Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
سلام
میخواستم بدونم این ورک شاپهای کاملی که ویدیوش تو اینترنت هست مخصوص نسخه های پولی و کرک نشده و کنسول هستش؟
من از روزی که این بازی ریلیز شده واسه پی سی گرفتمش و از همون موقع کلی ویدیو دیدم تو یوتوب که تو ورکشاپ کلی مثلا سازه لامپ ژنراتور لوازم جانبی و غیره هست که میشه ساخت و استفاده کرد در ستلمنتها درصورتیکه در نسخه کرک شده با دو اپدیت 13 و 14 فقط در حد 5 مورد اضافه شد به ورک شاپ

Benyamin98

کاربر سایت
Apr 20, 2016
1
[SIGPIC]
سلام دوستان من اولین باره فالوت بازی میکنم واقعا برام گیج کنندس بازی :| ولی خوشم میاد ازش چند تا سوال دارم دقیقا مراحل اصلی بازی کدوم ها هستن چند تا مرحله رفتم دیگ چیزی نیست نمیدونم چیکار کنم ؟! :D در ضمن چطور میتونم مردممم رو افزایش بدم ؟ از کجا ادم جمع کنم ؟ :D ممنون

[SIGPIC/]

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
چه جوری با انستیو دشمن شم؟ ازش اومدم بیرون
ماموریت های فکشن های دیگه انجام بدی (Railroad و Brotherhood) به تدریج و سر آخر دشمن میشی. . .
[SIGPIC]
سلام دوستان من اولین باره فالوت بازی میکنم واقعا برام گیج کنندس بازی :| ولی خوشم میاد ازش چند تا سوال دارم دقیقا مراحل اصلی بازی کدوم ها هستن چند تا مرحله رفتم دیگ چیزی نیست نمیدونم چیکار کنم ؟! :D در ضمن چطور میتونم مردممم رو افزایش بدم ؟ از کجا ادم جمع کنم ؟ :D ممنون

[SIGPIC/]
مراحل اصلی کلا به سه Act تقسیم میشه که میتونی اینجا ببینی . . .
Fallout 4 quests
چیزی نیست؟در هر صورت بایدحداقل یک کوئست فعال داشته باشی. . .برو تو Pip boy(همونی که دور دستت بسته هست)و قسمت Data ببین.کوئست های فعال بازی میتونی تیک کنی که روی مپ بهت میگه کجا بری . .
با نجام دادن کوئست های minutemen به تدریج Settlement هات و مردمت اضافه میشه

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اولش که میگه یه چیزی مثل برجک رادیو بساز من هر کاری می کنم اتفاقی نمی افته چطور باید ساخت و ساز کرد اون جنراتورهای برق ساختم سیم کشی هم کردم ولی اتفاقی نمی افته

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اولش که میگه یه چیزی مثل برجک رادیو بساز من هر کاری می کنم اتفاقی نمی افته چطور باید ساخت و ساز کرد اون جنراتورهای برق ساختم سیم کشی هم کردم ولی اتفاقی نمی افته
یه دونه برج رادیو باید بسازید و وصلش کنید به ژنراتور برق (روی ژنراتور دکمه Y رو بزنید و سیم رو وصل کنید به برج رادیو) :D تو این عکس مشخصه باید چیکار کنید. [دکمه Y برای نسخه X1 هست]

Fallout-4-Recruitment-Radio-Beacon.jpg

• Like
Reactions: undr and ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
یه دونه برج رادیو باید بسازید و وصلش کنید به ژنراتور برق (روی ژنراتور دکمه Y رو بزنید و سیم رو وصل کنید به برج رادیو) :D تو این عکس مشخصه باید چیکار کنید. [دکمه Y برای نسخه X1 هست]

Fallout-4-Recruitment-Radio-Beacon.jpg
روی این برج کلید خاموش روشن باید نصب بشه؟وژنراتور باید سایز مدیوم باشه یا اسمال؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

روی این برج کلید خاموش روشن باید نصب بشه؟وژنراتور باید سایز مدیوم باشه یا اسمال؟
نه کلید جداگانه لازم ندارم، البته اگه بخوای میتونی بزاری. ژنراتور کوچک هم برای تامین برقش کافیه. نگاه کن ببین آیتم های کافی برای ساخت برج رادیو رو داری یا نه.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستانی که تروفی Benevolent Leader رو گرفتن لطفا راهنمایی کنن.
من تو یه ویدئو آموزشی دیدم که می گفت 20 نفر لازمه که 3 یا 4 نفر می زاریم برا غذا ، واسه بقیه ام که 16 یا 17 نفر میشن فروشگاه می سازیم که هپینز رو بالا ببرن.
کاریزما هم باید 10 باشه.
حالا من کل این کارا رو دو جا انجام دادم (sanctuary و starlight dive-in) همه افرادم setller هستن ولی یجا تا 91% و یجا تا 88% رفت دیگه بالاتر نمیره خوشحالیشون ~X(~X(
دوستان اگه یه راه راحتتری سراغ دارن یا یه نکته ای چیزی هست کمک کنن این تروفی آخرم بگیرم تموم بشه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
آقا یه جوونمردی بیاد منو راهنمایی کنه. الانه که سرم رو بکوبم به دیوار با این مراحل و quest های اصلی. اصلا معلوم نیست من طرف کدوم هستم. به هیچ ماموریتی نه نگفتم. یه شیر تو شیری شده که بیاین و ببینید. بقیه حرفا تو اسپویلر:
الان من با کمک گروه Minutemen تونستم وارد Institute بشم و یکی از کامپیوتر هاشون رو برای Minutemen هک کردم . چون شنیدم که یکی از کلیدی ترین انتخاب هاست میگم. البته میتونستم با کمک Railroad هم بگیرم ولی نخواستم. در عوض اصلا Brotherhood به من پیشنهادی نداده بود. نمیدونم چرا. الان خیلی وقته Brotherhood باهام کاری نداره. اصلا نمیدونم چرا. اینم بگم که گروه Brotherhood کاملا آزاد شده و میتونم برم توی اون کشتی هواییشون. تنها چیزی که برام میخواد اینه که یه بچه ی لوس و فنچ رو ببرم براش چند نفر رو بکشم و تمام. همین. اصلا نمیدونم چشه. الان یه ماموریت دارم به اسم Battle for bunker hill. که بهم گفته اگه خواستم یا به brotherhood خبر بدم یا railroad. مشکل من اینه که اصلا اطلاعی نداشتم که باید با کمک دیگران وارد Institute بشم و این عمل انتخاب خیلی مهمیه و بازم میگم brotherhood اصلا نبود و میخواستم با کمک Brotherhood برم. ولی الان Brotherhood کلا کاری باهام ندارن. هیچ مامویتی برام ندارن. حتی رفتم توی railroad و رییس بهم گفت شنیدم داری زیر آبی میری ( حالا نه با این لحن D:) منم با پررویی گفتم آره کلاغه درست بهت خبر داده ( اینم با این لحن نبود D:) همین. نه ماموریت کنسل شد نه چیزی. همه چیز به همون شیر تو شیر خودش ادامه میده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Far harbor امروز عرضه شده و نظر ملت هم نسبت بهش مثبت بوده.ظاهراً محتوایی که به بازی اضافه می‌کنه خیلی‌ زیاد هستش.:D
تا حدودی شبیه Point Lookout فال‌اوت 3 هست با این فرق که خیلی‌ بزرگتر و پر محتوا تره.
با توجه به برنامه Bethesda بعد این احتمالا یه Expansion pack دیگه هم خواهیم داشت که احتمالا تو E3 معرفی‌ بشه.(به علاوه چند تا DLC کوچک تر.)

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
من تو یه ویدئو آموزشی دیدم که می گفت 20 نفر لازمه که 3 یا 4 نفر می زاریم برا غذا ، واسه بقیه ام که 16 یا 17 نفر میشن فروشگاه می سازیم که هپینز رو بالا ببرن.
کاریزما هم باید 10 باشه.
حالا من کل این کارا رو دو جا انجام دادم (sanctuary و starlight dive-in) همه افرادم setller هستن ولی یجا تا 91% و یجا تا 88% رفت دیگه بالاتر نمیره خوشحالیشون ~X(~X(
دوستان اگه یه راه راحتتری سراغ دارن یا یه نکته ای چیزی هست کمک کنن این تروفی آخرم بگیرم تموم بشه.
اگه میخوای سریع اینو بگیری بزار همین الان بت بگم ک عمرا حالا حالا ها بگیریش!
کسایی ک از لانچ بازی بازی میکردن همین یکی دوماه پیش گرفتن چون خیلی خیلی سخته باگو اینای بازیم گند میزنه بش کلا باس یکی دو هفته سرش کار کنی!
من خودم نگرفتم چون بالا 89 درصد نمیومد هرکاری ک میکردم!

• Like
Reactions: hhoushmand

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
کاریزما هم باید 10 باشه.

آقا از این روش برو میگیریش:
watch?v=BNKcM20b4jI

• Like
Reactions: hhoushmand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر