my mummy بدن من رو کافیه. درسته اپیزودای ترسناک و هیجانی جدیدشون هم بدک نبود، اما این یکیا واقعا شاهکار بودن...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بنظر من فصل جدید یکم به دشمنای کلاسیک سری توجه بیشتری بکنن خوب میشه، این فصل آخر غیر از دو اپیزود اولش که دالکا بودن وخیلی هم اپیزودای خوبی بودن بقیه اپیزودا بعدی خبری از قدیمیا نبود.
یک اپیزود وپینگ انجلی بدن عالی میشه، اصلا بهتر از اینا بنظرم وجود نداره با تمام اپیزودای ویپینگ انجلی حال کردم، اون اپیزود blink که یک شاهکار بود به کنار اپیزودای ویپینگ انجلی فصل 5 ـم عالی بودن.

کلا این سیزن آخر با اینکه سیزن خوبی بود اپیزودای عالیی مثل Heaven Sent داشت بازم حس قدیم دکتر هو بهم نمیاد نمیدونم چرا.

• Like
Reactions: leonk13

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
اسمشم بیله:D
تو نگاه اول خیلی داغونه. نمیدونم اینا رو از کجا پیدا میکنن؟:D امیدوارم خوب باشه و چرخش واسه دکتر بچرخه.البته اینجوری نمیشه رای صادر کرد.پیش داوری نکنیم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
شایعات فصل ۱۱: خداحافظی با پرل مکی و پیتر کاپالدی!
اگه راست باشه ناراحت میشم چون پیتر کاپالدی رو دوس دارم بنظرم یک فصل دیگه حداقل باید ازش کار بکشن ولی از این نظری که گفته میخوان فضا و حال و هوای سریالو به دوران دیوید تننت و یک دکتر جوون بیارن خیلی خیلی خوبه :D

• Like
Reactions: leonk13 and Parsa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر