XCOM 2 | PC

02570472751468926195.png

Developer : Firaxis
Publisher :
2K
Genre :Tactical RPG
Platform : PC
Release Date : 5 February 2016
16 بهمن 1394

2K به تازگی از نسخه دوم عنوان محبوب XCOM پرده برداری کرد. بازی در حال حاضر انحصارا برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و همچنین از قابلیت Mod سازی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بازی در 20 سال آینده رخ خواهد داد و دنیایی را به تصویر خواهد کشید که بیگانگان بر آن حکومت میکنند. در این هنگام، سازمانی تحت نام XCOM از میان مردم برخواسته و به طور مخفیانه، عملیات خود را برای باز پس گیری زمین و آزادی مردم شروع خواهد کرد.

به گفته سازنده، بازیکنان به منابع کمی دسترسی خواهند داشت و باید به طور مداوم با تهدید بیگانگان در مقرِ متحرک خود، مقابله کنند. مکانیزم های مخفی کاری و اکشن همچنان در بازی حضور خواهند داشت و بازیکنان باید به استخدام نیروهای جدید و تمرین آن ها و ایجاد یک شبکه مقاومتی، بپردازند.

Firaxis قول شخصی سازی عمیق تر، کلاس های آپدیت شده و مراحل رندوم و همانطور که در بالا ذکر شد، قابلیت ماد سازی داده است.

بازی در نوامبر امسال بر روی PC منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی:

Minimum:

• Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

Recommended:

• Processor: 3GHz Quad Core
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستان توی نصب بازی xcom 2 وقتی نوار نصب کامل پر میشه این در میاد و همینطور گیر میکنه و هیچ تغییری نمیکنه
چیکار باید بکنم؟

برای مشاهده تصویر اصلی (1024x576) روی این نوار کلیک کنید.
h58y_untitled.png

اینو که میبندم میخوام بازی رو اجرا کنم فایل exe نداره
کرک رو جداگونه دانلود کردم بازم فایل exe نداره

باید تو کنترل پنل و توی قسمت لنگوییج و بعد رجیون ادمینستریتیو رو روی کشور UNITED STEATS انگلیسی بزاری.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب بعد از رفتن یه دور کمپین (تا 30 درصد بیشتر نرفتم تقریبا چون میخواستم گیم‌پلی دوباره دستم بیاد و به قول معروف چم و خم رو یاد گرفت) میتونم یه نظرهای کلی بدم..
داستان بازی خیلی بهتر شده و همین باعث شده رابطتتون با اعضای تیم نزدیک‌‌تر بشه.. (شروع خیلی جالبی هم داره)
گیم‌پلی بازی که بخش بحث برانگیز بود.. به نظرم خیلی بهتر شده.. مکانیزمی به بازی اضافه شده به اسم concealment که شما تا وقتی در این حالت هستین از دید پنهانید.. حالا چرا این مورد خیلی مهمه، چون باعث به وجود اومدن موقعیت‌های فلنک و Ambush میشه و به نظرم اگر کسی همین قسمت رو درست شروع نکنه و زود وارد جنگ بشه ممکنه نه تنها اون مرحله رو بلکه کله کمپین به فنا بره.. اون قسمتی هم که بعضیا گفتن تایمر بیخوده و اینا اتفاقا المان خوبیه که دیگه الکی تو نقشه پرسه نمیزنی..
گرافیک هم حقیقتا نمیتونم نظر بدم چون سیستمم همین که اجرا میکنه خودش معجزه هست!:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
An error was encountered while processing your request:

This item is currently unavailable in your region

این بازی که مارو بلاک کرده شما چطوری بازی میکنید؟
توی استور فقط بلاک هست ولی موقع بازی مشکلی نداره...(بازی های 2K همش همینه)

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان این بازی واقعا قابلیت های شخصی سازی باحالی داره

myox_untitled.png

فکر کنم فضایی ها بعد از دیدن این سربازه من از اوبوهتش همشون برن توی حالت panicked و فرار کنن. :)):)):)):)):)):)):)):))

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
انصافا عجب بازی خوبیه. نسخه قبلیشم عالی بود ولی این خیلی پیشرفت داشته. پیچیده تر و هوشمندانه تر شده و گرافیکشم خیلی بهبود پیدا کرده. تنوع آپگرید ها و آیتم ها هم بالاتر رفته. واقعا فوق العاده است.

راستی تو شماره 1 اگر درست یادم بیاد وقتی می رفتم توی Black Market اون آیتم هایی که به درد نمی خوردن و باید می فروختمشون رو مشخص می کرد. درسته؟ تو شماره 2 همچین چیزی نیست چرا؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

من بازی رو خریدم اورجینال الان بعد چند ساعتی که بازی کردم صدای بازی خراب شده یعنی کارکتر ها نه انتخاب میشن نه صدا دارن اون یارو که تو صفینه هی حرف میزنه هم صدا نداره کلا یه قسمت از بازی کار نمیکنه هر بارم بازی رو از استیم میزنم ببینم خرابه یا نه میگه درسته ولی صدا نداره حتی بازی رو از اول رفتم بازم درست نمیشه خواستم ریفاندش کنم میگه زیاد بازی کردی نمیشه اشتباه کردم رفتم خریدم کاش به جاش دیویژنی چیزی میخریدم الان نه میتونم بازی کنم نه پس میگیره...........

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام بر همه

من بازی رو خریدم اورجینال الان بعد چند ساعتی که بازی کردم صدای بازی خراب شده یعنی کارکتر ها نه انتخاب میشن نه صدا دارن اون یارو که تو صفینه هی حرف میزنه هم صدا نداره کلا یه قسمت از بازی کار نمیکنه هر بارم بازی رو از استیم میزنم ببینم خرابه یا نه میگه درسته ولی صدا نداره حتی بازی رو از اول رفتم بازم درست نمیشه خواستم ریفاندش کنم میگه زیاد بازی کردی نمیشه اشتباه کردم رفتم خریدم کاش به جاش دیویژنی چیزی میخریدم الان نه میتونم بازی کنم نه پس میگیره...........
باهاشون تماس بگیر مشکلو بگو احتمالش هست پس بگیرن.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
باهاشون تماس بگیر مشکلو بگو احتمالش هست پس بگیرن.

سلام بر شما

اگه زبانم خوب که مشکل نداشتم .....مشکل دوم اینه که بازی گیفته از فروشنده حالا اگه بخواهم هر کاری بکنم هم باید به اون بگم اگه شما راهی بلدی بگو ممنون میشم کم که نیست 260 تومن بود......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر