Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نگاه تو رو خدا! :| یعنی DLC و سیزن پس رو کردن تو پاچم الان؟ :|

Shikamaru’s Tale DLC Scenario

البته در صورتی که خود بازی رو بگیرم:-" ولی خوب...به هر حال چه وضعشه:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من که دانلودم تموم شد حالا باید انتقال بدم به PS4 فقط خدا کنه فایلاش سالم باشه :(

سر BlazBlue که فکر کنم 15 گیگ بود مجبور شدم 2 تا از پارتای 4 گیگیشو 2 بار دانلود کنم >.< اینکه 2 برابرشه خدارحم کنه :d

یعنی فقط منم که به شدت منتظر بازیم؟ :d هیجانی که براش دارم خیلیه :d فردا ساعت 8:30 بازی قابل اجرا میشه حالا من فردا 1 کلاس دارم فقط اونم تاریخ تمدن اسلام از ساعت 7:30 تا 9 :| به زور دارم خودمو راضی میکنم نپیچونمش :d

از طرفی هم استرس دارم که گند نخورده باشه تو خریدم :(

بازی رو هفته پیش که پیش خرید کردم مشکلی نبود و پایین آیکون بازی مینوشت Pre-Ordered اما از 2-3 روز پیش یهو اون نوشته رفته و فقط قیمت بازی رو نشون میده انگار که نخریدمش :( ولی هم تو Transaction و Purchase Historyم هست هم تو لیست دانلودم بود که تونستم دانلودش کنم ولی بازم نگرانم که یهو نزاره بازی کنم :(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
عجب چیزی شده :d

از همون لحظه اول متوجه میشید که چقدر تغییرات زیاد و خوبی داشته :d

یکی از بهترین اتفاقایی که افتاده اینه که کومبو ها خیلی روون تر شدن و chain کردنشون لذت بخش تر شده و مثل شماره های قبلی نیست که مثلا یه سری حرکات وقتی که دشمن رو هواست یا پرتابش کردیم تاثیری روش نداشته باشه

یه سری قابلیتا و ویژگی های گیم پلی جدید اضافه شده باحالن :d

فشفشه ها خیلی کمتر شدن توش :bighug:

بخش داستانیش God Levelئه ^^

فکر کنم بهترین QTE های تاریخ رو ناروتو داشته باشه :d

و در آخر هرکی میخواد خوشحال میشم که تو بازی نابودش کنم :d

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
منم بازی رو میخوام .ولی هنوز نتونستم گیرش بیارم :d
این بازی فروشیا تا میخوان یه بزای بیارن جون ادمو می گیرن از طرفی شنیدم نسخه ی pc بسیار مشکلات لگ و افت فریم داره .کلا تو استیم غوغایی شده براش:(
اینم از شانس ما .حالا باید منتظر موند ببینیم چی میشه

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
عجب چیزی شده :d

از همون لحظه اول متوجه میشید که چقدر تغییرات زیاد و خوبی داشته :d

یکی از بهترین اتفاقایی که افتاده اینه که کومبو ها خیلی روون تر شدن و chain کردنشون لذت بخش تر شده و مثل شماره های قبلی نیست که مثلا یه سری حرکات وقتی که دشمن رو هواست یا پرتابش کردیم تاثیری روش نداشته باشه

یه سری قابلیتا و ویژگی های گیم پلی جدید اضافه شده باحالن :d

فشفشه ها خیلی کمتر شدن توش :bighug:

بخش داستانیش God Levelئه ^^

فکر کنم بهترین QTE های تاریخ رو ناروتو داشته باشه :d

و در آخر هرکی میخواد خوشحال میشم که تو بازی نابودش کنم :d
تو استیم یه بابایی نوشته بود:
No fillers 10/10:))
خوش بحال شما. ماکه باید دو سه هفته همینجوری دانلود کنیم. (فکر کن با نت 500 K مخابرات بخوای 30 گیگ دانلود کنی.) این بلک باکس لامصبم که نمیاد:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
هیچ کس بازی رو نگرفته؟ :| فقط آریا گرفته؟

بیایید یکم لِهتون کنم :d با آریا که بازی کردم ولی وقت کم داره کس دیگه ای نیست؟

PSN ID: NoctisSasuke

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اولین DLC Pack قرار بود امروز بیاد. برا PC که اومده ولی هنوز برا کنسولیا نیومده با این حال یه ویدئو از همه Ultimate Jutsu های جدید اومده که مادر بگرید :d یعنی خفن ترین Ultimate Jutsu تاریخ ناروتو رو ساخته شده و برا Akatsuki هست اصلا خیلی خفنه و خیلی طولانی :

/watch?v=YuLs4QJGFlY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر