بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

zahak

کاربر سایت
Mar 28, 2012
2
کسی FFXIV بازی میکنه توی سایت؟ توی دنیای Odin تو سرور های اروپا

سلام دوست عزیز من خیلی وقت دنبال این می گردم که ببینم کسه دیگه هم به بجز من این بازی میکنه :x
من با 3 تا از دوستام تو سرور Sargatanas هستیم احتمال بیشتر هم بشیم
Soheil Zahak خودم
Ario Siah
Dahaka Daeva
Sniper god

- - -ویرایش - - -

سلام به همه

میخواستم بدونم کسی FF 14 A REALM REBORN بازی میکنه :-/

بله دوست عزیز سرور Sargatanas
Soheil Zahak

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
سلام دوست عزیز من خیلی وقت دنبال این می گردم که ببینم کسه دیگه هم به بجز من این بازی میکنه :x
من با 3 تا از دوستام تو سرور Sargatanas هستیم احتمال بیشتر هم بشیم
Soheil Zahak خودم
Ario Siah
Dahaka Daeva
Sniper god

- - -ویرایش - - -

بله دوست عزیز سرور Sargatanas
Soheil Zahak
لول :d
2 تا تاپیک داره بازی تو این سایت
تو اون 2 تا تاپیک راحت تر میشه آمار گرفت :d

zahak

کاربر سایت
Mar 28, 2012
2
لول :d
2 تا تاپیک داره بازی تو این سایت
تو اون 2 تا تاپیک راحت تر میشه آمار گرفت :d

من از رو گوگل مستقیم به گست دوستمون وصل شدم و به ایشون پاسخ دادم، دنبال آمار گیری نبودم. فکر نمی کنم چیز خنده داری بود/
به هر حال از راهنمایت ممنون شاید یه سری زدم

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
من از رو گوگل مستقیم به گست دوستمون وصل شدم و به ایشون پاسخ دادم، دنبال آمار گیری نبودم. فکر نمی کنم چیز خنده داری بود/
به هر حال از راهنمایت ممنون شاید یه سری زدم
من نه قصد مسخره کردن داشتم نه چیز خاص دیگه
شما این رو گفتید
منم در جواب اون حرفو زدم
وقتی خودم بازیش میکنم مریض نیستم بیام کسی رو مسخره کنم ..

cloud str!fe

کاربر سایت
May 10, 2012
36
خوب از او جایی که تایپیک داره خاک می خوره و بی موضوع است. با اجازه اساتید این بازی شروع به معرفی کارکتر ها می کنیم.
ابتدا شماره7.
============================================================================

e5768de1b892789c391f81cd8005803cb4c31c09.jpg

((( zack fair )))

زاک کارکتر اول بازی Crisis Core است و همان طور که می دانید این شماره که نشان دهنده ناکامی و شکست‌هاست و افتخار و عشق است و همه ی این ها بر سربازی به نام زاک اتقاق می افتد.

نام : زک فیر ( Zack Fair )
محل تولد : دهکده ی گانگاگا
رتبه در شینرا : در ابتدای امر سطح 2 بوده ولی در پایان به سطح یک ارتقا می یابد.
وابستگی های خانوادگی :-
سلاح و سبک مبارزه : شمشیر رسمی شینرا - شمشیر باستر‌(‌از انجیل به ارث برده) - مسلسل
تکنیک اصلی او حمله ی زنجیر ی ( chain slash ) می باشد که در طی آن می تواند از پنج شمشیر برای حمله استفاده کند.

تولد :
زک در دهکده ی گانگاگا متولد می شود و از کودکی آرزو داشته تا از سربازان سطح 1 شینرا باشد . در نهایت در سن 13 سالگی بدون اطلاع خانواده اش گانگاگا را به قصد شینرا ترک می کند
طراحی زک

ظاهر زک در طی مجموعه ی فاینال فانتزی هفت تغییر می کند . وی در ابتدا موهای مشکی و سیخ سیخی کوتاهی داشت و با قد بلند ، هیکلی عضلانی
بر سر قد زک دعواست چون بعضی ها می گویند قدش شش و دو دهم فوت بوده است اما در بازی قد زک از سفیروت که قدش شش و یک دهم فوت است کوتاه تر بود . به علاوه وقتی در کنار کلود که قدش پنج و هفت دهم فوت است می ایستاد اختلاف قدشان بسیار کم است . بالاخره نظر کلی همه بر روی شش فوت می باشد .
زک در ابتدا یونیفروم آبی تیره ی شینرا را به تن می کرد اما وقتی به درجه جنگجوی سطح 1 می رسد رنگ لباسش از آّی تیره به مشکی تغییر می کند. پس از بدست آوردن شمشیر باستر ظاهر وی تغییراتی پیدا می کند از جمله ی بوجود آمدن اثر زخمی صلیب شکل بر روی گونه اش و بلند تر شدن موهایش البته موها هنوز سیخ سیخی است ولی بلند تر .

=======================================================================
بنظر خودم زاک قهرمان حقیقی سری شماره 7 است کسی که تمام تلاشش رو کرد دوستانش رو نجات بده تا افتخارش رو حفظ کن و با پای مستحکم به سراغ مرگ رفت.
هیچ وقت حرف اخر زاک که به کلود زد رو یادم نمی ره. {{زندگی و زنده موندن تو نشون می‌ده که من وجود داشتم. رویا و افتخار من، می‌دمش به تو!}}

کلود افسانه ی زنده ی زک هست. اواست داستان فینال فانتزی 7 معلوم میشه... تا اون موقع کلود حتی زک رو به یاد هم نمیاره . به نظر من دلیل اینکه بعد ها کلود کامل زک رو با حاطره هاش به یاد میاره وجود سلول های جنوا در کلود هست.
zack was legend cloud is the legacy of zack

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
یکی از خبرای خوش این چند وقته این بود ( حداقل برای من )
یکی از دو نسخه از سری FF که نتونستم بازی کنم این بود , هر وقتم خواستم یجوری با شبیه ساز بازی کنم یه داستانی پیش اومد و به کل یادم رفت :(

Final Fantasy IX Announced for PC & Mobile Devices
ファイナルファンタジー IX for SP&PC | SQUARE ENIX
FINAL FANTASY IX on Steam

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
امروز ۱۳ رو برای سومین بار تموم کردم .. اره همون ۱۳

به نظرم بازی و شخصیت ها (به جز هوپ و اسنو ) واقعا دوست داشتنی هستن و تو خاطر میمونن به خصوص فنگ ساما ...

اما به هر حال بازی ایرادات عجیب غریبی در همه بخش ها داره که نمیشه نادیده شون گرفت و واقعا اذیت میکنن .

دو دفعه قبل هم فرصت نشد هم قصدشو نداشتم .. ولی این بار دیگه پلاتش میکنم ... اول باید لیست اکسسوری ها رو چک کنم .. اگه چیزی جا انداخته باشم .. رسما با سر میرم تو دیوار .. اصلا حوصله ندارم ۱۰۰ ساعت دیگه این زو بازی کنم .. از طرفی ۱۳-۲ هم که تا حالا فرصت نکردم بازیش کنم دانلود شده اماده است و از طرف دیگه دلم یه نخود شده بری تجربه دوباره ۱۲ ... به نطرتون امسال که دهمین سالگرد عرضه بازیه خبری از ریمستر یا اومدنش رو استور میشه ؟؟؟
البته من هنوزنم به خاطر ps2 نگه داشتم .... غمم نی ...

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
امروز ۱۳ رو برای سومین بار تموم کردم .. اره همون ۱۳

به نظرم بازی و شخصیت ها (به جز هوپ و اسنو ) واقعا دوست داشتنی هستن و تو خاطر میمونن به خصوص فنگ ساما ...

اما به هر حال بازی ایرادات عجیب غریبی در همه بخش ها داره که نمیشه نادیده شون گرفت و واقعا اذیت میکنن .

دو دفعه قبل هم فرصت نشد هم قصدشو نداشتم .. ولی این بار دیگه پلاتش میکنم ... اول باید لیست اکسسوری ها رو چک کنم .. اگه چیزی جا انداخته باشم .. رسما با سر میرم تو دیوار .. اصلا حوصله ندارم ۱۰۰ ساعت دیگه این زو بازی کنم .. از طرفی ۱۳-۲ هم که تا حالا فرصت نکردم بازیش کنم دانلود شده اماده است و از طرف دیگه دلم یه نخود شده بری تجربه دوباره ۱۲ ... به نطرتون امسال که دهمین سالگرد عرضه بازیه خبری از ریمستر یا اومدنش رو استور میشه ؟؟؟
البته من هنوزنم به خاطر ps2 نگه داشتم .... غمم نی ...
واقعا چجوری XIII رو 3 بار تموم کردی ؟:D اصلا چجوری میتونی جیغ جیغ های Vanille رو تحمل کنی ؟ :D من یاد صداش که میوفتم تنم کهیر میزنه . فنگ ولی خوب بود . خود لایتنینگ هم با ارفاق خوب بود . از روند خطی که چیزی نگم بهتره که فحش بود به هر چی FF فنه :D حالا من این همه از XIII بدم میاد پلاتشم کردما :D ولی خب ... خاطرات تلخش از ذهنم پاک نمیشه :D
اتفاقا من همین 3 روز پیش شروع کردم دوباره XII رو رفتن . اونم روی PS3 :D واقعا این عنوان شاهکاره .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
واقعا چجوری XIII رو 3 بار تموم کردی ؟:D اصلا چجوری میتونی جیغ جیغ های Vanille رو تحمل کنی ؟ :D من یاد صداش که میوفتم تنم کهیر میزنه . فنگ ولی خوب بود . خود لایتنینگ هم با ارفاق خوب بود . از روند خطی که چیزی نگم بهتره که فحش بود به هر چی FF فنه :D حالا من این همه از XIII بدم میاد پلاتشم کردما :D ولی خب ... خاطرات تلخش از ذهنم پاک نمیشه :D
اتفاقا من همین 3 روز پیش شروع کردم دوباره XII رو رفتن . اونم روی PS3 :D واقعا این عنوان شاهکاره .

اتفاقا همین الان داشتم فکر میکردم داستان دوازده کاملا نا تموم موند و به چه شکلی های میشد ادامش داد ... واقعا یه داستان با محوریت فران و بالتیر و امپوراطوری روزاریا و میراث شومی که ونات و وین و سید به جا گذاشتن .... واقعا میشه یه داستان عظیم تر و حماسی تر از داستان خود دوازده ازش در اورد ... شاید ازش یه داستان نوشتم ارایه کردم اسکوار ببینم چی میگن .... تو این چیزی که دارم بهش فکر میکنم پنلو و واان بیشتر از موقعی که شخصیت اصلی بودن میدرخشن ...

............... .

وانیل شاید جیغ جیغو و الکی خوش باشه ... ولی به نظرم عمیق ترین و چنذ وجهی ترین کارکتر سینزده بود ... به خصوص با گذشته پنهانش و مخفی کاریش و گسترش روابطش با زش و باقی اعضا ....

کلا از کارکتر های اینطوری مثل وانیل و پنلو و تیفا و امثالهم خوشم میاد ... اکثر میگن چین این کارکتر ها به هیچ دردی نمیخوررن و هیچ غلطی نمیکنن و رو اعصابن و اضافین ... ولی نویسنده الکی اینا رو اضافه نمیکنه .... وقتی دارید داستان در مورد یه گروه می نویسید به این کارکتر ها احتیاج پیدا میکنید .. ای جور کارکتر ها به گروه شکل و هویت میدن و اکثرا برای رشد و عمق دادن و خود نمایی باقی شخصیت ها بهترین و بالاترین نقش رو ایفا میکنن ولی این وسط خودشون اصلا دیده نمیشن ..

مثلا همین وانیل .. اوج خودنمایی زش اونجا بود که از هویت واقعی وانیل اگاه میشه و یا اصلا هویت فنگ و بهونه ورودش به داستان به واسطه وانیله ... اوایل داستان هوپ رو به جلو هدایت میکنه .... همین چیزا برای پنلو و تیفا و غیره هم صادقه
.............

برای من اسنو فاجعه بود ..بس که مضخرف میگفت .. یعنی نشد یه بار حرف نزنه و من شکمم رو نگیرم و از خنده روده بر نشم ... من هنوز در این فکرم که حالا این کارکتر رو خلق کردید این دیالوگ های مضخرف چیه دیگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر