Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
+++++
47b20s0.gif

دقیقا سیستمی که توی بازی bioshock پیاده شده بود که بخشی از داستان بازی به لطفه طراحی هنری و سبملیزه شده بناها و .... به بازیباز روایت بشه . note های بازی هم خیلی دخیل هستن با اشنا سازی بازیباز با دنیای بازی .... همچنین دیالوگها
فک کنم مرحله ghost city توی last light رو میکی ؟ اون مرحله شاهکار بود. شاید به اندازه 11-12 بار توی Pc بازی کردم اون قسمت رو :x
The Dark One ^_^
(به نظرم یکی از بهترین شخصیت‌ها Khan بود که خیلی خوب کار شده بود)
دقیقا بحث بازی هم همینه (کمی اسپویل جلوتر:d)
وقتی شما با اون خرس جهش یافته درگیر می‌شین بعدش تصمیم می‌گیرین کمکش کنید یا نه، یا اون پرنده که از بچه‌هاش داره مراقبت می‌کنه.. بازی یک سیستم Paragonوار داره که بعضی اوقات جالب کار می‌کنه مثلا این که جسد یکی که فراموش شده رو پیدا کنید یا اینکه توی 2033 وقتی اولین بار واقعیت و خیال درهم میشکنه و آرتیوم اون بچه‌ها رو می‌بینه ماسکتون رو در بیارید... ( یکی از دل نشین ترین کار‌ها برای من گرفتن پایان مثبت LL و 2033 بود که نه تنها سخت نبود بلکه خیلی چیز‌ها آدم متوجه می‌شه)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
(به نظرم یکی از بهترین شخصیت‌ها Khan بود که خیلی خوب کار شده بود)
دقیقا بحث بازی هم همینه (کمی اسپویل جلوتر:d)
وقتی شما با اون خرس جهش یافته درگیر می‌شین بعدش تصمیم می‌گیرین کمکش کنید یا نه، یا اون پرنده که از بچه‌هاش داره مراقبت می‌کنه.. بازی یک سیستم Paragonوار داره که بعضی اوقات جالب کار می‌کنه مثلا این که جسد یکی که فراموش شده رو پیدا کنید یا اینکه توی 2033 وقتی اولین بار واقعیت و خیال درهم میشکنه و آرتیوم اون بچه‌ها رو می‌بینه ماسکتون رو در بیارید... ( یکی از دل نشین ترین کار‌ها برای من گرفتن پایان مثبت LL و 2033 بود که نه تنها سخت نبود بلکه خیلی چیز‌ها آدم متوجه می‌شه)
اره khan از بهترین هاش بود . کلا ادم همش میخواست با khan همراه باشه ×_× هرچی جای عجیب غریب بود باهاش میرفتیم لول .... کلا استایل حرف زدنش هم خیلی جالب بود ....
سخت نیست ولی ادم باید حواسش بهش باشه . اگر یکی ندونه ممکنه متوجه نشه اصلا چون هیچ indicator هم نداره D: خیلی حالتش رو realistic دار اوردن

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

من تو بازی Metro 2033 یه مشکلی برام ایجاد شده. اونم این که برای دیدن پایان مخفی بازی به غیر از این که باید دنبال نکات مخفی بازی مثل شنیدن گفتگوهای مردم یا کمک یه افراد فقیر بگردی، یکی از شرط های اصلی دیگشم اینه که هیچ سرباز دشمنی را هم نکشی و فقط بیهوششون کنی.

اما یه مرحله ای از بازی که سوار واگن هستیم و سربازهای دشمن هم با واگن افتادن دنبالمون، نمیشه کسی را نکشت چون اگه نکشیشون واگن را منفجر میکنن.

دوستان یه راهنمایی بکنید چجوری باید این مرحله را رد کنم ممنون میشم. آیا تو این مرحله عیبی نداره دشمن بکشم؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
سلام بر دوستان.

من تو بازی Metro 2033 یه مشکلی برام ایجاد شده. اونم این که برای دیدن پایان مخفی بازی به غیر از این که باید دنبال نکات مخفی بازی مثل شنیدن گفتگوهای مردم یا کمک یه افراد فقیر بگردی، یکی از شرط های اصلی دیگشم اینه که هیچ سرباز دشمنی را هم نکشی و فقط بیهوششون کنی.

اما یه مرحله ای از بازی که سوار واگن هستیم و سربازهای دشمن هم با واگن افتادن دنبالمون، نمیشه کسی را نکشت چون اگه نکشیشون واگن را منفجر میکنن.

دوستان یه راهنمایی بکنید چجوری باید این مرحله را رد کنم ممنون میشم. آیا تو این مرحله عیبی نداره دشمن بکشم؟
من خیلی مطمئن نیستم که نباید کسی رو بکشید. برای دیدن پایان خوب فقط باید Paragonها رو جمع کنید که همون شنیدن حرف‌ها و یا یک سری منظره و حرکات خاص هست...

Mr.Oceanic 6

کاربر سایت
Nov 4, 2012
17
نام
علیرضا
من توی نسل 7 این بازی رو تجربه نکردم. الان با توجه به گذشت دو سال از ریمسترش دیره واسه بازی کردنش؟ بازی های داستان محور و قوی رو دوست دارم منتها میترسم بخاطر گذشت مدت جلوه های بصریش توی ذوقم بزنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من توی نسل 7 این بازی رو تجربه نکردم. الان با توجه به گذشت دو سال از ریمسترش دیره واسه بازی کردنش؟ بازی های داستان محور و قوی رو دوست دارم منتها میترسم بخاطر گذشت مدت جلوه های بصریش توی ذوقم بزنه.
gameplay بازی خیلی خاصه . به نظرم قدیمی نمیشه اگر احله این تیپ بازی هست. ببین shooter خالص نیست. یه حالت exploration - survival داره توش . از نظره داستانی هم خیلی خوبه واقعا . تنوع فوق االعاده بالایی هم داره تو طوله جفت بازی. ارزش بازی کردن داره . گرافیکش به نظرم کلا خوبه. داره قدیمی میشه ( نسله قبل هست خب ! ) ولی کلا خوبه. یه چیزه مهمه دیگم تو این بازی اتمسفر سنگین و عالیش هست

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان توی Flash sale فروشگاه playstation از مفتم یه چیزی اون ورتر هست الان. 8 دلار. اگه کسی دارک سولز شوتر ها رو نگرفته تا حالا معطلش نکنه.

• Like
Reactions: SHANSER

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دوستان کسی میدونه این Moral Point ها رو از کجا میشه دید؟ چون اگه مثبت هات بیشتر از منفی هات باشن پایان خوب بازی رو می بینی
کسی جایی رو تو بازی میشناسه که بشه دید کدوم بیشتره؟

• Like
Reactions: amir-soccer

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دوستان کسی میدونه این Moral Point ها رو از کجا میشه دید؟ چون اگه مثبت هات بیشتر از منفی هات باشن پایان خوب بازی رو می بینی
کسی جایی رو تو بازی میشناسه که بشه دید کدوم بیشتره؟
تا اون جایی که من میدونم جایی برای دیدن نیست
ولی اگر دوست دارین پایان خوب رو ببینی توی نت کارهایی که هر مرحله باید انجام بدی برای پایان خوب رو میتونی پیدا کنی

Sent from my D6603 using Tapatalk

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
تا اون جایی که من میدونم جایی برای دیدن نیست
ولی اگر دوست دارین پایان خوب رو ببینی توی نت کارهایی که هر مرحله باید انجام بدی برای پایان خوب رو میتونی پیدا کنی

آره پیدا کردم ولی از اول اصلا حالشو ندارم دوباره برم
نمیدونم حالا شاید چندتا چپتر آخر رو دوباره برم شاید بشه دید پایان خوبش رو

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
آره پیدا کردم ولی از اول اصلا حالشو ندارم دوباره برم
نمیدونم حالا شاید چندتا چپتر آخر رو دوباره برم شاید بشه دید پایان خوبش رو
من از اواسط بازی تا اونجایی که تونستم کاره خوب انجام دادم ولی بازم پایان بد رو دیدم

• Like
Reactions: Blood Brothers

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان يه سوال بسيار واجب داشتم كه ممنون ميشم سريع جواب داده بشه.

اونم اين كه براي ديدن پايان مخفي يا همون خوب هر دو نسخه، فقط بدست آوردن بيشتر امتيازهاي moral point ها كافيه يا در كنارش نبايد هيچ دشمني از نوع انسانشو هم بكشم؟

• Like
Reactions: SHANSER

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان يه سوال بسيار واجب داشتم كه ممنون ميشم سريع جواب داده بشه.

اونم اين كه براي ديدن پايان مخفي يا همون خوب هر دو نسخه، فقط بدست آوردن بيشتر امتيازهاي moral point ها كافيه يا در كنارش نبايد هيچ دشمني از نوع انسانشو هم بكشم؟
يعني از براداران حتي يك نفر هم پايان خوب هر دو نسخه را نديده كه جواب سوال ما را بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر