مشکلات نرم افزاری

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
وقتی با f7 نمایشگر و خاموش میکنم یا خودش بعد چند دقیقه خودکار turn off میشه دیگه برنمیگرده حتما باید ریستارت کنم تا تصویر بیاد.
وقتی f7 و میزنم صفحه زمینه اش روشنتر میشه ولی تصویر نمیاد!
گرافیکم اپدیت کردم نشد

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
دوستان جدیدا تو دانلود کردن به مشکل خوردم با لینک های مستقیم مشکلی ندارم ولی تو بعضی ها از سایت ها به مشکل خوردم از جمله سایت کورپک ازفاریر فاکس هم استفاده میکنم خطاش هم اینه :

Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at tb25.trainbit.com:8080.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
وقتی با f7 نمایشگر و خاموش میکنم یا خودش بعد چند دقیقه خودکار turn off میشه دیگه برنمیگرده حتما باید ریستارت کنم تا تصویر بیاد.
وقتی f7 و میزنم صفحه زمینه اش روشنتر میشه ولی تصویر نمیاد!
گرافیکم اپدیت کردم نشد
باید ATK Package نصب کنی.
دانلود کن، نصب کن، ریستارت کن درست میشه:
Asus N551VW ATK Package Windows 10

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من یه برنامه دارم به نام BlueStacks که برنامه های اندروید رو اجرا میکنه من قبلا راحت استفاده میکردم و یکبار خراب شد و یه ورژن دیگه نصب کردم تا زمانیکه میبندمش و میخوام دوباره بازش کنم این ارورها رو میده چه کنم چی کم داره تا ردیفش کنم
ممنون

Attachments

• 03-29-2016 01-33-01 ب-ظ.png
    03-29-2016 01-33-01 ب-ظ.png
    26.3 KB · مشاهده: 5

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
دوستان عزیز راهی هست که بشه کد رجیستری برنامه Internet download manager رو خریداری کرد؟
خسته شدم از ارور رجیستری و پاک و نصب کردن برنامه.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
سلام دوستان.
سیستم یکی از اقوام یه مشکل خیلی عجیبی پیدا کرده که هیج جوره نتونستم دلیلی برای این مشکل پیدا کنم.
مشکل از این قرار هست که مدتی هست سرعت کپی کردن فایل چه درون هارد داخلی، چه هارد داخلی با فلش و هاردهای اکسترنال به شدت محدود شده یعنی نهایت به 1.5 مگابایت میرسه.
من ابتدا از نداشتن ویروس مطمئن شدم.
بعد چون ویندوز 10 بود، زدم ویندوز 10 رو دوباره نصب کردم(البته با زدن گزینه نگه داشتن تمام نرم افزار ها و تنظیمات) اما مشکل همچنان پا برجا بود.
بعد با یکی از توزیع های لینوکس که تحت بوت اجرا می شوند تست کردم دیدم مشکلی نیست و با سرعت معمولی بدون هیچ مشکلی کپی صورت می گرفت.
پس اینبار زدم ویندوز 10 رو به صورت clean نصب کردم و پس از نصب ویندوز بلافاصله کپی کردن رو تست کردم و همچنان مشکل پا برجا بود.
ویندوز 7 هم تست کردم و مشکل پا برجا بود.
در آخر XP هم تست کردم که اینبار مشکلی نبود و با سرعت معمولی کپی صورت می گرفت.

حالا اگه راهکاری به ذهن شما می رسه که این مشکل رو درست کنم، ممنون میشم بگید.

پ.ن: جالب اینه ویندوز 7 رو که خواستم نصب کنم از روی هارد اکسترنال بود و کاملا معلوم بود در این حالت داشت با سرعت خیلی پایینی ویندوز نصب می شد اما وقتی ویندوز 10 رو از رو DVD نصب می کردم با سرعت معمول نصب شد. حتی یه نسخه LIVE از ویندوز 7 داشتم که ریختم رو هارد اکسترنال اونو تست کنم که به حدی لودینگش طول کشید بی خیالش شدم.
پ.ن2: عجیب ترین اتفاقی بوده که تا حالا تجربه کردم، هر راهکاری که به ذهنم می رسید رو(خیلی هاش رو بالا ننوشتم) تست کردم اما فایده ای نداشت.

دوستان عزیز راهی هست که بشه کد رجیستری برنامه Internet download manager رو خریداری کرد؟
خسته شدم از ارور رجیستری و پاک و نصب کردن برنامه.
پیشنهاد می کنم یه بار از Free Download Manger استفاده کنید. البته چون امکانات بیشتری داره منوهای پیچیده تری هم داره.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منظورم در واقع نسخه اصل برنامه هستش. خرید رجیستری کد برنامه.
اره میتوانی بخری من خودم اروحینالشو خریدم خودمو راحت کردم
اگر هزینه اش برات مشکلی نداره بخری بهتره
توی گوگل بزنی اولین سایت رو بزن و خریداری کن اسم سایت هم نمیتوانم اینجا بهت بدم عیر قانونی تبلیغ سایت های دیگه در تاپیک اصلی

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درود

دوستان برای پخش خانگی فیلم و سریال قصد فرمت داشتم با نرم افزار Xilisoft Video Converter استفاده کردم ( فرمت MP4 ) اما بعد از 99 % با پیغام خطا مواجه میشم
اگر جواب عوض کردن فرمت خواهد بود فرمت مناسب را برای من بازگو کنید .
البته اضافه کنم قصد دارم سریال مربوطه را از روی USB اجرا کنم !

با سپاس فروان از جواب
روز و شب دوستان بهترین

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
درود

دوستان برای پخش خانگی فیلم و سریال قصد فرمت داشتم با نرم افزار Xilisoft Video Converter استفاده کردم ( فرمت MP4 ) اما بعد از 99 % با پیغام خطا مواجه میشم
اگر جواب عوض کردن فرمت خواهد بود فرمت مناسب را برای من بازگو کنید .
البته اضافه کنم قصد دارم سریال مربوطه را از روی USB اجرا کنم !

با سپاس فروان از جواب
روز و شب دوستان بهترین
Xilisoft Video Converter به شدت از CPU کار میکشه پیشنهاد میکنم باهاش کار نکنید
اگه میخواین صرفا برای پخش کردن ویدیو از تغییر فرمت استفاده کنید پیشنهاد من این نرم افزاره که فوق العاده سبکه و همه فرمت ها رو برای تبدیل داره بدون اینکه کار زیادی از CPU بکشه
من خودم چندین ساله از همین نرم افزار استفاده میکنم بدون تغییر کیفیت ویدیو تبدیل میکنه همراه با تغییر سایز و تنظیم صدا و ...
سایت سازنده

• Like
Reactions: raya2 and T7T

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سلام دوستان
روی سیستم من هم ویندوز 7 نصبه هم ویندوز10 . الان میخوام 7 رو پاک کنم. میشه راهنمایی کنید؟
سلام
واسه پاک کردن ویندوز 7 که دارین 1.محل نصب ویندوز 7 خودتون رو پیدا کنید به عنوان مثال شما ویندوز 7 خودتون رو در درایو D نصب کردین
اگه ویندوز 10 و 7 شما داخل یه درایو نصب هستن پوشه ویندوز 7 رو پاک میکنید یا اگه در درایو نصبی جز ویندوز 7 خودتون فایلی ندارید درایو رو کاملا فرمت میکنید و ویندوز پاک میشه
2.برای پاک کردن ویندوز 7 از صفحه بوت مراحل زیر رو انجام بدین:
1 - تو Run تایپ کن msconfig
2 - به سربرگ Boot برو
3 - لیست ویندوزهای نصب شده رو نشون میده که با انتخاب کردن ویندوز 7 و زدن گزینه Delete این ویندوز از لیست بوت به طور کامل حذف میشه

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام. دوستان یه چند وقته یه مشکل تو ویندوز 10 پیدا کردم. وقتی یه مرورگر رو باز میکنم صفحه سیاه میشه سیستم هنوز کار میکنه اما صفحه سیاه و تا وقتی تو همون سیاهی یه جوری مرورگر رو ببندی همینطوری میمونه بعد اگه دوباره باز کنی باز سیاه میشه:| فقط میشه تا 6-7 بار سیستمو sleep کرد تا درست شه و دیگه سیاه نشه باز بعد یه 20-30 دقیقه شروع میشه.بعضی وقتا هم با مدیا پلیرا اینجوری میشه.
امتحان کردم وقتی با کابل hdmi به مانیتور وصله صفحه لپ تاپ سیاه میشه ولی تو مانیتور سالمه:|حتی وقتی صفحه نمایش لپتاپو باز یا بسته میکم هم صفحه سیاه میشه که یه بار صفحه رو با fn+f7 خاموش روشن کنم درست میشه.
درایور صفحه هم intel hd graphic 4600 هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XboxLiveVirus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر