بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه قطعاً یه خبراییه :D این همه نشونه ، عمراً فقط یه ترول باشه :D کپکام یه فیگور که چه عرض کنم ، یه ســوپر فیگور جدید زده از دانته و ورجیل DMC4 !!!

همونطور که توی عکس معلومه ، فیگور هر دو حالت انسانی و دویل تریگر دانته و ورجیل رو شامل میشه و به فرم های مختلفی می تونید دو برادر رو جلوی هم قرار بدید :D

اول از همه Speechless دوماً این دانته و ورجیل قدیمی بعد از این همه مدت می دهد DMC 5 را :D
علی @Dante Never Cry فک کنم این E3 بیاید :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دیگه قطعاً یه خبراییه :D این همه نشونه ، عمراً فقط یه ترول باشه :D کپکام یه فیگور که چه عرض کنم ، یه ســوپر فیگور جدید زده از دانته و ورجیل DMC4 !!!

همونطور که توی عکس معلومه ، فیگور هر دو حالت انسانی و دویل تریگر دانته و ورجیل رو شامل میشه و به فرم های مختلفی می تونید دو برادر رو جلوی هم قرار بدید :D

اول از همه Speechless دوماً این دانته و ورجیل قدیمی بعد از این همه مدت می دهد DMC 5 را :D
علی @Dante Never Cry فک کنم این E3 بیاید :D
وای وای وای چه فیگورهای محشری! لعنتی خیلی هایپ شدممممممممممم

• Like
Reactions: Kainé

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته اون مقاومتم دلیل داره علی :D دانته رو هر چی بدی دستش مشکلی پیش نمیاد ، استایلیشه ، چاه باز کن هم بدی دستش استایلیش بازی میکنه :D حالا یه سری بن بست داستانی داره که خب به این بهانه میشه یه سری بخوان که عوض بشه :D ولی از اینور کریتوس بدجوری با گیم پلی گره خورده ! از یه طرف ملت اینجا دارن میگن کریتوس و دیگر هیچ ! از یه طرف کریتوس = بلید او فلان ! و همین بلید آو فلان گیم پلی رو تحت تاثیر قرار میده و مانع گسترش و پیشرفتش میشه ! الانم توی آرتها ظاهراً شده یه دونه تبر و این یعنی =/= کریتوس !!! (تا دیروز همه میگفتن کریتوسه و شمشیراش ، حالا من بیام بگم شمشیراش کو میگن هیتری)

نه خب احسان، درسته دانته استایلیشه ولی خب دانته هم باز محدودیت‌های زیادی داره :D مثلا دانته که باشه ربلیون رو حتما باید توی بازی ببینیم، ربلیون که باشه استینگر و های تایم و هلمز برکر و درایو و یه تعدادی دیگه از ضربات آیکانیک ربلیون هم باید باشن. علاوه بر ربلیون باید ابونی و آیوری و شاتگان هم توی بازی ببینیم. بعد استایل‌های مثل تریکستر، رویال‌گارد، سورد مستر و... هم که همشون دیگه آیکانیک شدن و اصلا جزیی از شخصیت دانته هستن و باید توی بازی باشن..... خب اینطوری تا زمانی که دانته بخواد شخصیت اصلی باشه دست سازنده به هیچ عنوان به اندازه کافی باز نیست که بخواد یه سیستم مبارزات انقلابی دیگه مثل DMC3 بسازه :D

بخاطر همین میگم بهترین کار اینه که بیخیال دانته بشن و تمرکز رو بزارن روی ورجیل یا نیرو :D چون اونا هنوز مثل دانته سلاح‌هاشون آیکانیک نشدن (ورجیل فقط یاماتو و جاجمنت کاتش مهمن، باقی رو کلا میشه عوض کرد :D) و سازنده کاملا دستش برای خلاقیت روی گیم‌پلی بازه :D اگرم کلا برن سروقت یه شخصیت کاملا جدید که دیگه بهتر و هر بلایی بخوان می‌تونند سر اون طرف در بیارن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه خب احسان، درسته دانته استایلیشه ولی خب دانته هم باز محدودیت‌های زیادی داره :D مثلا دانته که باشه ربلیون رو حتما باید توی بازی ببینیم، ربلیون که باشه استینگر و های تایم و هلمز برکر و درایو و یه تعدادی دیگه از ضربات آیکانیک ربلیون هم باید باشن. علاوه بر ربلیون باید ابونی و آیوری و شاتگان هم توی بازی ببینیم. بعد استایل‌های مثل تریکستر، رویال‌گارد، سورد مستر و... هم که همشون دیگه آیکانیک شدن و اصلا جزیی از شخصیت دانته هستن و باید توی بازی باشن..... خب اینطوری تا زمانی که دانته بخواد شخصیت اصلی باشه دست سازنده به هیچ عنوان به اندازه کافی باز نیست که بخواد یه سیستم مبارزات انقلابی دیگه مثل DMC3 بسازه :D

بخاطر همین میگم بهترین کار اینه که بیخیال دانته بشن و تمرکز رو بزارن روی ورجیل یا نیرو :D چون اونا هنوز مثل دانته سلاح‌هاشون آیکانیک نشدن (ورجیل فقط یاماتو و جاجمنت کاتش مهمن، باقی رو کلا میشه عوض کرد :D) و سازنده کاملا دستش برای خلاقیت روی گیم‌پلی بازه :D اگرم کلا برن سروقت یه شخصیت کاملا جدید که دیگه بهتر و هر بلایی بخوان می‌تونند سر اون طرف در بیارن :D
آره حرفت رو تمام و کمال قبول دارم :D ولی در مقام قیاس با یکی مثل کریتوس منظورم بود که خیلی دست رو باز تر میذاره :D حتی اگه محدودیت هایی که گفتی رو داشته باشه :D ولی خب وقتی یه لول بیاییم بالاتر و از دید DMC به قضیه نگاه کنیم آره میرسیم به حرفی که داری میزنی و کاملاً قبولش دارم :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بچه ها به یه نتیجه ی خیلی جالبی رسیدم این ددپول مارول دقیقن کپی پیست دانته خودمونه ها! دقت کردین ؟
من رفتم کمیک ها رو خوندم این لعنتی حتی مثل دانته که عاشق پیتزاس عاشق چیمی چانگاس و اصلن یه وضی دیالوگهاش هم شباهت زیادی به دانته داره :D

( همینجوری خواستم enthusiasmـم رو با با شیر کنم :D )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بچه ها به یه نتیجه ی خیلی جالبی رسیدم این ددپول مارول دقیقن کپی پیست دانته خودمونه ها! دقت کردین ؟
من رفتم کمیک ها رو خوندم این لعنتی حتی مثل دانته که عاشق پیتزاس عاشق چیمی چانگاس و اصلن یه وضی دیالوگهاش هم شباهت زیادی به دانته داره :D

( همینجوری خواستم enthusiasmـم رو با با شیر کنم :D )
البته درستش اینه که دانته کپیه دد پوله چون دد پول قدیمی‌تره :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آفرین درود بر تو :D
ولی واقعن فکر می کنم کامیا در خلق دانته یه سری هم به کمیک های مارول زده! خودمونیما :D
آره به نظر منم کامیا و حتی ایتسونو کم از این کامیکا الهام نگرفتن :D خصوصا دانته DMC3 بدجوری من رو یاد مایکی از TMNT میندازه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه خبر اومده از dmc 5 که فکر کنم به e3 2016 ربط داشته باشه چون بلد نیستم بچه ها می تونن ترجمش کنن خبر رو
این رو میگی میلاد؟
Devil May Cry 5 Development Leaked on Social Media? Capcom's New DMC Title Could Appear at E3 2016

این خبر جدیدی نیست و فقط سایت برداشته خبرای چند ماه قبل رو کنار هم گذاشته و گفته شاید توی E3 بازی رو ببینیم. به نظر خود من که امکانش خیلی کمه. ایتسونو تازه سه ماه قبل در مورد پروژه جدیدشون حرف زده و روبن هم ۶ ماه پیش تقریبا قسم خورد که هنوز چیزی به صورت مستقیم در مورد نسخه جدید از طرف کپکام نشنیده و خب مطمئنا روبن یکی از اولین کسایی هست که در مورد نسخه جدید باهاش باید ارتباط برقرار کنه کپکام چون نه تنها نقش دانته و صداگذاری اون رو بر عهده داره بلکه تهیه کننده بخش سینماتیک بازی هم هست (حداقل توی ۳ و ۴ بوده)

البته ماه قبل یه عکس از روبن و جانی اومد که توی همین تاپیک هم گذاشتیمشون ولی خب به نظر میاد تازه کار روی DMC5 شروع شده باشه پس بعید میدونم به این زودی‌ها چیزی ازش ببینیم.

پ.ن: البته دنی چند وقت پیش گفت اون عکس جانی و روبن مال DMC5 نبوده و کلا ربطی به DMC نداره. حالا راست و دروغش رو دیگه نمیدونم چون اگر واقعا ربطی به DMC نداشت جانی میتونست خیلی راحت این رو توی فیس‌بوکش بگه و نیازی به برداشتن عکس نبود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بالاخره مشخص شد اون تصویر روبن و جانی واقعا داشتن برای DMC جدید موشن کپچر و صداگذاری می‌کردن! DMC جدید معرفی شد!

vtd97lw85dwhni12i5yt.png

برای دستگاه‌های پاچینکو :|

یه عالمه هم کات‌سین جدید داره از جمله مبارزه بین دانته و کریدو و همینطور همکاری و ماموریت رفتن‌های تریش و دانته..... لعنت به کپکام که این کات‌سینا رو توی این نسخه گذاشته نه 4SE! منم میخوام این کات‌سینا رو ببینم :((

اینم لینک دانلود تریلر: Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

چقدر کات‌سین خفن توشه!

N1GHTMARE_J4DE

کاربر سایت
Jun 6, 2016
19
بالاخره مشخص شد اون تصویر روبن و جانی واقعا داشتن برای DMC جدید موشن کپچر و صداگذاری می‌کردن! DMC جدید معرفی شد!

vtd97lw85dwhni12i5yt.png

برای دستگاه‌های پاچینکو :|

یه عالمه هم کات‌سین جدید داره از جمله مبارزه بین دانته و کریدو و همینطور همکاری و ماموریت رفتن‌های تریش و دانته..... لعنت به کپکام که این کات‌سینا رو توی این نسخه گذاشته نه 4SE! منم میخوام این کات‌سینا رو ببینم :((

اینم لینک دانلود تریلر: Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

چقدر کات‌سین خفن توشه!

همین که بازیو ول نکردن خیلی خوبه خودش.
کاتسین هارو هم میشه یه جوری گیر اورد. گریه نکن رفیق.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر