Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
@tonypb
من محل فایل های دانلودی بازی رو چک کردم و یک سری پوشه های متفاوت هست و اینطور نیست که همش تو یک پوشه باشه. اون عکس هم اگه دقت کنین شماره فایل ها از یکجایی دوباره بر می گرده رو صفر . خلاصه اینکه یک نفر که اخیرا بازی رو دانلود کرده پیدا کنین و ازش بخواین عکس بگیره از محل دانلود فایل ها و اونطوری منتقل کنید فایل ها رو امکانش هست درست بشه (من چون چند ماه پیش دانلود کردم فرق می کنه چینش فولدر ها در محل دانلود)

• Like
Reactions: tonypb

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
دوستان اگه میشه از اون چند تا فولدر و محتویاتش که لانچر و خود بازی ایجاد کردن عکس بدن تا من چک کنم که اگه بشه راه بیفته با این روش...
ممنون

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
دوستان اگه میشه از اون چند تا فولدر و محتویاتش که لانچر و خود بازی ایجاد کردن عکس بدن تا من چک کنم که اگه بشه راه بیفته با این روش...
ممنون
من همونطور که گفتم دانلودم قدیمی هست و فایده نداره اما یک مقدار سرچ کردم و اینو پیدا کردم که شاید جواب بده:
Copy the game folder to the other computer. Install MyCom launcher. In the AW page you can click the down arrow next to the download button and pick the specify existing client location option there. Point this to the folder you copied. Then if required you download the latest patch and off you go.
@Amateur Gamer
منظور این دوستمون فولدری هست که فایل های بازی داخلش دانلود شده نه فولدر نصب بازی...

• Like

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
ممنون
شما دوست عزیز فایلایی که دانلود کردی و بریز محل بازی اما قبل از ادامه دانلود در کنار گزینه دانلود یه فلشه که بزنی یک گزینه به نام " verify and fix ..." هست که با زدنش بازی شروع میکنه به چک کردن فایلهایی که داره ..
و در آخر ادامش میره .. این تنها راهی هست که میشه فعلا فایلهای ناقص و درست کرد .. اما خُب بازم ممکن باگ بده و بازم از اول دانلود کنه !

• Like

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
با سلام ..
از امروز تا 4 april شما 100 درصد پول و اکس پی بیشتری خواهید گرفت !
همچنین در روز 4 ام اگر از 1 تا 3 وم بتلی زده باشید سه تا برچسب برای تانک شما نیز داده میشه ...

• Like
Reactions: Amateur Gamer

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
شما دوست عزیز فایلایی که دانلود کردی و بریز محل بازی اما قبل از ادامه دانلود در کنار گزینه دانلود یه فلشه که بزنی یک گزینه به نام " verify and fix ..." هست که با زدنش بازی شروع میکنه به چک کردن فایلهایی که داره ..
و در آخر ادامش میره .. این تنها راهی هست که میشه فعلا فایلهای ناقص و درست کرد .. اما خُب بازم ممکن باگ بده و بازم از اول دانلود کنه !
فایل هایی که من دانلود کردم فولدر aw_mycom_betadistrib73 هست که 22 گیگه که میریزم تو فولدری که لانچر ایجاد کرده: Distrib\packages\aw_mycom_beta
و بعد لانچر رو باز میکنم...همچین گزینه ای نیست تو فلشه...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
فایل هایی که من دانلود کردم فولدر aw_mycom_betadistrib73 هست که 22 گیگه که میریزم تو فولدری که لانچر ایجاد کرده: Distrib\packages\aw_mycom_beta
و بعد لانچر رو باز میکنم...همچین گزینه ای نیست تو فلشه...
اون گزینه ای که من گفتم هست یا اونم نیست؟
specify existing client location

• Like

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
اون گزینه ای که من گفتم هست یا اونم نیست؟
بله اون که در هر حالتی هست...من فایل هایی که دانلود کردم رو از حالت فشرده در اوردم و ریختم داخل یه فولدر و از طریق همینه گزینه فولدر رو معرفی کردم به لانچر...لانچر شروع به نصب کرد و بعد verify کرد و نوشته دانلود آپدیت...یعنی آپدیت داده بازی؟؟؟بعد برای آپدیت کلشو میخواد دانلود کنه؟
ytsybu0vre4bgqkhrifl.jpg

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
بله اون که در هر حالتی هست...من فایل هایی که دانلود کردم رو از حالت فشرده در اوردم و ریختم داخل یه فولدر و از طریق همینه گزینه فولدر رو معرفی کردم به لانچر...لانچر شروع به نصب کرد و بعد verify کرد و نوشته دانلود آپدیت...یعنی آپدیت داده بازی؟؟؟بعد برای آپدیت کلشو میخواد دانلود کنه؟
ytsybu0vre4bgqkhrifl.jpg

یک فلدر بالاتر رو بدین ببینین فرقی می کنه یا نه ینی مثلا اگه آدرس بازی این هست :
F:/Games/Armored warfare
شما آدرس رو بدین :
F:/Games
اگه نشد به ساپورت تیکت بزنید این یکی رو شاید راهنمایی کنند . فقط بگید مثلا فایل ها رو از کسی گرفتین و شناسایی نمی کنه ...

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
یک فلدر بالاتر رو بدین ببینین فرقی می کنه یا نه ینی مثلا اگه آدرس بازی این هست :
F:/Games/Armored warfare
شما آدرس رو بدین :
F:/Games
اگه نشد به ساپورت تیکت بزنید این یکی رو شاید راهنمایی کنند . فقط بگید مثلا فایل ها رو از کسی گرفتین و شناسایی نمی کنه ...
سلام...
لانچر فایل ها رو شناخت یه پروسه ای هم انجام داد installing game client و verify ولی بعدش نوشت downloading update...

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
الان ورژن بازی شما چنده؟
یه ورژن 014 خورده ای اومد که ریپلی و چنتا چیز دیگه به بازی اضافه کرده .. حجمش حدودا رو حالت HD 3.5 گیگی میشه و رو حالت SD 2.4 گیگ ..
حالا شما بگذار آپدیت کنه اگه بیشتر از این مقدار شد یعنی داره کلا از اول دانلود میکنه !
من بعید میدونم که از اول بگیره .. احتمالا بازی شناخته فایلارو و حالا میخواد آپدیتو بگیره اما چون لانچرش هنوز داغونه کلا 23 گیگو نشون میده که از اول بگیری !
اما بهترین راه همهنطور که دوستمون گفت یه تیکته که بزنی به پشتیبانی
My.com — communication and entertainment apps. Manage email, chat with friends, discover captivating new games, and edit your photos
لینک بالا مستقیما شمارو به صفحه تیکت و .. میبره ..

• Like

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
تانک پرمیوم ببرید !
رویدادی اومده که از 6 آپریل شروع شده و تا 13 آپریل ادامه داره ..
طی اون اگه شما 150 PVE یا PVP ببرین تانک پرمیوم سطح 6 میده و دیگر جایزه ها ..
جزییات دقیق رو میتونید پایین ببینید یا به لینکی که میگذارم مراجعه و مشاهده کنید ..

From the 6th of April to the 13th of April, aside from enjoying the Happy Hours event, the players will be able to win the following prizes:

• The 4th day Login Bonus will be replaced by the Leopard 1 Main Battle Tank. Players who already have the Leopard 1 will receive 100 Gold instead
  • Players who win 15 PvP or PvE battles during this event will receive the prize of 1,000,000 Credits
  • Players who win 30 PvP or PvE battles during this event will receive the prize of 7 days of Premium Time
  • Players who win 150 PvP or PvE battles during this event will receive the Leopard 2AV ICE Tier 6 Premium MBT. Players who already own this vehicle will receive 3250 Gold instead
Please note that the event will start at 15:00 CEST and the prizes will be delivered after its end.

Panzer Welcome Package
Every new account registered between the 6th of April and the 30th of April will automatically receive the Leopard 1 Main Battle Tank as well as 7 days of Premium Time. In addition to that, the German flag decal can be purchased with 90% discount for the price of mere 10 Gold until the 1st of May!

لینک صفحه :
Introducing Panzerfest

--------------------------------------------------------------------------
برای مشاهده تعداد پیروزی ها و نحوه پیشرفت ماموریت برای شما، نیز میتوانید به سایت رفته و در قسمت profile خودتون مشاهده کنید ...
---------------
با تشکر

• Like
Reactions: Amateur Gamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر