Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
بعد از مدتی بازی کردن 1 نظری راجب بازی بدم
در ابتدا باید بگم عملا گرافیک نسخه ی کنسولی فرقی با PC نداره این چند ماه تاخیر عملا سر کاری بوده
اما گیم پلی به شدت افتضاح هست کاملا خواب اور و خسته کننده با سرعت 250 داری می ری اما انگار 50 بیشتر نمی ری هندلینگ هم با کلی دست کاری قابل تحمل می شه اما دیفالتش که فاجعه هست ابتدای بازی هم که اینقدر دموی الکی می ذاری که هیچ جذابیتیم نداره که از بازی می رید. بازی PAUSE که نداره REWIND هم که نداره اگرم در مسابقه کلی جلو باشید AI بعد از 1 اشتباه میاد کنار شما قرار می گیره مهم هم نیست حتی اگر 1 دقیقه جلو باشید تمام انلاینم که هست. بازی هیچ هیجان خاصی هم نداره در کل حیف 1 ریال برای این بازی برید نسخه ی قدیمیش بازی کنید خیلی هم بیشتر می چسبه یا کنسول ONE بخرید FORZA HORIZON 2 بازی کنید تا دیگه سمت همچنین بازی هایی نرید.
100% حرفای این دوستمون تایید میشه

من با وان Trial این بازی رو با EA Access گرفتم و با اینکه 10 ساعت اجازه بازی کردن دارم , فقط 1 ساعت بازی کردم از بس مضخرف و آشغال بود این بازی درمقابل شاهکاری مثل FH2

• Like
Reactions: s.1

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
  • Like
Reactions: mafia.gta

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تغییرات فوق العاده آپدیت :

اضافه شدن 2 ماشین جالب و البته سریع :

اضافه شدن 2 مود برای رفتن به مپ :

همه از عکس ها مشخص ـست ، بعضی از امکانات اضافه شده اگر شرکت دیگه ای بود احتمالا به عنوان DLC فروخته میشد .

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
بچه ها من بعد اینکه آپدیت رو ریختم بازیم رو ۳۰ فریم فیکس شده!!
چی کار کنم برگرده رو ۶۰؟؟؟
اقا الان نیگا کردم تمام بازی هام رو ۳۰ فریم فیکس شده!! چی شده؟؟!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بچه ها من بعد اینکه آپدیت رو ریختم بازیم رو ۳۰ فریم فیکس شده!!
چی کار کنم برگرده رو ۶۰؟؟؟
اقا الان نیگا کردم تمام بازی هام رو ۳۰ فریم فیکس شده!! چی شده؟؟!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
خوب احتمالا یه برنامه مانیتورینگ همزمان در حال اجراست که فریم رو لاک کرده....

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
281
نام
حمید رضا
درود.

دوستان تکنیک AA رو میشه از طریق پنل انویدیا و یا nvidia inspector رو حالت های مختلف مثلا msaa تنظیم کرد که تو بازی اعمال شه ؟
وقتی تو بازی AA رو off بزارم , تصویر خیلی شفاف و زیباست ولی دندونه دار میشه بعضی زوایا و یا بدنه ماشین که یکم تو ذوق میزنه حتی تو 2k .
روی fxaa که تصویر هم تار میشه و یکم هم دندونه دار که باز جالب نیست.
روی taa هم که کلا انگار تصویر مات میشه که اصلا باب سلیقه من نیست و اذیت میکنه چشام رو.
با اینکه بازی پورت نسبتا خوبی داره ولی تنظیمات مربوط به AA خیلی آبکی قرار داده شده و دست کاربر رو کوتاه کرده برای گزینه های بیشتر ...
مود گرافیکی و یا برنامه دیگه ای هست که این مشکل رو جبران کنه ؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
سلام دوستان .
میخوام بازی رو خریداری کنم و میخواستم بدونم بازی قسمت single player داره یا فقط آنلاینه ؟
بازی در واقع سینگل هست و می تونی تا آخرش تنها بری ولی خب اولا باید همیشه آنلاین باشی و دوما اینکه هر مسابقه ای رو هم اگه خواستی می تونی با دوستات و پلیر های دیگه بازی کنی.

• Like
Reactions: hoseinlu

Persian Dragon

کاربر سایت
Feb 4, 2016
70
بعد از یه عمر nfs بازی کردن حالا رسیدیم به اینجا که فقط انلاین میشه بازی کرد و کرک هم نداره. البته درستش هم همینه که ما یاد بگیریم هزینه هر کالایی که دوست داریم رو بپردازیم ولی به شرط اینکه این قیمت با درآمدهای کشورمون همخوانی داشته باشه. این قیمت فقط با کشور خودشون همخوانی داره نه با کشور ما و به نظرم اینهمه پول دادن فقط برای یه بازی ارزش نداره بنابراین یه نظر میاد آخرین بازی nfs که انجام دادم همون rivals خواهد بود و بس. دوستان من امید هستم. گیمر نیستم ولی nfs رو از سری های اولش بازی کردم، از همون نسخه ای که میشد توی بازی گواهینامه هم گرفت و اتفاقا مراحل گواهینامه گرفتنش فوق العاده سخت بود. یادم نمیره که یه تستش این بود که در حالت دنده دستی باید دنده عقب میرفتی تا به یک دایره برسی و 180 درجه بچرخی بری جلو و بعد یه دور 360 و تمام. شاید بالای 50 بار این تست رو انجام دادم تا تونستم این مرحله رو رد کنم و اون نسخه از بازی یکی از بهترین نسخه هایی بود که توی عمرم بازی کردم. این نسخه جدید شاید آخرین نسخه ای بود که امید داشتم بتونم با این سیستم معمولی که دارم بازیش کنم ولی مثل اینکه کرک نشده و باید بیخیالش بشم. شما جای من بازیش کنید و حالشو ببرید.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
علیک سلام به همگی دوستان و آرزوی بهترین ها برای تک تک شما عزیزان

سلام دوستان .
میخوام بازی رو خریداری کنم و میخواستم بدونم بازی قسمت single player داره یا فقط آنلاینه ؟
بازی در واقع سینگل هست و می تونی تا آخرش تنها بری ولی خب اولا باید همیشه آنلاین باشی و دوما اینکه هر مسابقه ای رو هم اگه خواستی می تونی با دوستات و پلیر های دیگه بازی کنی.

این بازی هم بخش تک نفره داره و هم امکان مولتی پلیر که مسلما برای مولتی باید پلاس داشته باشید و برای هردو اتصال دائم به اینترنت الزامی است.
بخش مولتی هم به این صورت هست که میتونی هم Crew بسازی و با اونا بازی کنی هم این که به صورت یرخی با یک تا هفت نفر دیگه (جمعا هشت نفر) تو یه سکشن هستی و میتونی مسابقات و EVENT ها رو در ابتدای اون ها مثلث بزنی و افرادی که توی همون سکشن هستند یا قبول میکنند و با اونا و چند تا CPU مسابقه بدی یا قبول نمیکنند و ضایع میشی و باید با CPU مسابقه بدی. برعکسش هم هست هرزگاهی اونا شما رو دعوت میکنند و میتونید با اونا مسابقه بدید یا رد کنید.
افرادی هم که دارن تو نقشه میچرخن رو هم برید کنارشون چند مدل مسابقه وجود داره که میتونید انجام بدید.

دوستان این بازی open World‌ هستش ؟؟
در مقایسه با Drive Club و Forza Horizon 2 حرفی برای گفتن داره ؟

بازی Open world هستش و نقشه محدودی داره
Drive Club رو اطلاعی ندارم ولی Forza رو یکی از رفیقام میرفت میگفت نمیرسه بهش (البته فن X باکس هستش.)
به نظر من بازی بازی خوبی هست به شرطی که بعد از اتمام داستانش بفروشیش یا ماشین مورد علاقه تو برداری تو نقشه دور دور کنی
جذابیتش کم میشه بعد از اتمام داستانیش.

• Like
Reactions: Miniature Rose

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
بعد از یه عمر nfs بازی کردن حالا رسیدیم به اینجا که فقط انلاین میشه بازی کرد و کرک هم نداره. البته درستش هم همینه که ما یاد بگیریم هزینه هر کالایی که دوست داریم رو بپردازیم ولی به شرط اینکه این قیمت با درآمدهای کشورمون همخوانی داشته باشه. این قیمت فقط با کشور خودشون همخوانی داره نه با کشور ما و به نظرم اینهمه پول دادن فقط برای یه بازی ارزش نداره بنابراین یه نظر میاد آخرین بازی nfs که انجام دادم همون rivals خواهد بود و بس. دوستان من امید هستم. گیمر نیستم ولی nfs رو از سری های اولش بازی کردم، از همون نسخه ای که میشد توی بازی گواهینامه هم گرفت و اتفاقا مراحل گواهینامه گرفتنش فوق العاده سخت بود. یادم نمیره که یه تستش این بود که در حالت دنده دستی باید دنده عقب میرفتی تا به یک دایره برسی و 180 درجه بچرخی بری جلو و بعد یه دور 360 و تمام. شاید بالای 50 بار این تست رو انجام دادم تا تونستم این مرحله رو رد کنم و اون نسخه از بازی یکی از بهترین نسخه هایی بود که توی عمرم بازی کردم. این نسخه جدید شاید آخرین نسخه ای بود که امید داشتم بتونم با این سیستم معمولی که دارم بازیش کنم ولی مثل اینکه کرک نشده و باید بیخیالش بشم. شما جای من بازیش کنید و حالشو ببرید.
داداش منم مثل تو از نسخه ۱ تا همین rivals رو بازی کردم و تموم کردم!!
دیدم نمیشه به این راحتی بیخیالش بشم !! رفتم و خریدمش و اینم تموم کردم !!:Smoke1:
به نظر من شما هم هرطور شده بگیر که خیلی حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر